Skocz do zawartości

No cześć!


Weird Nightmare

Recommended Posts

Witam, :rainderp:

Jak pewnie próbujecie się domyślać, choć Wam to nie wychodzi :trollface:  , perfidnie zerżnąłem mój nick, choć nie jest to prawdą. Wiem, że macie tutaj już parę Nightmare'ów, ale moja nazwa obrazuje jeno w pełni mój charakter. W dodatku byłoby to moje potencjalne imię, jako kucyk. Ale do rzeczy. Jestem ekscentrykiem :crazytwi3:  , który ponad swoją dziwność ma bardzo ciężki charakter. Jestem również człowiekiem, który lubi muzykę klasyczną, przez bluesa, aż po rocka. Osobiście, wolę, zachowywać kulturę, podczas rozmowy; stałem się ostatnio five-o'clockiem, bo non-stop chodzę z kubkiem herbaty w ręku. Uwielbiam czytać, zwłaszcza ostatnio fanfici (Verard Nightmare jest mi jednym z najlepszych, co nie zmienia faktu, że przepadam również, za rzeczami pokroju "Si Deus Nobiscum", lub "Ad maiorem Dei gloriam"), ale czytam również książki typu "Milczenie Owiec", "Los Człowieka", "Kod Da Vinci" i takie tam, temu podobne. Do mojej filmoteki nożna wliczyć wszystko od filmów o Hannibalu Lecterze, :Szklaną Pułapkę", "Rambo" i inne lepsze wojenne oraz dramaty. Bardzo lubię strugać w drewnie, grać na gitarze, pianinie, mandolinie, flecie, trąbce i skrzypcach. Mam w domu kilka masek p. gaz., kombinezon p. chem., licznik Geigera, hełm, ogólnie jestem przygotowany na wojnę. Taaak, Czarnobyl, to fajna historia. :cheese:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velkomin~!

Wybacz za pytania,taka ma tradycja   :ming:

1.Lubisz Anime?

2.Ulubiony kuc drugoplanowy?

3.Lubisz zimny klimat?

4.Co sądzisz o Islandii i Norwegii?

5.Lubisz kraje Skandynawskie?

6.A Lukrecje?

7.Lubisz pizze?        :rainderp:

8.Myślisz że ile wytrzymasz na tym forum?

Vertu sæll kæru~!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ow kay, children! Ogarnę to w jednym komentarzu. Zacznę od najczęstszych pytań, aż po grupowe.

 

1 Jaki jest mój ulubiony kuc... Nie mam takiego. Pozwólcie, że posłużę się przykładem Mane 6. Wszystkie sześć są na prawdę fajne, jednakże pojedynczo są takie sobie, więc nie mam.

 

(następne pytania są od Mrs. Octavii)

 

2 Lubię anime, choć wiele go nie oglądam, a w zasadzie oglądałem, bo mam obecnie internet z limitem.

3 jeśli chodzi o najlepszego kuca drugoplanowego, to obstawiam Derpy, choć wiąże się to z odpowiedzią nr. jeden.

4 Zimny klimat ma dużo swoich uroków, ale z tego jeszcze nie jest odpowiedź. Tak, lubię go, nawet bardzo. Jeśli chodzi o Skandynawię, to jest to bardziej umiarkowany zimny, ale ok, niech będzie.

5 Połączę te dwa pytania. Bardzo lubię kulturę skandynawską, ale też i samą Skandynawię, ze względu na bardzo zróżnicowany teren. Jest dużo jezior, dużo morza, są jakieś góry, ale przede wszystkim jest tam bardzo czysto i za to właśnie ją kocham.

6 Niestety nie wiem, jak smakuje lukrecja. Nigdy nie miałem do czynienia, z nią.

7 Pizza według mnie jest taka sobie. Czasami, jako obiad, to dobre rozwiązanie.

8 Na tym forum wytrzymam dopóki, doputy będą dobre fanfici.  :spin: Może dłużej... Mnie się tak łatwo nie pozbędziecie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...