Skocz do zawartości

Recommended Posts

2u6mlux.png

Na obrazek radzę kliknąć, bo wtedy lepiej widać =3

Imię: Scarlet

Nazwisko: Immortal- Hope

Wiek: 17 lat

Płeć: klacz

Rasa: Jenorożec

Miejsce zamieszkania: Canterlot

Rodzina:

Void Shine- Matka/Jednorożec

Courage Heart- Ojciec/Pegaz

CM: Fioletowy płomień z czarną gwiazdą.

IQ: 125

Wygląd:

Jest ona śnieżnobiałym jednorożcem o kruczoczarnej grzywie z niebieskim i fioletowym pasemkiem. Ma ona błękitne oczy a jej magia jest niebieska. Jej włosy są zazwyczaj rozpuszczone, od czasu do czasu nosi opaskę.

Charakter:

Scarlet to miła i wyrozumiała klacz.. Jest stanowcza i czasem bardzo uparta. Jeśli ktoś zajdzie jej za skórę, to umie być trochę wredna. Jest ona również bardzo pewna siebie, co ma czasem swoje skutki. Bardzo lubi rozmawiać i na ogół jest wesoła.. Czasem trafiają jej się dni w których nie ma ona zbyt dobrego humoru, ale to chyba każdemu się zdarza. Zazwyczaj jest przyjacielska i chętna do pomocy.

Nie lubi:

-Jak jej ktoś dokucza lub się z niej wyśmiewa.

-Gdy coś idzie nie po jej myśli, oraz gdy coś nad czym długo pracowała się jej psuje.

Lubi:

-Się przytulać =3

-Ciasteczka i babeczki wszelkiego rodzaju.

-Patrzeć jak pada deszcz.

-Słuchać muzyki.

Zainteresowania:

Jej głównym zainteresowaniem jest nauka o czarnej magii (Tak! Czarna magia musi być :D).

Często podejmuje się zakładów i wyzwań, przed którymi czasem nie do końca pomyśli i pakuje się w kłopoty..

Jak zdobyła CM?:

CM zdobyła podczas pojedynku z wilkami, gdy użyła czaru z księgi którą wcześniej przeczytała.

O tym, iż się pojawił dowiedziała się dopiero po powrocie do domu.

Historia:

Scarlet urodziła się w Canterlo'cie.. Pochodziła z dobrej rodziny, mieszkającej w dworku nieopodal granicy miasta. Jej ojciec działał w królewskiej armii zaś mama była psychologiem. Młoda klacz nie za specjalnie przykładała się do nauki, oceny miała raczej przeciętne. Miała paru znajomych, ale nie skupiała się raczej na znajdywaniu przyjaciół.. Mimo tego lubiła czasem z kimś porozmawiać na różne ciekawe tematy. Lubiła chodzić po mieście, a jednym z jej ulubionych miejsc był park położony niedaleko zamku, w którym mile spędzała czas bawiąc się w fontannie lub spacerować jego alejkami. A najbardziej lubiła to robić w nocy.. Wtedy wszystko wydawało się jej takie.. Magiczne!

W wieku 10 lat znalazła ona w bibliotece w książkę która zaciekawiła ją jak żadna inna.. Nosiła ona nazwę „Tajemnice czarnej magii”.. Kartki zapisane słowami wręcz ją pochłonęły.. Wcześniej nie miała dostępu do tego typu książek, więc tym bardziej była zainteresowana tym co czyta. Po przeczytaniu jej do połowy uznała, iż musi trochę odpocząć od czytania i wybrała się na spacer po mieście cały czas myśląc o informacjach które nabyła. W tej książce mieściło się też parę czarów które szczególnie przypadły jej do gustu. Zamyślona, przez przypadek poszła w kierunku starego lasu.. Zaszłą za daleko i.. Zabłądziła. Było strasznie ciemno a korony drzew przysłaniały jakiekolwiek światło. Użyła więc swojego rogu by oświetlić sobie drogę i spróbować znaleźć ścieżkę prowadzącą do jej domu. Powietrze ochłodziło się, więc pewnym było, iż nadchodzi noc.. Przestraszona, traciła już jakąkolwiek nadzieje.. Zza krzaków dało się usłyszeć szelest liści, co źle zwiastowało. Wnet ujawniło się stado wygłodniałych wilków, które wiadomo jakie miało zamiary. Scarlet wzięła nogi za pas i biegła jak najdalej przed siebie...

Po próbie ucieczki wilki nie zwalniały tempa a ona sama potknęła się o wystający korzeń jednego ze starych drzew. Przysunęła się do niego, a łzy lały jej się z oczu.. I w tej chwili, przyszedł jej do głowy pomysł. A mianowicie czar z książki którą wcześniej czytała. Była to jej ostatnia nadzieja na uratowanie swojego życia. Bez zastanowienia podeszła do próby użycia zaklęcia.. Po chwili jej róg zaświecił się na fioletowo i wywołał fale uderzeniową która odrzuciła wilki do tyłu i dała jej jeszcze parę dodatkowych sekund.. (Była mała więc czar nie był zbyt silny). W oddali zamigotało światło, a była to latarka jej ojca który zaczął jej szukać. Jak najprędzej pobiegła do niego i wtuliła się w jego grzywę. Udało im się wyjść z lasu bez zbędnych obrażeń, a w domu zastała ich miła niespodzianka.. Okazało się, że to co się stało tamtego dnia miało również dwa wielkie plusy! Jeden bo mama upiekła ciasteczka, a drugi, bo na jej wcześniej pustym boku widniał znaczek przedstawiający niebieski płomień otaczający czarną gwiazdę. Od tamtej pory klacz uczyła się czarnej magii, ale nie tylko niej.. Poznawała również jej inne rodzaje, które przyjmowała z tą samą ciekawością. Po skończeniu gimnazjum udała się ona do liceum które było położone na zachód od jej domu. Nawiązała nowe znajomości, a jej wyniki w nauce były lepsze niż wcześniej. Obecnie uczy się ona w miarę dobrze i ostatnimi czasy stała się pewniejsza, co niestety też ma swoje wady.. Często podejmuje się zakładów i wyzwań, czasem chodzi na targ by pohandlować książkami lub magicznymi przedmiotami. Życie mija jej spokojnie.. Ale jeszcze się nie skończyło C:

 

Na zakończenie chciałabym poinformować, że nawet jeśli wygląda na emo to nią nie jest.. A wygląda w ten sposób, bo bardzo lubię te kolory. Nad historią i charakterem siedziałam 2 godziny.. Mam więc nadzieje, iż docenicie moją prace mimo, że nie jest ona idealna. W końcu to jest moja OC i taki jej całokształt mi się podoba.. Chyba nawet dobrze, że wzięłam się za poprawianie. Moim zdaniem jest lepiej niż przedtem i osobiście jestem bardzo bardzo bardzo rada z tego jak ją wykreowałam i mi się podoba (i to jest ważne). Ale z radością wysłucham waszej opinii na ten temat.. Prosiłabym jednak o zmniejszenie hejtu =3

Dziękuję za czas poświęcony na obejrzenie mojej OC

~RiveVlack

[EDIT] Poprawiłam..

Edytowano przez RiveBlack
Link do komentarza

Nie umiem pisać długich ocen, ale spróbuję.

- Jeżeli chodzi o art to jest bardzo dobry, tak ciekawości robiłaś to sama czy wykorzystałaś z czegoś?

- Imię oryginalne, tak jak jednorożec-anioł to jest na plus.

- Historia również oryginalna, ja bym nigdy takiej nie wymyślił

Jak dla mnie twoje OC jest na szkolną 5+, jest ciekawa i pomysłowa.

( Tak czystej ciekawości, jeżeli ty zrobiłaś tego arta, to chciałbym się spytać czy robisz dla innych?)

Link do komentarza

Nie umiem pisać długich ocen, ale spróbuję.

- Jeżeli chodzi o art to jest bardzo dobry, tak ciekawości robiłaś to sama czy wykorzystałaś z czegoś?

- Imię oryginalne, tak jak jednorożec-anioł to jest na plus.

- Historia również oryginalna, ja bym nigdy takiej nie wymyślił

Jak dla mnie twoje OC jest na szkolną 5+, jest ciekawa i pomysłowa.

( Tak czystej ciekawości, jeżeli ty zrobiłaś tego arta, to chciałbym się spytać czy robisz dla innych?)

Dziękuję ^^

Do zrobienia art'a wykorzystałam program Paint Tool Sai, i owszem mogłabym zrobić coś takiego dla innych =3 Niestety dopiero zaczęłam swoją przygodę w krainie grafiki komputerowej, więc nie mogę zagwarantować, że art nie ulegnie autodestrukcji po wysłaniu :D

Link do komentarza

Imię: Scarlet

Emo

Nazwisko: Immortal-Hope

Emo

Rasa: Jednorożec/Mroczny Anioł

Emo

Tytuł: Księżniczka Dusz/ Anioł Śmierci

Emo

CM: Czarny feniks z gwiazdą.

Emo

IQ: 130

Ja :yay: erdole

Wygląd:

Scarlet jest śnieżnobiałym jednorożcem o błękitnych jak niebo oczach. Jej włosy są proste i zazwyczaj związane w kucyka, gumka którą wiąże jest białą i ma ozdobę w kształcie głowy kota . Na co dzień chodzi w czarnej bluzce z falbankami i złotym paskiem, od czasu do czasu zakłada jakąś biżuterie.

Gotyckie emo pragnące rozdziewiczenia

Magia:

Na co dzień korzysta ze zwykłego rodzaju czarów , ale podczas walki woli używać czarnej magii, która dla niej jest silniejsza i zadaje większe obrażenia. Gdy Silica wtargnęła do jej duszy nabyła ona umiejętność, dzięki której może korzystać ze skrzydeł w dowolnym momencie.

Emo

Charakter:

Jest bardzo zamkniętą w sobie klaczą. Zazwyczaj wygląda na smutną i przygnębioną, choć nie zawsze właśnie tak się czuje.

Emo :forever_alone:

Często potrzebuje pomocy, choć wcale o takową nie prosi.

Wyślę na nią SMS do Polsatu

Podaruj_emo_slonce.jpg

Jest bardzo spokojna oraz cicha, rzadko się odzywa, a częściej przytakuje. Trudno jej zacząć rozmowę, a tym bardziej się z kimś zaprzyjaźnić. Jej jedynym wsparciem są jej rodzice oraz lekarze (psycholodzy itd.), którzy czuwają nad nią od dziecka.

Schizofreniczne emo

I jak mogą "od dziecka" skoro potomne kuców to źrebaki?

Gdy była mała, często chorowała na jedno oko. Mimo, iż ostatecznie wyzdrowiała, to wciąż nie widzi na nie zbyt dobrze.

Ubolewam nad tym.

Serio.

Swój CM- Feniksa z czarną gwiazdą, zdobyła przy uwolnieniu Silici i wtargnięcia do jej duszy. W tym momencie odkryło się jej przeznaczenie, a na jej pustym wcześniej boku ujawnił się znaczek.

Emooo...

Historii nie czytam bo pewnie też emosiowata

-1/10 za emo

  • +1 3
Link do komentarza

Emo

Emo

Emo

Emo

Emo

Ja :yay: erdole

Gotyckie emo pragnące rozdziewiczenia

Emo

Emo :forever_alone:

Wyślę na nią SMS do Polsatu

Podaruj_emo_slonce.jpg

Schizofreniczne emo

I jak mogą "od dziecka" skoro potomne kuców to źrebaki? <--- Zaraz poprawie :)

Ubolewam nad tym.

Serio.

Emooo...

Historii nie czytam bo pewnie też emosiowata

-1/10 za emo

Yyy.. Wiesz.. Imię i nazwisko to nawiązanie do jej historii, a parę rzeczy wzięłam od siebie.. Choć by IQ i motyw z chorym okiem . Co do wyglądu, to wzorowałam się na postaci maga z Nostale, która jest moją ulubioną w całej grze =3 Po za tym całokształt postaci był zamierzony i właśnie taka miała być, więc nie zmienię jej charakteru, a poprawię ewentualne błędy.

Aglet= Hejter/ka

A co do OC:

-Wszystko czytelnie napisane

-Rysunek nie wykonany w Pony Creatorze

-Historia przemyślana i powinna zorwiewać większość niejasności związanych z OC

- Natomisat minusem jest brak streszczenia historii zwłaszcza gdy jest tak długa

Moja ocena to 9/10

Dzięki ^^

Historię streszczę w najbliższym czasie =3

Link do komentarza

Już miałem pisać, że emo, ale ktoś mnie ubiegł.

Ale i tak napiszę. EMO. :lol: Zdecydowanie zbyt emo. Takie było moje pierwsze wrażenie, które tylko się pogłębiało w trakcie czytania.

Tą wzmiankę o IQ też można było sobie odpuścić, skoro nie ma ona kompletnie żadnego przełożenia na historię. Jesteś bardzo nieśmiałym geniuszem (bo 130 IQ to już jest granica geniuszu)? Lepiej zatrudnij się jako kelnerka (bo przecież to taka wymagająca praca), wcale nie będziesz miała kontaktów z innymi kucami. :derp:

I oczywiście masywny minus za wzmiankę o nadprzyrodzonych mocach OC, które także nie mają żadnego przełożenia na historię - vide maszyna do zabijania pracująca w kawiarni. Ja wiem, Twi też pracuje w bibliotece a jest kolejną księżniczką, ale u niej przynajmniej wynikało to z fabuły. A tutaj?

Nie oceniam, bo z zasady nie oceniam. Ale mogło być dużo lepiej.

Link do komentarza
Imię: Scarlet

Jakieś takie, dziwne.

 

 

Nazwisko: Immortal-Hope

 

 

Nieśmiertelna nadzieja.

 

 

Rasa: Jednorożec/Mroczny Anioł

Emo.

 

 

Miejsce zamieszkania: Icaria

Wut?

 

 

Tytuł: Księżniczka Dusz/ Anioł Śmierci

Emooo.

 

 

Wygląd:

Scarlet jest śnieżnobiałym jednorożcem o błękitnych jak niebo oczach. Jej włosy są proste i zazwyczaj związane w kucyka, gumka którą wiąże jest białą i ma ozdobę w kształcie głowy kota . Czasem jednak woli rozpuścić włosy i czasem zakłada opaskę. Od czasu do czasu się w coś ubierze.. Ale nie robi tego zbyt często.

Nic specjalnego.

 

 

Magia:

Na co dzień korzysta ze zwykłego rodzaju czarów , ale podczas walki woli używać czarnej magii, która dla niej jest silniejsza i zadaje większe obrażenia. Gdy Silica wtargnęła do jej duszy nabyła ona umiejętność, dzięki której może korzystać ze skrzydeł w dowolnym momencie.

What the f :yay: k is this Silica? Dostała skrzydła? Serio?

 

 

Charakter:

Jest bardzo zamkniętą w sobie klaczą. Czasem wygląda na smutną, ale tylko wtedy gdy nad czymś długo rozmyśla. Stara się być miłą i pomoże w potrzebie mimo własnych problemów. Często potrzebuje pomocy, choć wcale o takową nie prosi. Jest bardzo spokojna oraz cicha, rzadko się odzywa, a częściej przytakuje. Trudno jej zacząć rozmowę, a tym bardziej się z kimś zaprzyjaźnić.. Stara się pokonywać słabości i ostatnimi czasy coraz lepiej jej to idzie. Gdy była mała, często chorowała na jedno oko. Mimo, iż ostatecznie wyzdrowiała, to wciąż nie widzi na nie zbyt dobrze. Oprócz tego jest bardzo opiekuńcza i wrażliwa, łatwo ją zranić, ale trudniej przeprosić. Często okazuje wyrozumiałość i stanowczość oraz cieszy się niewyobrażalnie, gdy ktoś jest dla niej miły. Jej spryt i inteligencja pomagają jej w wielu sprawach, często, gdy chce się wymknąć z niezręcznej sytuacji.

 

Taka z niej sierotka boska.

 

 

Historia CM:

Swój CM- Feniksa z czarną gwiazdą, zdobyła przy uwolnieniu Silici i wtargnięcia do jej duszy. W tym momencie odkryło się jej przeznaczenie, a na jej pustym wcześniej boku ujawnił się znaczek.

 

Czyli jej przeznaczeniem jest uwalnianie jakiś Silici i zapraszanie do środka swojego ciała. Inteligentne.

 

Historia: Wat? Szmaragd nagle się teleportował?

Dlaczego ona weszła do tej groty, skoro osoby o zdrowym umyśle  tam nie wchodzą? Czy to znaczy ze Scarlet nie jest zdrowa na umyśle?

Krzaki w jaskini?

 

 

Niezbyt mi się podoba twoje OC. Nie lubię EMO i takich gotyckich klimatów, i jeszcze ten jej strój, jak z anime. Bleh. 5/10

Edytowano przez Maisha
Link do komentarza

Już miałem pisać, że emo, ale ktoś mnie ubiegł.

Ale i tak napiszę. EMO. :lol: Zdecydowanie zbyt emo. Takie było moje pierwsze wrażenie, które tylko się pogłębiało w trakcie czytania.

Tą wzmiankę o IQ też można było sobie odpuścić, skoro nie ma ona kompletnie żadnego przełożenia na historię. Jesteś bardzo nieśmiałym geniuszem (bo 130 IQ to już jest granica geniuszu)? Lepiej zatrudnij się jako kelnerka (bo przecież to taka wymagająca praca), wcale nie będziesz miała kontaktów z innymi kucami. :derp:

I oczywiście masywny minus za wzmiankę o nadprzyrodzonych mocach OC, które także nie mają żadnego przełożenia na historię - vide maszyna do zabijania pracująca w kawiarni. Ja wiem, Twi też pracuje w bibliotece a jest kolejną księżniczką, ale u niej przynajmniej wynikało to z fabuły. A tutaj?

Nie oceniam, bo z zasady nie oceniam. Ale mogło być dużo lepiej.

Ehh.. No dobraa.. Poprawie to tak by nie było emo i było z sensem..  

 

Powstrzymajcie się z ocenami i postami, bo muszę to popoprawiać..   :twilight3:   Na jutro wszystko powinno być poprawione  :hmpf:

Link do komentarza

Widzę, że IQ jej spadło. :lol:

W każdym razie, jest dużo lepiej. Są uproszczenia, ale to normalne dla OC-ków, nie ma za to rażących nielogiczności, jak w poprzedniej wersji. Na pewno jest to ciekawsze i przyjemniej się czyta, nie musząc zgrzytać zębami.

Dużo lepiej.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...