Skocz do zawartości

Chrysalis: Queen of Changelings


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 311
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja z racji tej pannicy i jej Changelingów powołuję ramię Straży Świtu, które zostanie ma za zadanie polować na nie. :3

bad move brah.... fandom szaleje na jej punkcie (atm jesteś chyba jedynym brony który jej nie lubi D: ), a powołując swoją "straż" jeszcze nazbierasz więcej hejterów dla Celestii nieświadomie (good job mister avatar) ;p Potem mi nie płacz że nikt nie lubi Celestii lub ją nazywają inaczej love and tolerance?

Dołączona grafika

oj tak Tarreth kontynuuj, wszystko zgodnie z moimi planem więcej lojalnych poddanych dla mnie, a mniej dla Celestii

no już, już Chrysalis nie drażnij Tarretha :< nie wolno bo wpadnie w szał czy co tam

Chrysalis od samego JJ... czekam na jej humanizację w jego stylu ^^

Dołączona grafika

i ten pomysł z larwalną postacią changelingów jako parasprity jest nawet fajny ^^

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również lubię tę postać. Ma bardzo fajny wygląd - te oczy, grzywa, skrzydła, dziury w kopytkach... No i jej moce! Jest zmiennokształtna, może przybrać postać kogoś innego. Wooooow! Mogłaby to wykorzystać na wiele innych sposobów. W sumie to mogłaby porwać Celestię, przemienić się w nią i już rządzić Equestrią, czerpiąc moc z miłości Celestii do Luny chociażby O.o Chyba, że nie do końca rozumiem na czym polega jej magia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężkie jest życie jedynego, który widzi...

Whatever. Ale popatrz na to z tej strony! Zniszczę ją, jej sługi, to nie będzie jej. Nie będzie jej nie będzie hejtu itd.

The day Equestria was saved!

Pocieszę cię też za nią nie przepadam. Wygląda paskudnie ale to moje zdanie.

BTW za Celestią też nie przepadam jestem fanem Luny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężkie jest życie jedynego, który widzi...

Whatever. Ale popatrz na to z tej strony! Zniszczę ją, jej sługi, to nie będzie jej. Nie będzie jej nie będzie hejtu itd.

The day Equestria was saved!

Ja także nie lubię Chrysalis :P . Nie martw się. Discord jest lepszy, Chrysalis i jej Miniony są po prostu sterotypowymi baddassami, nie to co pan Chaosu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężkie jest życie jedynego, który widzi...

lub jest zaślepiony/uprzedzony ;p do czegoś co nie świeci jak żarówka 2000W

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=JqqnWafMFpg

Whatever. Ale popatrz na to z tej strony! Zniszczę ją, jej sługi, to nie będzie jej. Nie będzie jej nie będzie hejtu itd.

zergów/robactwa/changelingów nie zniszczysz... pozbędziesz się jednego to na jego miejsce powstaną dwa nowe ;p Equestria ma swojego firewalla i jak coś power of love (po co komu 6 kuców do EoH kiedy wystarczy 2) więc nie martw się pan tak o Equestrię. Niech changelingi sobie żyją w spokoju wspólnie ze swoją zajebista królową tam gdzie jest ich kraina i tyle ^^

ale spoko ziomek poczekajmy na jakieś przyjazne arty na których Chrysalis i Celestia razem się bawią/trolluja kogoś/etc.. to ci przejdzie ;p Do Nightmare Moon się przyzwyczaiłeś (po 6+ miesiącach bycia bronym... ale zawsze to coś) więc i do niej też się przyzwyczaisz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrysalis wygląda mi trochę na taką muchę DX No wiecie - poszarpane skrzydełka, cała czarna i zielone oczy :33 PS. Czy tylko ja wyczuwam od niej taki delikatny akcent? Np. jak śpiewała już przemieniona: "This day is going to be pehhhfect!" Chociaż może, miało tak być, żeby pokazać ją jako "bardziej złą". :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, jeśli będzie miała wrócić, to niech sobie załatwi, bo ja wiem, wykrywacz zagrożenia czy ińszy licznik Geigera albo coś, bo mnie dosłownie ch... bierze, jak widzę, że wielkie zuo ginie BO SE WYJRZAŁO PRZEZ OKNO...

@up O lol, to znaczy, że nie tylko ja to usłyszałem (co się podniecasz jakąś Niemką... (<--- Alter ego, takie służące do wkurzania i wyrażania jakichś myśli niezgodnych z ogólnym wydźwiękiem wypowiedzi, wcina się gdzie chce.))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrysalis wygląda mi trochę na taką muchę DX

No wiecie - poszarpane skrzydełka, cała czarna i zielone oczy :33

Zarówno Chrysalis jak i changelingi wyglądają mi na hybrydę kuców z owadami lub kto wie może to jakaś upadła rasa alicornów (każdy ma skrzydła i róg.) albo pozostałości z tego co zostało z zabaw Discorda gdy jeszcze "władał" Equestrią.

One nawet wydawały z siebie dziwne owadzie odgłosy w stylu starych dobrych zerglingów. Swoją drogą Zergi tez miały jednostkę która nazywa się changeling i mogła przybierać inne formy.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=FSHUnEFDt-E

a Chrysalis to królowa roju, która jest bardziej rozwinięta i potrafi kontrolować swój gatunek oraz inne słabsze jednostki (jak SM gdy pożywiła się dostatecznie jego energią) = Kerrigan <3

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=aY7-CE_6228

PS. Czy tylko ja wyczuwam od niej taki delikatny akcent? Np. jak śpiewała już przemieniona: "This day is going to be pehhhfect!"

Chociaż może, miało tak być, żeby pokazać ją jako "bardziej złą". :)

ya ya sehr gut ;d Kathleen Barr nie jest Niemką, ale fajnie zmieniła akcent w czasie tej piosenki końcowej tuż przed wielkim LOVE bOOm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...