Skocz do zawartości

Chrysalis: Queen of Changelings


Lukiner

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 311
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Jak widać po moim avatarze to jedna z moich ulubionych postaci. Jak dla mnie jest to chyba najmroczniejszy czarny charakter w całym serialu, i mam nadzieje że po odcinku ślub w Canterlocie jeszcze ją zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest mroczna ze względu nie tylko na je wygląd ale i charakter. To jak podle wykorzystała shinning armora aby osłabić barierę chroniącą Canterlot. Poza tym przecież karmi się miłością, ona mnie traktuje jej jak uczucia miedzy dwojgiem osób ale jak pożywienie. Na przykładzie jej podstępu widzimy jak niewiele znaczy dla niej miłość jako uczucie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

tumblr_m315nf6mi61r1jyxmo1_500.png

Ta fotka pasuje idealnie do mojego fica...

Miałam jeszcze parę ładnych zdjęć z nią, ale zapodziały się gdzieś w mrocznych czeluściach mego dysku C. Więc... Nie mogę dać tu tych zagubionych fotek, ale udało mi się w połowie zrobić niezłą tapetkę... Wstawię ją, jak skończę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najlepszych postaci w całym MLP FIM, ciekawa, intrygująca... i chyba jedyna tak dobrze o dubingowana w polskiej wersji językowej... nie jestem jednak w stanie powiedzieć czy jest po postać zła czy dobra... z tego względu że sami nieraz postępujemy dokładnie tak samo jak ona, żeby osiągnąć cel posługujemy się podstępem, ironią, cynizmem, sprytem... usprawiedliwiając to celem wyższym... i zadajcie sobie pytanie, czy gdy wy tak postępujecie czujecie się źli... chyba nie, co świadczy o tym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...