Skocz do zawartości

Chrysalis: Queen of Changelings


Lukiner

Recommended Posts

Jeszcze nie wypowiadałem się o tej postaci. Desing (tak to się pisze?) ma bardzo innowacyjny, podziurawione kopyta, skrzydła. Nie podoba mi się to, że może się przemieniać w co chce i nawet nie widać że jest to przemiana. Powinno się dać rozpoznać np. zielone oczy. Chodzi mi o to że dzięki tej umiejętności ma bardzo durzą przewagę. Może zmienić się np. w Twilight, pujść do Rarity i ją obrazić - Rarcia będzie myślała że Twili ja nie lubi. Sposobów na wrogie wykorzystanie tej umiejętności jest masa - to nawet lepsze od niewidzialności. Może trochę zagmatwałem moją wypowiedź, ale mam nadzieję, że aby się zmienić musi naładować moc czy jakoś tak, bo jak na razie według mnie jest najsilniejszą postacią w serialu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 311
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja jestem dziewczyną? Nie wiedziałem :P To nie jest temat o mojej płci (jak masz wątpliwości zajrzyj w profil) więc nie kontynuujmy. Pytałem z ciekawości, a to że nie za uwarzyłem w filmie zielonych oczu to chyba tylko plus dla scenarzystów. Tak czy siak Chrystalis by mnie oszukała gdyby się w coś przemieniła. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dziewczyną? Nie wiedziałem :P To nie jest temat o mojej płci (jak masz wątpliwości zajrzyj w profil) więc nie kontynuujmy.

Pytałem z ciekawości, a to że nie za uwarzyłem w filmie zielonych oczu to chyba tylko plus dla scenarzystów. Tak czy siak Chrystalis by mnie oszukała gdyby się w coś przemieniła. :)

sorry nie chciałem cie obrazić
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma jakieś wady, które przeszkadzają jej w ciągłym korzystaniu z mocy przemiany ... musi się "ładować" jak przed ślubem :P Parę takich wyskoków w Ponyville i już by coś zaczęło śmierdzieć, listy gończe itd :D Przeprowadzali by jakieś inkwizycje, tfu, badania na kucykach każąc im wypić jakiś płyn ujawniający :D Lubię Chrysalis, mogłaby spróbować jakoś podstępem zatruć życie Celestii / Lunie : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się nawróci jak Luna? I jeszcze jedno, skąd wiemy, że Chrysalis wygląda tak jak wygląda? Może ona wygląda inaczej niż wygląda tylko przyjmuje taką postać jaką przyjmuje? Może tak na prawdę ona jest słodka małą klaczą? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrysalis jest na pewno w swojej postaci.. Inaczej zmieniłaby kształt przy tym ataku magii miłości (Chyba można to tak napisać). Tak jak zresztą zmieniały kształty jej Changelingi. Chociaż jakby była słodką postacią to nie obraziłbym się ^^ (Chociaż zdecydowanie wolę jej obecne kolory)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłoby mnie nawet jakieś powiązanie Chrysalis z Celestią i Luną.. Bądź co bądź odcinek na temat rodu księżniczek mógłby być naprawdę ciekawy i kto wie czy nie dowiedzielibyśmy się wielu ciekawych rzeczy na temat Equestrii i królewskiej rodziny..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arty fajne, ale za ostatni mógłbym autora ukatrupić.. Tam powinienem być ja, a nie Discord ;__;

Czuję się jakby mi ktoś wkładał nóż w serce ;__;

Ta piękna postać może być wyłącznie moja :(

Dołączona grafika

A tak żeby wrócić jeszcze do poprzedniego tematu.. Daliście mi pomysł do stworzenia pierwszego fanfica na temat Chrysalis.. Efekty tego poznacie niedługo, mam nadzieję, że nie poczujecie się zawiedzeni..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnijmy o tej (niefajnej) humanizacji i przenieśmy się w nieco łagodniejsze klimaty! Udało mi się wyzdrowieć także Chrysalis nie musi mnie dzisiaj zastępować przy przeglądaniu nowych artów, tak więc zapraszam :)


Nie pozwolę ci samemu prowadzić, spodobało mi się to! *tsss*


Skoro tak bardzo chcesz to dam art, którego nie za bardzo lubisz ^^


Dołączona grafika


Nasza mała słodka królowa ^^ Aż mi się ciepło zrobiło :D


Dołączona grafika


Tutaj już trochę starsza, większa i taka jaką zazwyczaj mam okazję oglądać :)


A ja dam coś od siebie, art który niesamowicie mi się spodobał, moje dwa wcielenia, w których ci się często objawiałam *tssss*


Dołączona grafika


Ojejej ^^ Widać nauczyłaś się szukać ładnych artów :)


Jeśli mam tak dobrego nauczyciela to nic w tym dziwnego.. Tak apropo.. Wziąłeś się w końcu za pisanie tego fanfica o mnie? *argghhh*


Powiem krótko, nie mam weny :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...