Skocz do zawartości

Chrysalis: Queen of Changelings


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 311
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Może była ów słynnym "Szalonym naukowcem" i eksperymentowała na sobie? No jak popuszczać wodze fantazji, to jedziemy! A potem stworzyła sobie piękną zmiennokształtną rodzinkę, by potem nie wiedzieć kto jest kim... :D

równie dobrze Chrysalis mógł stworzyć Discord, aby siać chaos w razie porażki. hmmm, to by nawet miało sens, bo stworzenie żywiące się miłością mógłby wymyślić tylko szaleniec.

ciekawe kto będzie 3( 4 jeśli liczyć Nightmare Moon) postacią chcąca zniszczyć Equestrie i która wszyscy pokochamy :depr:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odrzucacie teorię, że Chrysalis to nie ta księżniczka z historii tylko dlatego, że twierdzicie, że nie pochodzi z Equestrii?

Halo, ale nie ma w historii miłosnej trucizny napisane, że to się działo w Equestrii. ;P

Przecież poza Equestrią też żyją kuce. Patrz: odcinek Hearts' Warming Eve.

Ta teoria mi się dość podoba.

Zatracenie w rozpaczy -> przemiana.

Chęć odebrania innym tego, co było kiedyś dla niej ważne, ale nie mogła tego mieć... (miłości).

Obrazki dane z tumblra Cupidite są przemyślane i dość dobrze ukazują tę wersję zdarzeń.

Chaos... Discord niekoniecznie mógł zaatakować. Mogło go po prostu przyciągnąć rozpadające się królestwo i dodał swoje trzy grosze... Większe zamieszanie w umyśle Chrysalis? Przemiana kucy w Changelingi?

Czy może już za wiele nie miał do roboty, bo Chrysalis, chcąc ratować swoich poddanych zamieniła ich w coś, co żywi się energią pochodzącą z innych istot?

(Nie ma powiedziane, że Changelingi też się żywią miłością. Jednak czymś muszą, a 'zwykłego' pożywienia w ich krainie nie było przez zaniedbanie obowiązków księżniczki.)

Ona potrzebuje miłości. Ale przez rozpacz po ukochanym (pamiętajmy wciąż o motywie miłosnej trucizny) potrzebuje jej mnóstwo. Nie może się zakochać w nikim innym, więc musi w jakiś sposób pobierać to, co jest jej do życia potrzebne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odrzucacie teorię, że Chrysalis to nie ta księżniczka z historii tylko dlatego, że twierdzicie, że nie pochodzi z Equestrii?

Halo, ale nie ma w historii miłosnej trucizny napisane, że to się działo w Equestrii. ;P

Przecież poza Equestrią też żyją kuce. Patrz: odcinek Hearts' Warming Eve.

1 osoba zrobiła porównanie dwóch obrazków i teraz wszyscy wprowadzają zbędna anarchie. równe dobrze Chrysalis mogła być Luna, która bez narażania się chciała zostać jedyna królowa.

argumenty za tą teoria:

-Luna i Chrysalis to alicorny

-będąc Nightmare Moon mogła przybierać czyjąś postać(Shadow Bolt)

-nie było jej przez cały odcinek(mam uwierzyć że przez cały czas siedziała na wierzy i nic nie widziała?!)

-pojawia się na samym końcu wiec ma wystarczająco czasu na powrót do zamku

-nikt jej nie obwini bo jest księżniczka oraz wiedziała co się dzieje na zamku(ślub itp)

- jak Twi przyszła do Christal przyszła z lekkim opóźnieniem, które mogło wynikać z konieczności przejścia z wierzy na ziemie

argumenty przeciw:

-w piosence(this day aria 2) mówi ze marzyła od dziecka zęby mieć nad wszystkimi kontrole, a skoro Luna była księżniczką to już to wszystko miała

-sama nie mogła zmienić się w tak wielka ilość osób i nadal mieć wystarczającą ilość mocy by pokonać Celestie

argumenty "neutralne"

- po ponownym utworzeniu tarczy Christalis wyrzuciło z zamku a luna by tego uniknęła lecz mogła tylko udawać dla niepoznaki

- luna jak i Christalis nie wiedziały jak się zachowuje Princess Cadence wobec twi bo wtedy ich nie było w Canterlot'cie

jako ze jestem umysłem ścisłym oraz nie lubię teoria opartej na "niczym" wymyśliłem i rozpisałem moja własna aby pokazać że trzeba najpierw rozpatrzyć za i sprzeciw zanim się ślepo w coś pójdzie.

ja sam nie wierze w moja teorie i została ona stworzona na potrzebę tego wątku, wiec proszę o niewytykanie mojego rozumowania.

PS. jako że myślę i pisze dość chaotycznie, cześć z was może mieć problemy ze zrozumieniem mnie. w razie takiej sytuacji proszę pisać PM z fragmentem przez was niezrozumianym, a ja go z edytuje i poprawie na "ludzki" język :derp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna jest dobra, wątpię żeby odwaliła nam taką akcję. Ślub odbywał się w dzień, więc teoretycznie Luna mogła spać... na Księżycu. Jakoś bardziej przemawia mnie ta wersja z legendą niż powtórka z rozrywki dla Luny.

kompletnie mnie nie zrozumiałeś, ja nie miałem na myśli to że to wszystko sprawka Luny, tylko to że nie wolno iść za czyimś pomysłem jak jak nierozumne Zombie(nie mówię że to robisz). swoim postem chciałem aby ludzie zaczęli wyciągać za i przeciw czyjegoś rozumowania, bo niestety państwo większością z nas manipuluje, dlatego:

NAUCZCIE SIĘ MYŚLEĆ SAMODZIELNIE

ps ten post nie miał na celu obrażenia innych osób. jeśli poczułeś się urażony jego treścią, bardzo cie przepraszam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało wiadomo o Chrysalis każda wersja może być prawdziwa nawet taka, że wpadła do radioaktywnego jeziorka ( w co wątpię, ale nic nie jest niemożliwe). Mam nadzieje, że uda się ją spotkać w 3 sezonie bo bardzo mnie ciekawi jej prawdziwa przeszłość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Może by tak zakazać publikowanie tego typu artów co w spoilerze, bo one naprawdę są okropne.. :/

Dołączona grafika

Dlatego są w spoilerach. Nikt nie każe zaglądać, co tam się kryje. Słusznie zakazane są gore i clopy, a saucy i takie z lekka grimdarkowe są umieszczane właśnie w spoilerach.

Jak chcesz wyznaczyć granice dobrego smaku? Od którego momentu obrazek miałby być zakazany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym strasznym spojlerze wygląda jak... osiołek :D Z upływem czasu coraz bardziej podoba mi się ta postać, ma charyzmę..

BuryBrzetyslaw94:

- Luna w normalnej formie ma umiejętność zmiennokształtności.

- Luna za dnia to pewnie śpi, i raczej nie na księżycu ale w zamku :P Przed zmiennokształtnymi mogła się normalnie obronić w swojej komnacie, wszakże Celestia miała za przeciwnika samą Chrysalis, Księżniczka Nocy nie, więc Luna vs. Zmiennokształtna Horda to raczej Ci drudzy mieli przesrane :)

Małe info, dla naprostowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ileś stron wcześniej było już takie pytanie lub coś to sry ale nie patrzyłam ..... Czemu akurat poczwarka ?? Jak ktoś nie kapuje o co mi chodzi to Chrysalis to jest po angolu poczwarka (trochę więcej znaczeń jest jakby co).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...