Skocz do zawartości

Bezikowa galeryja.


Bezik

Recommended Posts

Co prawda zazwyczaj omijam kuce w sztuce, to zdaża się że coś z nimi nabazgrzę związanego tak więc będę tu wrzucał wszystkie arty związane z mlp i trochę może "zwykłych" czasem żeby temat pustkami nie świecił :)

 

Na początek sygnaturka z Derpy i ołówkowa Scootaloo. Ołówek co prawda nie pasuje do tego działu, ale bez kurczaka Derpy była by zbyt samotna, a i tak jutro czeka ją przerobienie na taką wersję pasującą do działu.

 

Tak więc oto co robię po nocach:

 

derpy_signature_by_bezik7124-d67p602.jpg

 

 

scootaloo.jpg

Te dwie Derpy w sygnie to nie moje są, tylko vectory jakieś wygooglowane.

Jakby ktoś chciał więcej zobaczyć, to mam devianta :fluttershy4:

Jeszcze mój obecny avatar to to przerobiony przeze mnie kadr z serialu.

Edytowano przez Bezik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ołówka, to wypełnienie źrenicy jest najciemniejszym co udało mi się uzyskać, po prostu mam jakiś ołówek niezbyt miękki, nawet nie wiem jaki dokładnie bo wysłużony już jest i farba z tamtego miejsca odpadła (a może ją obgryzłem? :lie: ). Dzisiaj raczej dokończę to co wczoraj w nocy zacząłem, powiem tak: będzie hoolywoodzko :D

Cieszę się że się komuś podoba ;)

Edytowano przez Bezik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualka.

cool_ponies_don_t_look_at_explosions_by_

Pierwszy raz kombinowałem coś z eksplozjami, wcześniej uważałem że to jest dla mnie za trudne :D Mimo to, na kartce chyba nie dał bym rady, a jak już to wyglądało by dużo biedniej, trawa i "obłoczki" to w dużej mierze zasługa pędzelków.

Edytowano przez Bezik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak, dość interesujące. A mogę powiedzieć tyle, że może pięknie nie rysuje, ale efekty ogarniam. Ja uzywam Gimpa. Czego użyłeś ty? Bo wyszło całkiem zacnie, aczkolwiek dodałbym nieco więcej odłamków i zciemnił nieco kucyka, bo wygląda jakby światło padało na niego jeszcze od przodu, a trawa przed nim jest czarna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chaotyczną wypowiedź machnąłem przed tym ;f Zaraz spać idę, bo głupoty ode mnie wychodzą :) Poniżej po edycji, bardziej przystępne do czytania :D

Dzięki za uwagi, jak już ktoś to wytknął to wydaje się oczywiste.. Samemu często takich rzeczy nie zauważam. Trochę poprawiłem to o czym wspomniałeś, no i mamy wersję 2.

cool_ponies_don_t_look_at_explosions_v2_

A co do programu, to używam Potoshopa cs6. Wiem że to kwestia przyzwyczajenia, ale nie trawię Gimpa :f A już na pewno nie gimpowskich ścieżek, z których w photoshopie bardzo często kożystam.

Szczegóły wybuchu to są takie:

Render - chmury (czarnobiałe)

Stylizacja - błyszczące krawędzie

kilka warstw normalnych, na to łagodne światło i nakładki, przy tym trochę "magii" pędzlem ;)

warstwa z odłamkami, rozmazanymi rozmazaniem promienistym

Ps.: Muszę sobie nowy avatar machnąć, bo ta rainbow się dziwnie patrzy jakoś :D

Edytowano przez Bezik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...