Skocz do zawartości

Derby Wonderbolts zapisy + wyjaśnienie zasad


Sosna

Recommended Posts

Zapisy: Derby Wonderbolts

140699__safe_vector_spitfire_soarin%2527

Witam wszystkich w pierwszej edycji Derbów Wonderbolts. W tym temacie zapisujecie się według schematu: Imię zawodnika, CM, Wygląd, i coś o zawodniku. Miejsc jest trzydzieści więc każdy kto się zgłosi zostanie przyjęty, chyba że braknie miejsc. Jeżeli nie zgłosi się dostateczna ilość uczestników brakujące miejsca zostaną zapełnione przez losowe imiona kucyków. Zasady są następujące:
1. W wyścigu startuje zawsze dwójka zawodników.
2. Wyścig ma określoną ilość okrążeń.
3. Zwycięzca wyścigu zostanie ogłoszony w pierwszym poście każdego wyścigu. Wybór odbywa się na zasadzie rzutu monetą na zasadzie kucyk A ma przypisaną reszkę a kucyk B orła i co wypadnie ten wygrywa. Wybór jest jednorazowy i nie odwołalny.
I w tym momencie pojawia się pytanie po co są zapisy i Derby skoro wiadomo kto wygrał? Odpowiedź brzmi zapisy są po to byście mogli utożsamić się ze zwycięzcą, przegranym. Natomiast Derby są po to byście mogli wykazać się kreatywnością.Bo tak mamy start i mamy zwycięzce ale nie mamy tego co działo się w wyścigu. I w tym momencie wkraczacie wy. Wasze zadanie polegać będzie na jak najkreatywniejszym opisie wyścigu. jednak by utrudnić wam trochę zadanie każdy opis musi zawierać:
1. Minimum 10 pełnych zdań rozpoczynających się dużą literą i kończących kropką, lecz maksimum 30-35 w zależności jak kto się rozpisuje(ewentualnie przewiduję margines 10- 15% błędu statystycznego dla maksymalnej wartości lecz nie martwcie się ktoś kto napisze 15 zdań nie zostanie odrzucony to jest przedział pomiędzy).
2. Słowa klucze którymi są liczba okrążeń, i imiona zawodników(choć to chyba dość oczywiste:) ).
Opis nie może zawierać:
1. Aktów przemocy wobec jednego zawodnika na drugim(przykład: Kucyk A podłożył kopyto kucykowi B na ostatniej prostej, gdy ten miał już finiszować) ma być to opis czysto sportowej rywalizacji.
2. Wulgaryzmów itp.
Prace będą oceniane przez jedno- dwu osobowe Jury.
Każda praca będzie (uwaga, uwaga nikt się nie domyśli to może być dla was szok :) ) czytana.
Oceniana będzie przede wszystkim kreatywność, jednak do kryteriów oceny zalicza się również: ortografia(choć jeżeli praca będzie niesamowicie kreatywna mogę przymknąć oko na błędy czy literówki) stylistyka i poprawność językowa.
Zapisy będą prowadzone przez mniej więcej 2 tygodnie.  dotąd, aż nie uzbiera się grupka co najmniej 7 osób.
​Aha jak zabawa przyjmie w takiej formie będą prowadzone kolejne edycje jeżeli okaże się nie wypałem postaram się pokombinować z formułą.
pozdrawiam i zapraszam do zabawy. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni nagrodą lotnika

Aha zapomniałem dodać, że zapisy prowadzone są w tym temacie

Edytowano przez Sosna564
  • +1 1
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Imię : Loney Lox 

CM : Gitara elektryczna 

Wygląd : Fioletowa , rozczochrana grzywa z ciemno różowymi pasemkami ( ogon to samo ) , fioletowa sierść... (oczywiście pegaz )

Jej talent oczywiście gra na gitarze elektrycznej  , mieszka w Cloudsdale , pracuje w fabryce pogody - w dziale tęcz , jest pewna siebie i jest wielką fanką Wonderbolts .

:omnom:

Link do komentarza

Imię: SkateRoll

CM: Deska do jeżdżenia z zielonym ''S''
Wygląd: Typowa chłopczyca, skate. Brązowa sierśc, rozczochrana grzywa z jaskrawym zielonym pasemkiem i ogon. Skrzydła mają ciemniejszy kolor natomiast oczy są całe zielone. Często nosi szare bluzy z kapturem.

O niej: Od dziecka miała zamiłowanie do jazdy na desce i prędkości. Na co dzień trenuje aby zwiększyc swoją prędkośc do maksymalnych możliwości. Nie jest zbytnio znanym kucykiem lecz stara się to zmienic. Jej marzeniem jest spotkanie Wonderbolts i uczenie się w ich Akademii  .

 

(chciałam zaznaczyc że u mnie nie działa c+Ctrl )

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Imię : Tsunami

CM : Wodne tornado

Wygląd : Błękitny pegaz, mający uwodzicielskie, czerwone oczy z trzema prostymi rzęsami, wściekle ruda grzywa z granatowymi pasemkami.

Tsunami jest pewną siebie pegazicą, zawsze gotową do pomocy. Kocha szybkość, jej marzeniem jest rozpętać wielkie tsunami, lecz potem je wyparować za pomocą skrzydeł.

Na razie potrafi tylko w połowie to zrobić. Jak widać, kocha niebezpieczeństwo, nie zależnie, czy ma szkodzić jej, czy innemu kucykowi, i tak zawsze udaje jej się rozwiązanie problemu, lecz nie zawsze jej to wychodzi. Najpierw robi, potem myśli. Wywołała nawet wypadek statku Ponitic, gdyż nim bujała za pomocą wiatru, niestety, nie utrzymała równowagi i nie chciał się wyprostować. Udało jej się uratować tylko część, reszta zamarzła i się utopiła. Lecz to jej nie nauczyło bezpieczeństwa.

Lecz kiedy trzeba, potrafi być na prawdę uczciwa wobec innych i nie narażać na niebezpieczeństwo.

2z65cfp.jpg

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

​Tak więc odświeżam, ponieważ  niektórzy już pewnie zapomnieli, że się zapisali, jak również dam ogłoszenie, że lekko modyfikuję zasady. Potrzebuję jeszcze jednej postaci by wystartować z derbami, a jako że nie mam 30 osób a nie mam chęci wymyślać 26 kucyków więc uczestników będzie tylko ośmiu, tak by każdy miał parę.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...