Skocz do zawartości

Recommended Posts

siema chciałbym pogadać o serii Ratchet i Clank , dla niekumatych :sab: jest to seria o lombaxie Ratchecie i robocie Clanku  ,ci ktorzy wiedzą coś na ten temat -> :twiblush2: piszcie w komentach :)

a ci ciekawscy mogą obczić ratchetwikię P.S nie będę na najbliższym pony meecie sprawy prywatne :flutterblush:


siema chciałbym pogadać o serii Ratchet i Clank , dla niekumatych :sab: jest to seria o lombaxie Ratchecie i robocie Clanku  ,ci ktorzy wiedzą coś na ten temat -> :twiblush2: piszcie w komentach :)

a ci ciekawscy mogą obczić ratchetwikię P.S nie będę na najbliższym pony meecie sprawy prywatne :flutterblush:

obczaić moja klawiatura się rypię i to mocno :fluttersad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OŁMAJGASZ. :lunaderp:

 

Nie sądziłam ze ktokolwiek prócz mnie lubi tą serię. Co prawda jestem kompletnie zielona w tym fandomie, grałam tylko w dwie części na PS3 i w dwie na PSP. Jednak jedna części wystarczyła by zdobić moją ogromną sympatię.

 

Serię odkryłam zupełnym przypadkiem. Koleżanka która pewnie znów zapomniała o mich urodzinach kupiła pierwszą lepszą grę w Media na PSP. Była to właśnie pierwsza część jaką zdobyłam. Później zaczęło się szaleństwo, szukałam wszędzie rożnych części, choć najbardziej zależało mi na tych pierwszych. Niestety, znajdowałam tylko nowsze i tylko na PS3.

 

Szczyt mojej ekscytacji osiągnęłam gdy się dowiedziałam ze w 2015 ma być film pełnometrażowy na podstawie tej serii. :fluttershy5:

Edytowano przez Maisha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje ulubione to  a crack in time (humor i nefarious powraca z 3) ratchet and clank 2 going commando (R.Y.N.O II i humor oparty na dziecinnie komicznych cutscenkach i qua..to znaczy fizwidżet) i oczywiście size matters na PSP

 

This isn't funny Lawrence - Dr Neaurious

:twiblush:


OŁMAJGASZ. :lunaderp:

 

Nie sądziłam ze ktokolwiek prócz mnie lubi tą serię. Co prawda jestem kompletnie zielona w tym fandomie, grałam tylko w dwie części na PS3 i w dwie na PSP. Jednak jedna części wystarczyła by zdobić moją ogromną sympatię.

 

Serię odkryłam zupełnym przypadkiem. Koleżanka która pewnie znów zapomniała o mich urodzinach kupiła pierwszą lepszą grę w Media na PSP. Była to właśnie pierwsza część jaką zdobyłam. Później zaczęło się szaleństwo, szukałam wszędzie rożnych części, choć najbardziej zależało mi na tych pierwszych. Niestety, znajdowałam tylko nowsze i tylko na PS3.

 

Szczyt mojej ekscytacji osiągnęłam gdy się dowiedziałam ze w 2015 ma być film pełnometrażowy na podstawie tej serii. :fluttershy5:

ja tam nie mam ekscytacjii tak dużej jak przy sorry za wzmiankę ale equestria girls :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam czwóreczkę (Tools of Destruction), jest niezła, widziałem też jak kolega gra w jedynkę i trójkę na PS2 (nie mogłem usiedzieć w miejscu przez ten humor xD), Quest for Booty i dalszych nie widziałem, ale podobno takie trochę blee :P

Szczyt mojej ekscytacji osiągnęłam gdy się dowiedziałam ze w 2015 ma być film pełnometrażowy na podstawie tej serii. :fluttershy5:

:wat: Serio?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG, Powstał temat o R&C xD
Mam pierwszą część... ale nie mam konsoli :rainderp: Pożyczam czasem od brata ciotecznego.
Serię wielbię i ubóstwiam. Myślę że wszystkie gry są dobre (no dobra, All 4 One i Q Force trochę nie wyszło ale co tam)
Na film czekam z niecierpliwością :3 I będzie też nowa gra na PS3 w stylu Future! Nazywa się "Ratchet & Clank: Into the Nexus" lub po prostu "Ratchet & Clank: Nexus" Macie trailer :D

http://www.youtube.com/watch?v=3X2M7USGkgM

(zapomniałam jak umieścić film w poście xP )

P.S. Fajny avek i sygna Maisha ^^

Edytowano przez RainbowDash123456789
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze grałem tylko w 2. część na PS2. I to właśnie te 3 pierwsze części cieszą się moją największą sympatią. Następne na PS3 są dla mnie trochę wyprane z klimatu. 

Ech....Czasami jeszcze wspominam czasy, kiedy to przechodziło się kilkanaście razy jednego bossa na arenie xD

w trójce przechodziłem cały czas scorpio by zgrindować lava gun

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich ulubionych serii i strasznie mnie ucieszyła wiadomość o nowej odsłonie szczególnie że ma wyjść w dość przyzwoitej cenie. Jak dotąd w całości przeszedłem  Tools of Destruction i A Crack in Time a wersje na ps2 grałem podczas wizyt u kuzyna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich ulubionych serii i strasznie mnie ucieszyła wiadomość o nowej odsłonie szczególnie że ma wyjść w dość przyzwoitej cenie. Jak dotąd w całości przeszedłem  Tools of Destruction i A Crack in Time a wersje na ps2 grałem podczas wizyt u kuzyna.

a którą 1,2,3,deadlocked czy size matters

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R&c jest jedna z najlepszych serii platformówek na świecie, i chwała insomniac games za to że nie porzucili tej serii jak to zrobili ich rywale: naughty dog z serią jak & dexter i sucker punch z sly cooper.

Dla mnie ich pózniejsze gry (uncharted, infamous) były okropnie nudne i monotonne. Lepiej jakby zostali przy platformerach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

^up, up

Akurat Sly na szczęście jest dalej kontynuowany i zapowiada się na piątą część (wnioskuję po "sekretnym zakończeniu" w Złodzieje w Czasie)

 

Erm... to może odkopię temat (oh come on - i tak nikt nic pewnie nie napisze)

 

Jako, że wszyscy wiemy o nowej odsłonie serii pozwolę sobie zapytać się was jakie są wasze opinie, co o niej myślicie i tak dalej.

Mi bardzo się podoba (plus za niespapranie polskiego dubbingu!), Świetnie się przy niej bawiłam i choć krótka - jest dużo rzeczy do zrobienia (Oczywiście jeśli przechodzi się grę na 100 %. Ja na przykład dalej zdobywam skill pointy i trofea ^^. W dodatku są mistrzowskie "czity" - Zwolnione tempo, czarno-biały tryb i tradycyjnie - wielkie głowy :lunaderp:)... Choć w sumie to pierwsza część, w którą grałam na PS3 więc może to tylko dlatego? (Zamówiłam już trylogię Future ale kurier jeszcze nie przyjechał :l) Pytam się o opinię bo słyszałam że gra przez niektórych jest oceniana na średniawą.

 

Swoją drogą - jeszcze "tylko" rok do premiery filmu! xP

Edytowano przez RainbowDash123456789
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratchet i clank?  

Słyszałam o tym sporo, nie wiem czym jest Ratchet, ale clank to robot (ale was olśniłam :rainderp:

Nie miałam nigdy styczności z tą grą, nie grałam w nią, ale niektórzy mówią, że jest podobna do Sly cooper 4 

Więc może kiedyś jeszcze pogram... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
Gość PervKapitan

Grałam tylko w jedną część, mianowicie drugą, jednak ona wystarczyła, bym mogła pokochać tę serię. Jedna z nielicznych serii dla których chce się mieć playa :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...