Skocz do zawartości

Ogólne wypociny, że tak powiem ;)


Zbysio

Recommended Posts

Witojcie!

 

 Pokażę wam moje pracę, które tworze hobbystycznie z nudów. Rysowanie jest tym, czym chcę się zajmować, więc ćwicze jak mogę  ;)

 

Oto efekty. Pracę podzielę na tabletowe wypociny oraz Gimpowe przeróbki. Czasem trafi się też coś z Inkskap'a

 

Gimp:

91806523136477980296.png

To jedna z moich pierwszych prac. 2 w zasadzie. Nie wyszła mi tylna noga i ogon, ale co poradzić ;)

60536870228058970225.png

Tutaj przekombinowałem ze skalowaniem i się trochę rozmyło, ale wyszło fajnie. Tak sądze...  :twilight8:

 

 

92485236042299553237_thumb.jpg

Z tego jestem bardzo zadowolony, jak na Gimpa nie jest źle  :rdblink:

 

Tablet:

 

Tu znajdował się obrazek gore. Znajdował. ~Decaded

To miał być Medyk z tf'a, ale tak jakoś wyszło :(Boje się tej pracy 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswieżę to, to może ktoś zajży :P

 

19855632374082170294_thumb.jpg

 

Tworzone w Inkskape. Wektor to to nie jest bo oczy i pyszczek Pinkie serialowe nie są. No chyba, że się mylę :rainderp:

 

Oceniać kurczę no! 4 dni czekam :P

Edytowano przez Zbysio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, krytyka jest, widać co źle, czas się wziąść do pracy ;)

 

A tak wogóle, to jeśli mówisz o pierwszych obrazkach, to mi się tez nie podobają. Ale jakoś trza zacząć co nie? ;)

 

 

A tutaj zrobiłem wektor postaci, której design sam opracował. Typowy oc to to nie jest, bo nie mam dla niego żadnej historii, lecz coś wymyślę. Znaczek to logo TF2  :derptongue:

 

28502123584970792200_thumb.jpg

Edytowano przez Zbysio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ołkej. Po dłuższej pracy mam coś takiego. Robione na tablecie. Wciąż nie ogarniam w pełni tego urządzenia i nie wyciągam z niego wszystkiego poniewaz musze poznać i je jak i program graficzny. Popracuję nad tłem gdy wróce z nad morza i pokaże już gotową w pełni prace. Narazie chcę prosić o szczerą ocenę tej pracki  :)

 

57548123827502017171_thumb.jpg

Edytowano przez Zbysio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są odnośniki, jak na nie klikniesz to otworzy Ci sie nowa stronka z większym obrazkiem.

A co do pracy, to fajnie wyszło, dobry pomysł :D Ale ja bym dodał więcej jakiś walających się narzędzi i przyciemnił bardziej miejsca do których światło lampki nie dochodzi.

Edytowano przez Bezik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są odnośniki, jak na nie klikniesz to otworzy Ci sie nowa stronka z większym obrazkiem.

Wiem, ale takie właśnie odnośniki mogą nieco odpychać. Lepiej wrzucać np. przez imageshacka. Edytowano przez Swahili
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walających się śmieci miało być więcej, ale mi się już nie chciało :rainderp:

A co do odnośników - nie wiem czemu na tym forum się tak spsują. Na innych forach działają normalnie, nie psują obrazka tylko go miniaturyzują.

Edytowano przez Zbysio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A więc tak... Od czego by zacząć... Wektor w przed ostatnim poście ma za grubą szyję i nogi, Twilight troszeczkę gruba, ale jest w miare ok. W większości obrazków kucyki wydają się mieć nadwage i proporcje troszeczkę są lipne, ale cóż. Ćwicz to będzie lepiej. GIMP jest strasznie trudny do ogarnięcia. Sama ogarniam go 2 lata. Szczerze mówiąc to jeśli zależy Ci na łatwiejszym programie wypróbuj Paint Tool Sai. Moja koleżanka ma i jest bardzo zadowolona. A i jeszcze małe pytanko. Rysujesz myszką czy tabletem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...