Skocz do zawartości

[Duel of Champions] Might& Magic na kartach


MewTwo

Recommended Posts

Witam

 

W tym temacie chcę się przede wszystkim dowiedzieć, czy jest ktoś na forum, poza mną, kto gra w tą grę. Jeśli tak, to zapraszam do wypowiadania się w tym temacie. Sam zacząłem grę wczoraj (:D) ale myślę, że dobrze mi idzie. Wybrałem na początek Nekropolię, która mnie z początku do siebie zniechęciła. Wystarczyło jednak zakupić parę pakietów, a już moja talia zaczęła wychodzić na prostą. Aktualnie mam tylko podstawową bohaterkę ale nie cierpię z tego powodu. Jednak chce, abyście wy coś powiedzieli o sobie. Podzielcie się z nami waszymi strategiami, budową talii albo, chociażby, kim gracie i jak wam idzie.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gałem w Duel of Champions.Moją główną talią była nekropolia a poboczną przystać i musze powiedziec że świetnie się gra jak na karcianke.Aktualnie mam 11 lev. Jeśli ktoś ma chęć to moge się z nim zmierzyc ; D

Mój nik: Rak1994

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Grałem dawno temu, jednakże koło dwóch tygodni temu już mi się znudziła. Mam większość bohaterów, 32lvl, koło ~1150 elo (rekord: ~2250). Nick w grze: x.Endelo, gdyby ktoś nie wierzył. Główna talia - Twierdza, konkretnie Kelthor 5-1-1.

 

Szczerze, gra jest bardzo fajna, ale po dłuższym czasie zaczyna się nudzić. Szczególnie, gdy masz już tyle kart, że po otwarciu 20 paczek z kartami zyskujesz jedynie 1-2 dobre karty, a reszta to useless sh :yay: t.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano gram - Nekropolia a jakże, taki dodatek do Heroes VI w postaci dodatkowych awatarów itp.

 

Talię mam słabą, ale często biorę przeciwników na taktykę. Gra jak i MtG ma swoje niewyważenia(istoty leczące się w kółko, stawiasz takie 2 obok siebie i masz immortal wall).

Schemat losujący graczy jest chory, mając 3 lvl wylosowało mi ze 4 razy graczy 20+ z czego z jednym nawet wygrałem xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...