Skocz do zawartości

[Zabawa] Tajemniczy głaz


Cipher 618

Recommended Posts

Witajcie, mamy "mały" problem. Faktycznie. Głaz wielkości drzewa to "mały" problem.  Drzewo nie jest... było znowu takie duże. No wiesz, większe od naszego domu. A teraz nie mamy drzewa, bo jakiś kamień wgniótł je w ziemię. Chodzi o to, że wczoraj w nocy z nieba spadł kamień. Mieni się kolorami, świeci, brzęczy i buczy. Nie za bardzo wiemy co z nim zrobić. Ojciec mówi, że można na nim nieźle zarobić. Mogą tam być brylanty! Ja bym go rozwaliła.  A ja zakopała. Albo wystrzeliła z armaty Pinkie. Celestia wie co w nim jest? Nie zmieści się. Mam pomysł! Poprosimy o pomoc. Czy macie jakieś pomysły co z nim zrobić? Pod koniec dnia wybierzemy najlepszy i napiszemy co się stało. Tak właśnie zrobimy.  
 
Głaz czeka... 
My również! 

Link do komentarza

Nic nie róbcie... Jak będziecie spać SCP go zabierze i rano nic nie będziecie pamiętać  :ming:

Hmm... zostawić tak jak jest?

No nie wiem. Głaz jest "trochę" duży. Jak drzewo, albo i dom. I siedzi w ziemi

Poza tym nie będziemy czekać, aż ktoś go "pożyczy", ale dopiszemy to do listy pomysłów

Na Celestię! Patrz na to. Kamień ma magiczne właściwości.

I co w związku z tym? Nie dzieje się nic złego.

No tak, nam nic się nie stało, ale Knomek ProDuctiON... Spójrz na niego.

 

Oj... Knomek ProDuctiON jakby Ci to powiedzieć... twoja grzywa zmieniła kolor na różowy

Ale nie martw się. :squee: Efekty uboczne działają tylko przez 24 godziny. Tak nam tatusiek powiedział. Więc tak pewnie jest.  

 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 7 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...