Skocz do zawartości

Karton pełen kucyków!


Kamisha

Recommended Posts

Spromultis - niestety, muszę uprzedzić, że żadnej z maskotek już nie mam, wszystkie sprzedane ;) Ale mogę dać namiar na nabywców, tam ich szukaj :D Co do CM Szajki - to takie trochę chibi od drugiej strony, czyli duże kopyta i zadek, mam zamiar całą mane6 w tym stylu zrobić, więc zobaczysz, że na dużym zadzie duży CM :) [choć tak po prawdzie to tutaj wyszedł za duży niż miałam zamiar, ale zobaczyłam to dopiero jak pokolorowałam ;D] Keola - dziękuję bardzo : )) A RD robiłam z czegoś a la plusz ;) Nie wiem, co to za materiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wydaje mi się że to scena z kupowaniem wiśni dla Angela :) Rarity i Pinkie pokazują Fluttershy jak się targować, a Pinkie ma na głowie sakiewkę z monetami. Oczywiście mogę się mylić. Swoją drogą RD wygląda niesamowicie z tym futerkiem, muszę sobie taką sprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

To co tworzysz jest: epickie, bajeczne, wspaniałe, cudowne, niewykonalne, niesamowite i ... Brak mi słów po prostu. Dashie jest świetna, Pinkuś ogromna niczym moja poducha, a Chrysalis i Fluttershy w takim ... stylu fajnym wykonane. Najnowszy art też ciekawy. Nigdy czegoś takiego nie zrobię. No, ale ja jestem tylko dzieciak :pinkie4:. Gdy patrzę na twoje prace to mi się oczy zezują :djTyy:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Cudeńka. Ile chcesz w złotówkach za taką RD? Jak się kiedyś wzbogacę (:ming:) to na pewno kupię. Będę się cały czas do niej przytulał :ming:

Najnowsza AJ też fajna ale RD była... "słodsza"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudeńka. Ile chcesz w złotówkach za taką RD? Jak się kiedyś wzbogacę ( :ming:) to na pewno kupię. Będę się cały czas do niej przytulał :ming:

Najnowsza AJ też fajna ale RD była... "słodsza"?

 

Słodkość zależy od tego jak wyjdzie, a z tym różnie bywa ;p

Co do RD to ostatnio zrobiłam komuś na zamówienie identyczną, za 250zł.

Dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...