Jump to content

[RPG] [GRA] [ZABAWA] [ZAPISY]: Przyszłość MLP: Infocepcja


Camed
 Share

Recommended Posts

Czyli jak w temacie. Organizuje zapisy do Roleplay'a. Tu daję fabułę:

Equestria zostaje ztechnologizowana. Każdy kuc/klacz siedzi po 24 godziny na dobę przed komputerem, nie znajduje czasu na prawdziwą przyjaźń, rozrywkę, zabawę. Nawet pradawne Władczynie Equestrii nie znajdują czasu dla poddanych...

Kilka dni później znów siedziałeś przy komputerze. Gadałeś ze znajomymi przez Ponype i expiłeś w Legue Of Ponies. Wtedy nagle twoi znajomi zaczęli się rozłączać, a w grze zaczęły się pojawiać dziwne, realistyczne, coś Ci przypominające postaci. Zacząłeś się czegoś domyślać, gdy nagle poczułeś dziwny wiaterek. Twoje ręce zaczęły zmieniać się w ciągi zer i jedynek. Przestraszony próbowałeś coś robić lecz zemdlałeś...

Czyli tak, tworzymy standardową kartę postaci. Tutaj wzór:

Imię:

Ksywka (opcjonalna):

Wiek:

Wygląd:

Historia:

Specjalizacja:

Ulubiona Gra:

Zalety(3):

Wady(2):

Czyli proszę o przesyłanie zgłoszeń w tym temcie. Zaczynamy gdy dojdzie około 7-8 zgłoszeń. Zapraszam ;)!

Edited by Camed
Link to comment
Share on other sites

Imię: Sorrow Shade

 

Ksywka: Nastier

 

Wiek: 19 lat

 

Wygląd: http://imgur.com/8pBhJL3

 

Historia: Sorrow urodziła się w Pony Corner, niewielkim miasteczku znajdującym się w najdalszym końcu Equestrii. Jej rodzice pracowali jako cieśle w pobliskim warsztacie. Do 15 roku życia pomagała rodzicom w pracy i pragnęła odziedziczyć po nich warsztat, żeby nadal tam pracować. Tam też zdobyła swój cutie mark - dłuto. Wszystko zmieniło się po zdobyciu przez Equestrię technologii - klacz chętnie wgłębiała się w świat wirtualny, całkowicie zapominając o realnym życiu. Dzień w dzień grała, pisała z wirtualnymi przyjaciółmi, aż do awantury, którą wyrządziła jej matka. Chodziło w niej o całkowitym zapomnieniu o pracy, tylko graniu przy komputerze. W Sorrow coś pękło - wykrzyczała całą złość na matkę i opuściła rodzinne miasto. Pokrótce bardzo tego żałowała - wiedziała, że te gry komputerowe, które miały w sobie dużo agresywnego zachowania, zniszczyły jej psychikę tak, że nawet najmniejsza uwaga sprawiała wybuchy agresji. Zamieszkała w małym, drewnianym domku u podnóża góry, który sama zrobiła. Oddała się pracy, chcąc zapomnieć o całej sprawie, ale nie na długo - i tutaj doszły słuchy o technologi, więc Shade w otępieniu zakupiła sobie z zarobionych pieniędzy komputer, i znowu zaczęła grać, tym razem w spokojniejsze gry. Komputer tak ją (ponownie) wciągnął, że zamiast uczciwie pracować jako cieśla, postanowiła pójść za ''trendy'' i zaczęła nagrywać filmy z jej ulubionej gry, które stały się sławne. Dostawała pieniądze z wyświetleń na PonyTubie, i całkowicie zapomniała o wcześniejszym życiu. Przez internet i znajomych z sieci stała się obojętna na cudze uczucia i złośliwa.

 

Specjalizacja: [jeśli o to chodzi] cieśla

 

Ulubiona gra: Minecraft :rainderp:

 

Zalety: kreatywność, stanowczość, wyrozumiałość

 

Wady: Złośliwość, nieufność, arogancja 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imię:Faded Memories

wiek: około 22

Wygląd: Czarny pegaz z ciemno zieloną grzywą i błękitnymi oczami.

Historia: Kilka lat temu stracił pamięć i przybrał imię "Faded Memories". Stało się to w wyniku napadu na jego miasteczko, on nic z tego faktu nie pamięta. Po utracie pamięci obudził się w płonącym budynku, związany i unieruchomiony. Bandyci ktuży spalili jego miasteczko, pojmali go i zabrali do siebie, gdy zorientowali się że ma "Amnesie" postanowili to wykorzystać, pegaz uwierzył w ich kłamstwa. Przez 2 lata okradał i palił wioski, okazało się że jest szybki i silny co pomagało przy ważniejszych porwaniach dla okupu. Gdy okradali jedną z wsi kuc podsłuchał rozmowe dwóch bandytów i zrozumiał że został oszukany ale postanowił od nich nie odchodzić, przecież miał zapewnione jedzenie, dom i wszystko czego trzeba. Niestety nie wszystko szło dobrze gdy porwali generała straży miejskiej nie dostali okupu, pomimo gróźb że go zabiją, jego ludzie przyszli i chcieli go odbić, udało im się zabili wszystkich bandytów z wyjątkiem pegaza który w walce uciekł w chmury gdzie strażnicy nie mogli się dostać. Nigdy nie udało mu się do konica porzucić nawyków nadal kradł żeby mieć co jeść. Teraz żyje w miasteczku daleko od wiosek i miast kture wraz z bandytami palili.

Specjalizacja: kradzieże i porwania.

Ulubiona Gra: niema

Zalety: szybki, silny, sprytny.

Wady: kradnie, nikomu nie ufa.

Link to comment
Share on other sites

Imię: Light Flash

Ksywka: Cosinus
Wiek: 20 lat
Wygląd: 

myPony.pnge.png

 
Historia: Od urodzenia mieszka w Canterlocie. Przez pierwsze 12 lat życia nie wykazywał zainteresowania absolutnie niczym. Przez co był obiektem drwin wielu innych kucyków. Pewnego dnia poproszono go o pomoc w budowie. Kiedy dotarł na miejsce okazało się, że plany budynku zostały przemielone przez niszczarkę. Kierownik uznał, że, skoro nie ma planu to młody ogier może wrócić do domu. Jednak, kiedy wszyscy wracali do swoich mieszkań. Light zaintrygowany ilością kawałków, które mimo wszystko tworzą jedna całość, postanowił złożyć kawałki planu w całość. Zajęło mu to prawię 4 godziny, ale udało mu się. Wtedy na jego boku pojawiła się żarówka, która symbolizuje jego pomysłowość. Przez następne 8 lat pomagał okolicznym mieszkańca lub uczył się o kosmosie i otaczającym go świecie. Pewnego dnia do Equestrii zagościła technologia. Od tej pory light stał się uzależniony od gier internetowych. Wszystko przez znaczna ilość gier, w których trzeba wysilić szare komórki i skupić się na strategii. Jego talent znakomicie się do tego nadawał. Z czasem przyrosła do niego ksywka Brain Power, ale szybko ją odrzucił uważając ją za zbyt niestosowną dla jego inteligencji. Aktualnie Pracuje w jednym z obserwatoriów w Canterlocie, ponieważ wciąż uwielbia patrzeć na gwiazdy.
 
Specjalizacja: Potrafi rozwiązywać skomplikowane problemy i jest mistrzem strategi
 
Ulubiona Gra: Wszelkie gry w których trzeba myśleć i rozwiązywać zagadki. Lubi też skradanki. Nie lubi wyścigów.
 
Zalety: Bardzo inteligentny, cierpliwy, taktowny
 
Wady: Wkurza się gdy ktoś nie daje mu myśleć, często wypowiada się w taki sposób że nikt go nie rozumie.
Link to comment
Share on other sites

Imię: Matthias

Ksywka: osa

Wiek: 18

Wygląd: Mniej więcej: http://tinyurl.com/krgoet6

 Specjalizacja: Infilitracja/Jednostka szybkiego reagowania ( zależnie od celu misji)

Ulubiona gra: Pony(Battle)field 3

Zalety:

- potrafi się przekradać

- przeszkolony w obsłudze broni i pojazdów

- potrafi oddać życie za kogoś

Wady:

-bywa arogancki

- woli działać sam

Historia: Od dziecka interesowały go gry FPS, szczególnie Ponyfield 3. W wieku 8 lat potrafił wygrać starcie z znacznie bardziej doświadczonym przeciwnikiem mając do dyspozycji tylko podstawowy ekwipunek. Lata grania za liniami wroga nauczyły go pokory oraz skuteczności. Wielu szydziło z niego, co kończyło się zwykle dla nich na statystykach 0-200. Jego marzeniem jest otrzymać najwyższe znane odznaczenie - pułkownika 100 rangi, co oznaczałoby szczyt doświadczenia i tytuł mentora.

Edited by osa21c
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...