Skocz do zawartości

[Zabawa] Skąd wziął się wasz nick


kotekipiesek

Recommended Posts

Eevee :3 -Jakoż iż to mój ulubiony pok. No i jest trochę kotowaty dodałam więc ':3' Żadnego głębszego myślenia

Kawaii-Hipsta-Neko-Lampa - Obmyślony przez cudowną Octavię ~ Złączenie mojej hipstowatości uroczości i kotowości złączone z przedmiotem stworzyło jakże cudownego nicka, a zarazem pseudo odzwierciedlenie mnie x3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Mój nick?

 

A więc pochodzi on od mojego nazwiska, które jest nieco dłuższe. Nie ma to nic wspólnego z tą starą walutą, czy też tymi dolnośląskimi krakersami. Od nazwiska. Jednak sam na to nie wpadłem, żeby się tak nazywać. Mówiono tak na mnie od bodajże podstawówki. Jednak, z uwagi, że mam starszego brata, to on był pierwszym "Talarem". Dlaczego też czasem występuje także pod nickiem "mlodytalar", co miało oczywiście znaczyć młody = młodszy.

 

Tak czy siak, bardzo podoba mi się ta "ksywka" i nie lubię, gdy ktoś mi się notorycznie zwraca po imieniu. Jestem Talar i koniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja jestem tą rrrrrrainbow daaaaaaaaash? Nie! AppleDashie to może i połączenie dwóch imion, ale chyba ma to jakiś sens!

No więc...

Była sobie dziewczyna, która uwielbiała jabłka xD Jako 5-latka jej ulubioną literą była L. Lubiła wszystkie słowa z tą literą. Stąd Apple.

Była najszybsza z dziewczyn jak Rainbow. Poza tym kiedy zaczełam naprawę lubieć kucyki z g4 to Dashka była pierwszym kucykiem, którego lubiłam (kiedy niezbyt lubiłam MLP była to Twilight). A bardzo spodobało jej się zdrobnienie, które wymyśliła Pinkie - Dashie~

A jak się pewnie domyślacie tą dziewczyną byłam ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisica-chan...?

Powiem szczerze - pierwszy człon z początku nie miał mieć jakiegokolwiek związku z lisami ( :ming: ), ale z moim pierwszym OC - Lis, ale imię jej było, za krótkie, aby powstał "normalny" dłuższy nick więc dodałam końcówkę "ica", i tak powstał pierwsza część nazwy. :ming:

Drugi człon dodałam później, kdy to Szanowna Panna Mrs. Octavia zwróciła się do mnie per "Lisica-chan", a jako, że i się przypodobało to dołączyłam go do nick`u i tak powstała aktualna wersja mojej nazwy.

Teraz już wiecie :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mój nick pochodzi od jedynego tematu MLP z innego forum, który to pomagałem utworzyć. Temat ten nazywał się "BroniesiPegasis", zaciekawiła mnie ta nazwa i gdy dołączyłem na MLPP, to wybrałem sobie właśnie tę nazwę. :rwink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniłam nick, więc nowa historia.

Otóż od jakiegoś czasu jestem podmieńcem i szukałam odpowiedniego imienia popracowałam z tłumaczem google i znalazłam Keyhole to znaczy Dziurka. A zmieniłam nick z dwóch powodów pierwszy wspomniałam, a drugi to to że mi pasuje do avka, a tamten był głupi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...