Skocz do zawartości

[Zabawa] Skąd wziął się wasz nick


kotekipiesek

Recommended Posts

Cóż, lubię oglądać wselkiego rodzaju filmy przyrodnicze, historyczne, naukowe i różne inne dokumentalne.

W pośród tych nie może zabraknąć także filmów o dinożarłach, praaawda?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Celofyz

Ciekawostka: konkretny odcinek z pewnej serii filmów, w którym usłyszałem po raz pierwszy o tym gatunku nosił nazwę "Świeża Krew".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska w dzieciństwie mówili mi koza z powodu moich zębów. W tym momencie zęby mam naprawione , ale pseudonim nie zniknął. Ostatnio dla chłopaka przełożyłem "kozę" na angielski, następnie ,z powodów zainteresowań przeniosłem mój pseudonim na język Ukraiński. Historia krótka i zwięzła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jestem Rudym Alicornem ponieważ:

 

(Podzielone na części)

 

Część "Rudy":

  1. Chciałabym mieć rude włosy
  2. Rudzi są uważani za wrednych, a ja taka jestem
  3. Czerwony (czyli rudy) to mój ulubiony kolor

Część "Alicorn"

  1. Bardzo lubię Alicorny
  2. Gdybym była kucykiem to bym nim była
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Miałem BARDZO dużo nicków.

Mój pierwszy nick to kjhjgj, jak powstał? Wpisywałem randomowe litery.

2 nick to hryniakk- hryniak od nazwiska a k od pierwszej litery imienia.

Wkońcu musiałem wymyślić jakiś na forum, czyli Night Sound. Stworzyłem go z moich 2 ulubionych rzeczy: nocy(ave Luna) i muzyki. Zamieniłem na angielski i powstał Night Music co brzmiało troszkę bez sensu, więc Music zamieniłem na Sound.

A nick obecny czyli GamesPon3 powstał przy tworzeniu konta na yt. Dj-Pon3 zamieniłem na GamesPon3.

Edytowano przez GamesPon3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Obecny nick czyli uszatka to po prostu potoczna (a może i nie..sama w sumie nie wiem) nazwa sowy uszatej, która jest jedną z moich ulubionych sów. Uznałam, że zamiast nazywać siebie dziwnymi nazwami jak Yamishi bądź Vanilla Puddiing znajdę coś prostego i polskiego. Wybrałam ptaki bo są wolne i potrafią latać, a poza tym bardzo je lubię. Szukałam fajnej nazwy wśród ulbionych ptaków i tak oto jest Uszatka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia niezwykle wspaniała jak i nudna :rainderp:

Więc zaczęło się jeszcze jak miałem kilka lat. Brat mi pokazał pewną grę, która powstała w latach N64 (które pewnie tak samo jak inne Nintendo nie było w Polsce :lol:) o nazwie "The Legend of Zelda: Ocarina of Time", grał na emulatorze Project 64 a patrząc zainteresowałem się i sam zachciałem zagrać. I w ten sposób zacząłem grać w TLoZ! Tylko to jeszcze nie wyjaśnia mojej nazwy :rainderp: Otóż grając i grając w inne części natknąłem się na wersję na Gameboy Advance (który też odpalam za pomocą emulatora :rainbowcry:) o nazwie "The Legend of Zelda: Minish Cap", otóż na wersję tej oto konsolki była to część wyróżniająca się dobrym wyglądem oraz fabułą (fabułę to jak zwykle w każdej części :rainderp:) i mi się spodobała. Kiedyś miałem inną nazwę (nie zdradzę :3), lecz nie spodobała mi się i chciałem zacząć od nowa, więc zainspirowałem się tą oto grą i tak już zostało. THE END

Edytowano przez PanMinish
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onyx... ta nazwa wzięła się od mojego ulubionego kryształu, który nazywa się "Onyks", i od mojej ulubionej litery "x". I zorientowałem się, że litera ta idealnie pasuje do nazwy mojego ulubionego kryształu. I takim sposobem powstał mój nick.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy nick pochodzi od tego, że lubię takiego owada, waszka, a mój brat ma na początku literę P czyli Piotrek. I stąd się Paszka wzięła.

Mój drugi nick po prostu wpadł mi do głowy, a trzeci, że po prostu lubię takie stworki :3 I postanowiłam zostać Stworkiem.

Edytowano przez Stworek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pewnego razu kol. przypasowala moj charakter do Bon Bon. Najpierw mialam nick Bon Bon. Z czasem.. chcialabym by moj nick byl bardziej orginalny. Taki.. inny. A poniewaz Bon Bon najprawdopodobniej znaczy cukierek, sprobowalam wymyslic cos zwiazanego wlasnie z cukierkiem. Candy to oznacza ogolem lizak chyba. Cos slodkiego. Myslalam: Candy.. candy.. to za malo. Myslalam nad nickiem CandyCandy. Ale.. po polsku znaczenie nie ma sensu. Brillant znaczy genialny, cudowny itp. BrillantCandy znaczy genialny,cudowny itd.. Genialny Cukierek/Lizak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Właściwie nie miałem pomysłu na nick, początkowo chciałem użyć nicku z wota, ale uznałem że jakoś nie pasuje, więc dałem praktycznie zlepek liter. Dopiero później dowiedziałem się że "Alder" to olcha po angielsku oraz mistrz pokemon...yeah!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja zacząłem stosować swój nick, kiedy otwierałem konto na YouTobie będąc młodym gimbem. Jeśli chodzi o genezę to myślałem nad czymś "amerykanckim" wiec dałem "The" na początku, potem o czymś "mhrocznym", więc dałem "Koszmar", potem pomyślałem o czymś szczęśliwym i to na dodatek podwójnym, więc dałem "77", a że chciałem, żeby moja nazwa było dobrze widoczna, napisałem wszystko z dużych liter. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Bo jestem mhroczny! Kiedyś, bardzo dawno temu, za górami, za lasami... Gry byłem jeszcze no-life'm graczem CS'a grałem sobie na pewnym serwerze. I tam dopadła mnie myśl bo było tam tak mhrocznie że też będę miał coś takiego. Więc wziąłem sobie zlepke z liter i gdy przemyślałem to co napisałem, wybrałem DarkEpisod czyli mroczna (albo ciemna sam nie wiem xd) część. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...