Skocz do zawartości

Bez powrotu [Oneshot][Sci-Fi][Human][Slice of Life]


Recommended Posts

Jest to re-upload opowiadania które pojawiło się nie dawno. Udostępniona została wersja nie kompletna z błędami. Teraz zostaje to naprawione i wszystkie lub większość błędów została usunięta. Mam nadzieję że opowiadanie się spodoba, oraz że będziecie chcieli kontynuacje :). Miłego czytanie

 

Prolog

https://docs.google.com/document/d/1LwzNxeRSvj_GmB0qth3XXkBR0ox2B9nhGE9sWDZGvfo/edit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolar uważaj,bo,cytując moją byłą nauczycielkę:,,Groźby karalne są karalne"

Moja reakcja po przeczytaniu tego

37316554.jpg

I jeszcze błędy gramatyczne...NIE,jestem zbyt ,leniwy by wkleić nawet grammar nazis.

Edytowano przez Saper9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te błędy... O matko, jak one rażą w oczy... Poza tym nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale nie ogarnąłem, o co w nim biega. Musiałem kilka razy przeczytać, żeby w końcu zrozumieć. Akcja się dzieje za szybko i szczerze powiedziawszy, trochę beznadziejnie. W każdym razie nie zniechęcaj się, pisz opowiadanie dalej, trening czyni mistrza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalne g...

 

To mają być poprawki? Jakaś kpina! Już na pierwszy rzut oka widać, że nawet odstępy są *****! Fabuła praktycznie nie istnieje. Weź się nie kompromituj chłopie i to skasuj.

 

 

 

 

Słownictwo. Jeżeli krytykujesz, to rób to proszę kulturalnie..~Dolar84

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalne g...

 

To mają być poprawki? Jakaś kpina! Już na pierwszy rzut oka widać, że nawet odstępy są spieprzone! Fabuła praktycznie nie istnieje. Weź się nie kompromituj chłopie i to skasuj.

 

Spokojnie. Szczerze powiedziawszy fabuła istnieje, lecz wykonanie jest złe, ale to nie znaczy, że musisz go tak od razu jechać. Jest tutaj jeden makabryczny błąd - akcja dzieje się duużo za szybko i prawie nie ma opisów. Ten dział jest po to, żeby Bronies publikowali swoje dzieła oraz żeby poddać je ocenie innych. Po prostu doradź mu, co jest źle i co wypadałoby, żeby poprawił, zamiast odbierać mu chęć do pisania swoimi słowami. Chłopak się stara, jak potrafi, jeżeli będzie pisał, pisał i jeszcze raz pisał w końcu mu się uda stworzyć dobre opowiadanie, lecz jeżeli swoimi słowami sprawisz, że przestanie robić swoje dzieło to nigdy nie napisze dobrego fica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie da poprawić, gdyż popsute jest dosłownie wszystko o czym można pomyśleć. Niech to skasuje i jeszcze raz przemyśli cały pomysł. Potem ściągnie OpenOffice albo kupi Worda (specjalnie napisałem "kupi", żeby nie dali mi warna za promowanie piractwa).

 

Chociaż polecałbym też otworzyć jakąkolwiek powieść i przyjrzeć się dialogom.

Edytowano przez Ushold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że czytało mi się całkiem dobrze. Chociaż moim zdaniem akcja troszeczkę za szybko się rozwija. Ale może po prostu jestem czepialski... No i zauważyłem też troszeczkę błędów. Niby nic strasznego ale jednak:

"...Wydarł się Jack, mój kolega z pracy." - "Jake świetnie sobie poradził z tą stratą."

Troszeczkę zadziwił mnie też opis córki:

"Wyglądała pięknie, jej czarne włosy opadały na poduszkę, cudowne zielone oczy miała zasłonięte powiekami  ."

To brzmi jak opis żony a nie dziecka. Ostatecznie całkiem ciekawy fick, tak więc czekam na więcej :yay: 

Edytowano przez GreenWave
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 years later...

Witamy szanowny fandom łupany!

 

Autorze, wątpię byś kiedyś to przeczytał, ale jak coś bez obrazy.

 

Szybko to napiszę, bo trochę szkoda mi się tu dłużej zatrzymywać.

 

Stan techniczny jest... No cóż, nie jest to stan krytyczny, ale jakieś głębsze rany pacjent posiada. Wiecie, to nawet nie jest zestaw braku myślników i akapitów, dodajecie do tego Happy Meala znaki interpunkcyjne po spacjach i parę literówek.

 

Fabularnie nudy. Człowiek przypadkiem przenosi się do Equestrii i zostaje kucykiem.  Tyle, fik właściwie na tym się kończy.

 

Postać nie jest może dnem, ale ma tak mało czasu dla siebie i jest zwyczajnie tak sobie zbudowana. No, dodatkowo wszyscy wierzą mu na słowo.

 

Klimatu nie ma.

 

Fika nie polecam, nie można się nawet pośmiać.

 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...