Skocz do zawartości

[EVENT] Zapytaj Braeburna!


El Martinez

Recommended Posts

Dołączona grafika

Howdy...

[justify]

Słońce znikało powoli w cieniu gór otaczających Appleloosę. Widok, który zapierał dech w piersiach. Przynajmniej na niego zawsze można liczyć...

Lekki, ciepły wietrzyk targał nieśmiało jego złotą grzywę. Ten dzień był dla Braeburna długi - w końcu nie codziennie ma się do złapania paru złodziejaszków, pokojową misję u nowego wodza bizonów, kontrolę w sadzie jabłek i spotkanie u szeryfa. Zasłużył na odpoczynek.

Leżał, podziwiając dziwnie odprężający widok Słońca magicznie zstępującego z nieba. Zawsze nurtowało go pytanie: w jaki sposób gwiazdy pojawiają się na niebie? Czy to Luna ustępuje im miejsca, kiedy tylko nadejdzie noc? To dobre pytanie. Ta przyjaciółka AJ, Twilight, na pewno znałaby na nie odpowiedź...

Applejack. Uśmiechnął się lekko. Jego droga kuzynka. Zawsze mógł na nią liczyć. Nie ma co, gdyby nie ona i jej przyjaciółki, z Appleloosą mogłoby nie być teraz najlepiej. Taka rodzina to skarb.

A kiedy ostatni raz ją odwiedził? Musiało to być tak dawno temu... Dlaczego...? Czyżby już zapomniał o swojej rodzinie? O Big Macu, Apple Bloom, o Babci Smith?

Spojrzał w niebo. Luna powoli wznosiła Księżyc. Ta noc będzie chłodna. Było tak cicho, że słyszał bicie własnego serca. Poganiało go.

Podniósł się, otrzepał kapelusz, poprawił kamizelkę. Po raz ostatni spojrzał w kierunku, z którego jeszcze dochodziło wątłe, ciemnoczerwone światło najjaśniejszej gwiazdy. Gdzieś tam mieszka jego rodzina... Zwlekał z tym zbyt długo. Czas wyruszyć do Ponyville.

-------------------------------------------------------------------

Tak jest, dobrze przeczytaliście! Nasz wspaniały, wyjątkowy, kochany, przystojny, bystry i przyjacielski Braeburn wyrusza do Ponyville! Jakież to szczęście, że na farmie u AJ przebywa ktoś jeszcze... Jego wierny fan i naśladowca... O tak, taka okazja szybko się nie powtórzy... ^^

Nasz kowboj jest już w drodze. Zostanie w Ponyville cały tydzień, więc z pewnością znajdzie czas na udzielenie odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Walcie śmiało: Regent nie omieszka ich przekazać!

Pytania zadajecie W TYM TEMACIE.

Regent ładnie prosi o NIEZADAWANIE naraz więcej niż 3 pytań ;p Zostawicie je sobie na później ^^

[align=center]Dołączona grafika

Miłej zabawy![/justify][/align]

Link do komentarza

O! Ja też chcę, ja też! 1. No właśnie, dlaczego tak dawno nie odwiedziłes rodzinki w Ponyville? Jeszcze Cię tam nie widziałem, czyżby praca na farmie była aż tak zajmująca? 2. Co porabiasz w wolnym czasie - o ile w ogóle nim dysponujesz? Wolisz może Appleloosańskie bary, czy raczej domowe zacisze? 3. Jedno męskie pytanie... Ilu ich już było (if u know what i mean)? :trollface:

Link do komentarza

1) Myślałeś kiedyś o tym, by prowadzić koczowniczy tryb życia i zarabiać na owe, jako łowca nagród? ^^ No wiesz, łonted ded or alajw i bierzemy zlecenie od tego, kto da więcej w łap... w kopyto znaczy się xD 2) Masz pół litra (cydru xD) w wewnętrznej kieszeni tej swojej kamizelki? :D 3) Pijesz czasem na służbie? xD

Link do komentarza

Hej Brae :D!

Dołączona grafika

1) Czy lubisz całkować :P? (Rozwiązałbyś taką jak tutaj? Wieeeeem, że byś to zrobił xD... Tylko się wstydzisz tak przy wszystkich).

2) Smakują ci marchewki?

3) Co należy zrobić, by wyhodować dorodne i smaczne marchewy? Spytałbym się Carrot Top, ale za ... Nic nie mogę jej znaleźć. A ty też taki prawie rolnik :P, więc może miałeś z tym jaką styczność.

Link do komentarza

1. Jak to jest być najsłynniejszym ogierem w Equestrii? xD 2. Nie boisz się Martiego? On dziwnie na ciebie patrzy chyba... 3. Czy gdyby w twoim życiu pojawiła się pewna klacz, z którą chciałbyś spędzić resztę życia, ale nie mógłbyś, bo ta klacz miałaby już swojego ogiera, a ty 3 inne klacze to czy istniałaby logiczna ewentualność, by wystąpiły u ciebie symptomy zaburzenia afektywno - nerwicowego prowadzącego do redukcji aktywności twoich hormonów oksytocyny i zaniechania głębszych prób nawiązywania stosunków między płciowych ( niekoniecznie seksualnych ) z wszelkimi formami organizmów żywych? Proszę, uzasadnij swą odpowiedź, ciekaw jestem twoich argumentów. :P

Link do komentarza
  • 1 year later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...