Skocz do zawartości

[Dyskusja] Co mogłoby przekonać Króla Sombrę do zawieszenia broni?


Insomnia

Recommended Posts

Stawiam na Discorda.

Może jeszcze dam Trixie, sama lubi wielką magię.

 

"Ryczę!!!"koniec.

zawsze chyba coś można wyciągnąć z postaci :flutterblush:

Pamiętajmy, że jest to głównie serial dla dzieci,  a dla nich już taka postać to za dużo, więc nie spodziewajcie się super hiper black monstruma.

Edytowano przez Hidoi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak myślicie, kto mógłby zostać najlepszym przyjacielem lub przyjaciółką Sombry?

Hm, ciężko powiedzieć. Sombra to taki typowy Zły Lord, a Źli Lordowie nie mają przyjaciół, tylko sojuszników. Może Nightmare Moon? Wspólne zainteresowania dot. czarnej magii...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówcie tak. Każdy może znaleźć sobie przyjaciela.

 

Stawiam na... w sumie po co mu przyjaciel, skoro będzie miał Twilight :rainderp: . Ale jak mówiłem - nie znamy jego charakteru, więc nie wiemy, jakie ma zainteresowania, itp.

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę. Ma bardziej zadatki na głównego maga czy coś podobnego. Sombra raczej jest indywidualistą - podczas atak na Kryształowe Królestwo nie stworzył sobie armii. Samotnie szachował całe państwo. On nie musi zarządzać inteligentnie oddziałami. On samotnie zmiata wroga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem okrutna :derp6:

 

294356__safe_princess%2Bcadance_king%2Bs

 

 

 

Dobra, koniec z tym ! Kolejne pytanie do was 

 

Czy Sombra nadawał by się na kapitana kryształowej straży?

Dzięki,nie zasne, nie ma to jak dziecko Sombry i Kredens, ale zrób mu jeszcze suknię ślubną.

Z zresztą mam jeszcze jeden obrazek, ale to jutro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy. W końcu to właśnie Księżniczki zamknęły go na 1000 lat w lodowcu. No wiecie... to nie jest jakaś tam chwilka. Cadance i Twilight przyczyniły się zaś do jego ponownego pokonania. Jednakże gdyby odsunął zemstę na bok, myślę, że umieli by się porozumieć.

 

Jedynie z Twilight nie mógłby się zaprzyjaźnić... ponieważ ship Somlight FOREVER!!!

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zaprzyjaźniłby się. Mógłby je tolerować. lecz nic ponad to. Główną kwestią jest to, że dostał od nich takiego łupnia. Nawet jeśli przebaczył to im, nie wiem, stwierdził, że zasłużył, to i tak gdzieś w głębi jego duszy pozostanie pewien żal do nich. Nie chęć zemsty, ale właśnie żal, smutek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zaprzyjaźniłby się. Mógłby je tolerować. lecz nic ponad to. Główną kwestią jest to, że dostał od nich takiego łupnia. Nawet jeśli przebaczył to im, nie wiem, stwierdził, że zasłużył, to i tak gdzieś w głębi jego duszy pozostanie pewien żal do nich. Nie chęć zemsty, ale właśnie żal, smutek.

Jak to się mówi: Wybacz, ale nie zapominaj.

Edytowano przez WhiteWarrior
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, by zły Lord zaprzyjaźnił się z jakimiś dobrymi Księżniczkami, które na dodatek go za przeproszeniem wypierdzieliły wygnały na całe 1000 lat do lodowca.

Tak, jak napisał Tomek - najwyżej tolerować. No wyobrażacie sobie Somrę przyjaźniącego się z Kredensją?

Co do straży królewskiej - też wątpię. Sombra się bardziej zna na czarach i rządzeniu, nie ochronie Królestwa.

I jeszcze mam jedna fotkę do tego, jakby wyglądał, jakby był dobry.

tumblr_mdtcxd0wGC1rj4ht7o4_500.png

Właśnie się boję, że Hasbro tak zrobi jego figurkę, skoro Trollestia była różowa i miała puchate skrzydła...

Oni wszystko chcą upiększyć i zrobić bardziej dziewczęce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...