Skocz do zawartości

[Dyskusja] Koncepcja sesji solowych


Gość

Sesje jednoosobowe.   

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wprowadzenie możliwości uczestnictwa w sesjach solowych jest dobrym pomysłem?

    • Jestem nastawiony pozytywnie do tejże koncepcji i uważam, iż jest ona warta realizacji.
      8
    • Jestem nastawiony negatywnie do tejże koncepcji i uważam, iż nie jest ona warta realizacji.
      0
    • Jestem nastawiony neutralnie.
      1
    • Posiadam własny pomysł i uważam, iż w praktyce sprawdzi się on lepiej.
      1


Recommended Posts

Stało się. Mała aktywność i niska frekwencja osób zainteresowanych grami w tutejszym dziale jest filarem tego tematu.

 

Mianowicie - jakie jest Wasze stanowisko merytoryczne odnośnie koncepcji umożliwienia graczom zainteresowanym grami jednoosobowymi (i nie tylko) sesje... solowe? Czy uważacie, iż byłoby to urozmaicenie warte realizacji?

 

Myśl ta wpadła mi do głowy z uwagi na rzeczy, które wymieniłem w pierwszej linijce tego posta. Myślałem, aby sesję bardziej rozwiniętą pod względem fabularnym rozbić na osobną sesję dla każdego gracza, modyfikując fabułę i cel w taki sposób, aby historia ogólna i schemat działań postaci były spójne.

 

Więc, czy realizacja owej idei jest dobrym pomysłem? Do Waszej dyspozycji oddaję ankietę, ale jeżeli ktoś zechce wypowiedzieć się w tym temacie, nie mam zastrzeżeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co, wyniki ankiety mówią same za siebie.

 

Ankieta postoi jeszcze tydzień, po czym po konsultacji z graczami zapisanymi do gry ''Wizje Lepszych Czasów'' powstanie temat dla każdego gracza.

 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...