Skocz do zawartości

My Little Pony 1984


Keyman

Recommended Posts

I jeszcze coś tutaj powiem: Kiedyśdlamnie te kuce to była Rewelka. Pitem gdy je usunęly beczałam. zapowiedzieli FiM to ja pomyślała: "WTF to mają być kucyki?" pominęłam z 5 dubingowanych odcinków i trafiłasm na końcówkę "Applebuck season" wtedy mi się spodobało. Wlazłam na ich stronkę(minimini) wlazłam w zakładkę z PP(tak ją tam ustawili jak ci na Hub) popatrzyłam na datę zrobiła oczy jak jak jaja: "codziennie?" Obejrzał tym razem całe kucyki było inne, wtedy skumałam, że to jest podzielone na odcinki. Zaczęłam oglądać odcinki TYLKO Z PL DUBEM tyle, że w necie u OO po czym zauważyłam iż napisów jest więcej (tak, polubiłam FiM kiedy był 2 sezon) i zaczęłam w angielkim z napisami oglądać i tak się zaczęła moja przygoda z FiM.

Link do komentarza
  • 1 month later...

Lubiłem bardzo pierwszą generację. Jedyne wady to były głównie piosenki, wielu z nich nie dało się słuchać. Za to największą zaletą czarne charaktery, szło je zapamiętać i dzięki nim odcinki łatwiej wbijały się w pamięć. Kiedyś miałem na kasecie parę odcinków, w tym 1 część odcinka z duchem Rajskiej Posiadłości. Nigdy nie mogłem zobaczyć 2 części, więc bardzo mnie ciekawiło, co jest grane z tym duchem :D I to był jedyny raz kiedy się zawiodłem, bo jak w końcu dorwałem się do tego odcinka to się okazało, że ten duch był jakimś ptakiem.

Link do komentarza

Moim zdaniem te poprzednie kuce wyglądają jak krówki ;P Za poprzednimi generacjami nie przepadam. Co prawda natknąłem się kiedyś na odcinek poprzednich generacji na YouTube, ale szybko wyłączyłem filmik.

Link do komentarza
  • 1 month later...

Ja osobiście nie przepadam za kucami z G4 są zbyt "słitaśne" i nawet nie przypominają prawdziwych kuców , są wychudzone z dziwnie zaostrzonymi pyszczkami :P wole starsze generacje które miały swój urok.

"Słitaśnie" to raczej trudno powiedzie w G4 tylko z czego naliczyłam 1/4 klaczy ma róż, W G1, G2 i G3 to 3.5/4 klaczy miało róż. Zaostrzone pyski są dlatego iż te aktualnie mają miec więcej z ludzi(prawdopodobnie) i zaostrony pysk wzioł się od wyglądu ludzkiego nosa (he, he). Wychudzone to one są trochę tylko to poddtrzymuje ich urok, a dla mnie wcześniejsze generacje mają kuce które są bardzo grube. Jak wolisz starsze generacje to po co zakładasz tu konto?

Link do komentarza
  • 1 month later...

"Słitaśnie" to raczej trudno powiedzie w G4 tylko z czego naliczyłam 1/4 klaczy ma róż, W G1, G2 i G3 to 3.5/4 klaczy miało róż. Zaostrzone pyski są dlatego iż te aktualnie mają miec więcej z ludzi(prawdopodobnie) i zaostrony pysk wzioł się od wyglądu ludzkiego nosa (he, he). Wychudzone to one są trochę tylko to poddtrzymuje ich urok, a dla mnie wcześniejsze generacje mają kuce które są bardzo grube. Jak wolisz starsze generacje to po co zakładasz tu konto?

1.To jest moja opinia i będe się jej trzymać i nie rozumiem czemu jest z tego takie wielkie oburzenie bo mojej wypowiedzi.

2."Słitaśne" czyli słodkie ,tutaj nie wchodzi w gre kolor tylko zachowanie niektórych kucyków naszczęście pod koniec 2 sezonu wszystko się normuje.

3.Gdybym napisała ze kocham g4 a nienawidze starszych generacji to by nikt nie odpisał taka jest mentalnośc tego fandomu :)

Link do komentarza

Jak, dla mnie to G4, biję całą poprzednią serie na głowę, jedynie G1, była na tyle dobra ( pod względem fabuły, a kucyki też całkiem ładnie wyglądały ), aby można było porównywać G1 i G4, serie pomiędzy nimi są w moim odczuciu słabe .....

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...