Skocz do zawartości

Problemy i uwagi


Recommended Posts

#Up, albo zmienić texture pack z mlp

Też nie działało :P

-----------------------------------------

A czy to że pegazy w Twilight Forest nie mogą latać to zamierzone? Bo jak wchodzę to nie mogę latać, a jak wyjdę z portalu to muszę wyjść i wejść bo nie mogę latać D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie działało :P

-----------------------------------------

A czy to że pegazy w Twilight Forest nie mogą latać to zamierzone? Bo jak wchodzę to nie mogę latać, a jak wyjdę z portalu to muszę wyjść i wejść bo nie mogę latać D:

 

Ja mam na to taki patent :rariderp:

 

Wystarczy zamknąć mc i odpalić go na nowo, kiedy się zalogujesz to wyskakuje ci wiadomość, że możesz latać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje na serwie to, że jest za dużo modów. A nowe moby są ciulne. Jakiś cycaty tarzan na mnie skacze i zabiera mi połowe rzycia. Jakiś anubis, którego nie da się zabić i tak samo ten czarny miś w netherze. Tych niepotrzebnych surowców jak copper i tin jest tak nawalone, że trudno znaleźć coś normalnego. Te wszystkie zbędne mody tak zcinają do tego gre. Klimat na serwie jest do tego monotonny. Poza kucami nie ma nic fajnego. Jestem za serwem z wyłącznie kucykowymi mocami, a reszta oryginalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up2

To tak nie działa, nawet jak wyjdziesz z serwa i wejdziesz z powrotem to też wyświetla ci się "Możesz teraz latać!"

 

@Up

Ale jak usuną wszystkie mody to z kolei żaden dom się nie ostanie bo prawie wszystkie są z bloków z modów. Z kolei czysty minecraft szybko się nudzi.

Co do mobów - mi jakoś głowy nie zawracały. Przeszkadzają mi tylko szkielety uderzające milion razy na sekundę.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jestem zielona, w sprawach serwerów, modów, skinów.. blebleble.. Ale chętnie bym pograła, w takiego kucykowego minecrafta :3

No więc, mam takie podstawowe pytania:

1. Czy żeby wejść na serwer, trzeba mieć zwykłego minecrafta? Ja mam MinecraftSP 1.5.2. Umiem dobrze grać w jednoosobowego, ale jest tak jak, wcześniej wspomniałam.

2. Mógłby ktoś mi napisać, co mam, po kolei zrobić? Nie wiem, co mam najpierw, zrobić, wpisać, pobrać.. Czyli potrzebuję, jakiegoś krótkiego podsumowania.

Naprawdę zależy mi, by z wami pograć, lecz KOMPLETNIE nie wiem, co i gdzie mam zrobić. Kłopotliwe jest dla mnie, szukanie po tematach.

Z góry dzięki i przepraszam, za moją leniwość. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na serwer wejść możesz bez oryginalnego Minecrafta jeżeli o to Ci chodzi.

 

2.

- Po pierwsze wysyłasz skina (zrobionego na przykład tym edytorem - klik) na e-mail: [email protected]. W mailu podajesz nick w Minecrafcie.

- Następnie pobierasz launcher - klik

- Uruchamiasz launcher wpisujesz nick (ten sam, który wcześniej wpisałaś w mailu) i klikasz "Launch/Update". Launcher pobierze Ci aktualne mody, które są na serwerze.

- Adres serwera powinien dodać się sam, więc po prostu wchodzisz na serwer i grasz.

Z dołu nie ma za co i przyjmuję przeprosiny za Twoją leniwość :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

 Sama widziałam jak wysadzał domki, na szczęście został już zbanowany :- P Szkoda tylko że trzeba teraz naprawić całą mapę, ech, co za pech. :( Ca

BTW, jak się "Shout'uje" ? Chcę z wami pogadać na chatcie, a nie mogę :P

 

@DOWN

Dzięki, ale już mi się to chyba nie przyda :(

Edytowano przez Luiselum
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...