Skocz do zawartości

II Śląski Zorganizowany Ponymeet - 12 października 2013


bobule

Recommended Posts

Dwie aktualności.
1. Możecie zgłosić swój panel na meeta. Link do formularza ->http://bronies-silesia.eu/ponymeet/rejestracja/
2. Nie wiecie jak dojechać? Przygotowałem dla was mapki wraz z instrukcjami dojścia/dojazdu. W przypadku gdybyście potrzebowali instrukcji jak dojechać z innego okolicznego miasta to piszcie. Link ->http://bronies-silesia.eu/ponymeet/dojazd/

Ponadto mam nadzieję, że banner na forum wam się podoba :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią przyjdę :) Mieszkam w Bytomiu, więc mam rzut kamieniem :D Tylko... strasznie jestem nieśmiała i wolałabym z kimś iść. Albo spotkać się przed wejściem na meet. Nigdy wcześniej nie byłam na takim spotkaniu, ale bardzo chcę ^^ Chcę poznać nowych ludzi, innych bronies i pegasisters :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będe mam poważne powody  :twistare:  


nie będe mam poważne powody 

a tak te sprawy są może banalne ,ale dla mnie to bardzo poważne sprawy (12 lat + ponymeet = EPIC FAIL)więc na czym to ja skończyłem aha Ratchet 2 na PS2


nie będe mam poważne powody  :twistare:  


a tak te sprawy są może banalne ,ale dla mnie to bardzo poważne sprawy (12 lat + ponymeet = EPIC FAIL)więc na czym to ja skończyłem aha Ratchet 2 na PS2

no to pykam

:fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...


Ta wejściówka jest płacona z góry czy przy wejściu?

(Jeśli to post warty facepalma to znak że nie powinienem pisać po 26 godzinach bez snu)

 

Wejściówka aktualnie płatna na miejscu, chyba, że Proenix uruchomi przedsprzedaż to ona też będzie możliwa, ale to będzie wiadome jak ruszymy z rejestracją czyli na początku września.

 


A właśnie,będzie turniej w fighting is magic?

Jeśli będzie odpowiedni sprzęt, to pewnie tak. Wszystko będzie jasne jak już będzie rozpiska. Aczkolwiek raczej mało który duży meet odbywa się bez turnieju w FiM :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...