Skocz do zawartości

II Śląski Zorganizowany Ponymeet - 12 października 2013


bobule

Recommended Posts


Dlaczego nikt tu nie wspomniał o jutrzejszej zbiórce dla anonimowych alkoholików o 17:45 przed budynkiem szkoły? Oj, organizatorzy, zaniedbujecie forumowiczów :)

 

Ano właśnie :crazy: .

 


Dyktando kucykowe się pisze.



Drżyjcie grzesznicy! :crazytwi:

 

Wiedziałem że gdzieś jest haczyk w tym meecie :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sprawę. Czy ktoś z Was mógłby się ze mną spotkać na miejscu przed muzeum? (jest zaraz obok szkoły). Głupio mi iść samej, a nikt z moich znajomych raczej nie zachcę ze mną iść na takie spotkanie. Miał iść jeden kolega, ale mu wypadło i nie może. Bardzo bym była wdzięczna :) Idę na 10 (w sumie nie wiem czy puszczają później) i jestem z Bytomia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sprawę. Czy ktoś z Was mógłby się ze mną spotkać na miejscu przed muzeum? (jest zaraz obok szkoły). Głupio mi iść samej, a nikt z moich znajomych raczej nie zachcę ze mną iść na takie spotkanie. Miał iść jeden kolega, ale mu wypadło i nie może. Bardzo bym była wdzięczna :) Idę na 10 (w sumie nie wiem czy puszczają później) i jestem z Bytomia. 

 

My będziemy dużo wcześniej (PKP :yay: ), jak chcesz możesz iść z nami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło być na meecie w roli randoma i nie mieć na karku relacji do pisania ^^

 

Było fajnie. Ponymeet w sam raz jak na ostatni* meet - dla mnie - wyjazdowy. Dziękuję wszystkim, z którymi miałem okazję porozmawiać i pośmiać się. 

* Nie wiem na jak długo. Może wyjść i 4 lata. O ile fandom do tego czasu wytrwa.

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podziękować każdej osobie z osobna jednak obawiam się było by to bardzo trudne oraz mógłbym o kimś zapomnieć więc... Dziękuje Wam wszystkim za wspaniale spędzony czas, nie żałuję tego wyjazdu pod żadnym względem! Ciesze się że mogłem poznać Was w realnym świecie. Na następną edycję jadę w ciemno; było by wspaniale gdyby udało się zorganizować dwudniowego meeta.

 

Jeszcze raz dziękuje oraz mam nadzieje że na następnej edycji spotkamy się w tym samym jak nie większym gronie :yay: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście trochę się spóźniłem ^^" (przy czym nie aż tak jak na MLK)!! xD

 

Ale fajnie było przyjechać, mimo nie do końca prostej drogi z Katowic do Bytomia (z powrotem nie było już problemu xd), podobnie jak na MLK zjechali się ludzie, z którymi normalnie do czynienia na co dzień się nie ma... no, paru z MLK zabrakło, ale za to pojawili się inni x) Oczywiście poznałem też nowych i oczywiście nie aż tylu ile bym chciał .__. niemniej - i tak tych wszystkich imionicków nie spamiętam xP

 

Tym razem co prawda nic kucykowego nie udało się mi kupić - planowałem zaopatrzyć się w koszulkę, niemniej musiałem zniknąć nim się jej doczekałem - co nie znaczy, że wyszedłem z pustymi szponami~! Teraz tylko pytanie, gdzie ja owy plakat powieszę, bo na pewno prędzej czy później to z nim zrobię! I nie, od razu uprzedzam, że go nie oddam!! >,<

 

Ogólnie, jak zawsze, pozdrawiam tych, co byli i tych, co tym razem nie dotarli! ;]

 

Ponymeet w sam raz jak na ostatni* meet - dla mnie - wyjazdowy.

Randomełę Linds, a cóż to będzie randomełę trzymać, że wszystkie wyjazdowe meety poodpadają?

...

I to aż na cztery lata?? o_0

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randomełę Linds, a cóż to będzie randomełę trzymać, że wszystkie wyjazdowe meety poodpadają?

...

I to aż na cztery lata?? o_0

 

Obecnie piszę pracę licencjacką, plus od połowy listopada planuję iść do pracy. Dzięki mojej ukochanej uczelni, pracować mogę tylko w weekendy, plan zajęć definitywnie ogranicza mi możliwości pracy w tygodniu (tak, wiem, że są firmy, które zezwalają na własne ustalanie godzin, ale firmy chcą ustalenia godzin raz na miesiąc, a nie co tydzień, wiem to z doświadczenia)

A po wakacjach myślę o rozpoczęciu drugiego kierunku studiów, a wówczas jedne studia polecą zaocznie. 

 

 

W ogóle tak! Randomełę!

 

- Randomełę Linds, czy widział Pan Randomełę Ulmana?

- Widziałem, Randomełę Ulman jest na górze.

- Dziękuję ci Randomełę Lindsie.

- Ależ nie ma za co drogi Randomełę. 

 

Kucykowa wersja komunistycznego "Towarzysza", my mamy Randomełę :rainderp: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discors, spalę ci ten plakat.

 

A tak poważnie: dziękuję za miło spędzony czas, za randomowy panel o "odwołaniach kulturowych" w czasie którego tupolewy latały, za te w sumie dziesięć minut rozmowy z Eternalem, karty oraz szeroko pojęty fun. Udało mi się zaopatrzyć w trochę kucykowych pierdół, więc od tej strony też nie było źle. Wszystkim plastykom gratuluję, zdali czy nie. Wpadałem zajrzeć każdemu przez ramię. Dodatkowo wiem kim jesteście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...