Skocz do zawartości

Walka telefonu z forum ciąg dalszy: Ankiety


Khornel

Recommended Posts

Witam ponownie. Znowu będę narzekał na mobilną wersję MLPPolska.

Zakładam wątek i chcę zrobić ankietę albo kilka. I tu zaczynają się schody, bo wersja mobilna nie widzi czegoś takiego jak ankiety. Przełączam na wersję deskopową. Pomijając fakt, że w międzyczasie przeglądarka odmówi posłuszeństwa z 20 razy udało się. Chcę zrobić jednak dwie ankiety, ale nie mogę przewijać listy ankiet i odpowiedzi (widoczna jest tylko jedna i 4-5 odpowiedzi). Czy byłaby opcja obsługi ankiet z mobilnej wersji strony?

Link do komentarza

A nie masz przypadkiem jakiejś nakładki na androida. Może producent wgrał jakąś zmodyfikowaną wersję androida, która może i wygląda ładnie, ale jest do niczego. Ja bym proponował przesiadkę na mobilną Operę / Chrome. W takiej kolejności. Na tablecie mam operę i śmiga aż miło. (o "delfinie" słyszę pierwszy raz... ale specem nie jestem)

Link do komentarza

Testowałem inne i korzystam z Delfina, bo najrzadziej pokazuje mi jak ładną mam tapetę :P Jest nakładka HTC Sense, ale jeśli miałbym coś grzebać to najlepiej od razu wymienić cały soft (a na ten telefon aż szkoda się męczyć), ale nie jestem pewien czy nakładka ma coś do tego.

Link do komentarza

Testowałem inne i korzystam z Delfina, bo najrzadziej pokazuje mi jak ładną mam tapetę :P Jest nakładka HTC Sense, ale jeśli miałbym coś grzebać to najlepiej od razu wymienić cały soft (a na ten telefon aż szkoda się męczyć), ale nie jestem pewien czy nakładka ma coś do tego.

Jutro pogrzebię w sieci, ale jeśli to nakładka to lipa. Sam miałem telefon z nakładką i podziękował za takie cuda. Niby android, ale jednak nie. Działał tak sobie. (twórcy za bardzo namieszali w oprogramowaniu, nawrzucali bajerów etc). 

Link do komentarza
  • 6 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...