Skocz do zawartości

Brohoof - zostań naszym redaktorem!


bobule

Recommended Posts

Wakacje w pełni, a Ty nudzisz się i myślisz cały czas o różowych gadających salcesonach kucykach?

Zawsze marzyłeś o tym, żeby pisać? Nie straszne są Ci artykuły, recenzje, a nawet polemiki?

W takim razie ta praca jest właśnie dla Ciebie!

 

W razie pytań proszę je zadawać tutaj, albo na pw. Na wszystkie odpowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakieś wymagania, składanie podań na PW czy tutaj, co uwzględnić?

Należy przesłać artykuł na mojego maila [email protected]

 


Dostaniemy dział w którym będziemy pisać wraz z innymi czy możemy pisać do różnych działów?

Każdy pisze o tym o czym chce, pod warunkiem, że w znacznym stopniu dotyczy to kucyków.

 


Jest może możliwość zostania recenzentem?

Tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na tekst (tak jednorazowo) - artykuł, który na wstępie mógłbym nazwać "Kolekcjonerstwo czy syllogomania?"

Syllogomania - uzależnienie od zbierania/kolekcjonerstwa, maniakalne zbieractwo. Wiadomo: w przypadku MLP kupno absolutnie wszystkiego co ma związek z marką, rodzina przestaje akceptować kolekcjonowanie gadżetów, pokój zawalony blind bagami etc

 

Edit. Korekta "ucieszy się" na widok tekstu mojego autorstwa   :ivXRI:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A czy można zrobić recenzję/przegląd np. kilku wybranych fanficów? Gdzieś już czytałem w Brohoofie recenzję całej serii Past Sins, ale chciałbym się spytać, czy coś takiego wypali.

Można, tylko najpierw zapoznaj się z listą fanfików , które już były recenzowane, żeby uniknąć powtórek (jak wyjdzie numer lipcowy, to lista zostanie uzupełniona)

http://mlppolska.pl/watek/1625-lista-fanfik%C3%B3w-kt%C3%B3rych-recenzje-mo%C5%BCecie-przeczyta%C4%87-w-brohoofie/

 


Ja napiszę bo piszę ostatnio naczytałem się o różnych uzależnieniach i myślę że wiedza nada się na taki tekst. Zastanawiam się nad przeprowadzeniem forumowej ankiety. Do kiedy jest termin? 

Pisałem, że deadline jak coś to do 10 sierpnia. Dwa tygodnie, choć jak chcesz mogę Ci termin przedłużyć, choć jak dla mnie dwa tygodnie to jest optymalny czas, bo jak komuś dać za dużo czasu to potem w ogóle nic nie napisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...