Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sign in to follow this  
Dead Radio Man

Watashi ga Motenai no wa zrobić Kangaetemo Omaera ga Warui!

Recommended Posts

Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui! - To japońska manga napisana i zilustrowana przez Nico Tanigawa. Zaczęło ekranizacje na Gangan gry Square Enix Comics usługi internetowej z 04 sierpnia 2011 i jest licencjonowana przez Prase Yen w Ameryce Północnej.4-panel spin-off manga zaczęło ekranizacje w Gangan Joker 22 stycznia 2013 roku.Adaptacja anime telewizji przez Silver Link rozpoczął nadawanie od 08 lipca 2013. 

Fabuła:

Będąc dobrze zorientowana w świecie gier Otome, piętnasto-letnia Tomoko Kuroki uważa się być popularna. Jednak po wejściu do szkoły, odkrywa że to jest dalekie od prawdy, jest ona jak nietowarzyski samotnik i jest zmuszona zająć dużo twardsze spojrzenie na siebie po raz pierwszy w życiu. Anime opowiada o Tomoko i o tym jak ona próbuje poprawić swój status społeczny,  przechodząc przez liceum.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HAIAXFQ0T74

Moja własna opinia:

Anime jest dość dobre, śmieszne i ogólnie zajedwabiste. Masa śmiesznych momentów, fajna kreska i główna bohaterka są tak epickie że można rzygać tęczą przez godziny :NjdaT: . Każdemu polecam to zacne anime i niech moc będzie z wami.

Mała Galeria :trollface:

tumblr_mqextxPw8E1qf8rnjo1_500.gif

tumblr_mq5p2eeW9l1r0xwyoo2_500.gif

tumblr_mq3u6iSE9u1syjvbeo1_500.png

tumblr_mpp2m7D3Z71qaeynmo1_500.png

tumblr_mpp2m7D3Z71qaeynmo2_500.png

Taa wiem że w temacie jest błąd :P

Edited by RedBalance12
  • Upvote 1

Hejo!

Manga nazywa sie ''Its not my fault im not popular!'' najprosciej powiedziec ze jestem od niej uzalezniona. Tomoko i jej teksty, po prostu dobijajace. I nie wiem dlaczego kocham jej brata, '' Idz sie zabic '' bardzo, ale to bardzo dobre slowa pocieszenia. Jej przyjaciolka ktorej imienia nie pamietam, jest dziwna..... No moze nie az tak jak Tomoko ale dziwna. Radze Ci poczytac mange xD A teraz ide pokazac mojemu kuzynowi to anime i pokazac jak bardzo oszalalam

Będąc dobrze zorientowani w świecie gier Otome, piętnaście-letnia Tomoko Kuroki uważa się być popularna. Jednak po wejściu do szkoły, odkrywa że jest dalekie to od prawdy, jest ona jak nietowarzyski samotnik i jest zmuszona zająć dużo twarde spojrzenie na siebie po raz pierwszy w roku.Film opowiada o Tomoko jak ona próbuje poprawić swój status społeczny, jak przechodzi przez liceum.

<grammar nazi mode on>

WAT?! Ty w ogóle czytałeś to co napisałeś?

Te trzy linijki to jeden wielki błąd językowy.

<grammar nazi mode off>

Edited by Pan E

Oglądam to anime, postać Tomoko jest rzeczywiście bardzo fajnie złożona i też poniekąd się z nią utożsamiam :D Samo anime jednak jak na razie nie powala, ale zobaczymy za parę odcinków.