Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Spoiler Cat

Spełnij marzenie 90% otaku, załóż własny harem.

Recommended Posts

Harem... cóż to jest... :ming: chyba nie muszę tego tłumaczyć tego ludziom, którzy zaglądają do tego tematu. Zakładam, że są Oni otaku i znają pojęcie haremu.

Cóż... Większość z otaku ma marzenia żywcem zerżnięte z anime, czy... czegoś... Jednym z moich marzeń jest doświadczyć full dive'u, przedstawionego w sword art online... Ale teraz nie o tym...

Wielu otaku zapewne śni się własny harem. :rainderp: Nie żeby coś, ale mnie w sumie też... :ming:

Może zechcecie podzielić się tym, kogo chcielibyście mieć w swoim własnym haremie?

ofc. Postaci są fikcyjne, mogą się powtarzać...

Tak więc... może zacznę :rainderp:

1. Ikaros z "Sora no Otoshimono"

2. Asuna Yuuki z "Sword Art Online"

3. Lucy Heartfilia z "Fairy Tail"

4. Victoria Seras "Hellsing"

5. Momo Velia Deviluke "To Love-ru"

6. Nemesis "To Love-ru"

7. Suminoe Riko "Kiss x Sis"

8. Kuroneko "ore no imouto ga konna ni kawaii wake ga nai"

9. Toujou Nozomi "Love Live! School idol project"

10. Hoshizora Rin "Love Live! School idol project"

Oto przedstawia się przed wami mój jeden z wielu zestawień haremowych :lunaderp:

1. Yui z "Angel Beats"

__Angel_Beats___Yui_nyaaaan_by_TsundereQ

2. Shura Kirigakure z "Ao no Exorcist"

kirigakure_shura_by_deathdy666-d45pr0g.j

3. Chihaya z "Chihayafuru"

chihayafuru_2_by_fritzvon-d5r8pn6.jpg

4. Kneesocks z "Panty & Stocking with Garterbelt"

kneesocks_by_kawaindex-d347jth.jpg

5. Stocking z "Panty & Stocking with Garterbelt"

stocking__s_cupcake_by_ryux_x3-d3e0as1.p

6. Tomonori z "Korewa Zombie de su ka?"

tomonori_1_by_jjuankrlos-d4alkeg.png

7. Shizuka Marikawa z "Highschool of the dead"

shizuka_sensei_by_overlordzeonmk3-d2zn1r

8. Ikaros z "Sora no Otoshimono"

angeloid_type_alpha_ikaros_by_zeroshadow

9. Nami z "One Piece"

nami_one_piece_coloring_by_slavory-d471o

10.Yami z "To Love-RU"

__konjiki_no_yami___by_kane_neko-d41s7yo

11. Yoko Rittona z "Tengen Toppa Gurren Lagann"

yoko_by_dav_19-d4329yg.png

12. Kuroyukihime z "Accel World"

kuroyukihime_1_by_densetsuzero-d5hnfui.j

13. Lala Satalin Deviluke z "To Love-RU"

lala_sataling_deviluke_by_zaydo-d5logy1.

14. Fuu Kasumi z "Samurai Champloo"

Fuu___Grow_up_by_GENZOMAN.jpg

Edited by Grillo

Harem?

*myśli*

Lolz,dopiero sobie teraz zdałam sprawę jak ja mało Anime oglądam ;_;

Trzeba nadrobić,eh.

1-5.Nordic 5 z "Axis Power Hetalia]

always_with_you_by_katmarie13-d60xjtb.jp

6.Yui Hirasawa z "K-ON"

Konachan.com%20-%2068074%20sample.jpg

7.Akihiko Usagi z "Junjou Romantica"

Usami-Akihiko.jpg

8.Tsumugi Kotobuki z "K-ON"

Listen___Kotobuki_Tsumugi_by_skyzen.jpg

9.Syo Kurusu z "Uta no prince-sama"

kurusu.shou.full.676894.jpg

10.Sebastian Michaelis z "Kuroshitsuji"

Sebastian-Michaelis-sebastian-michaelis-

11.Nagisa Hazuki z "Free"

tumblr_static_hazuki.nagisa.full.1545532

12.Len Kagamine z "Vocaloid" (nie wiem czy go można zaliczyć ale...i tak go chce D: )

blog_xe_5126882_7966597_tr_len-kagamine-

13.Kiku Honda z "Axis Power Hetalia"

-Kiku-Honda-hetalia-33435182-640-803.jpg

14."Leon" Wang Jia Long z "Axis Power Hetalia"

Hong-Kong-hetalia-16310132-656-601.jpg

A co się będę powstrzymywał, jest zabawa, to trzeba uczestniczyć :D

Kolejność przypadkowa:

1. Eucliwood Hellscythe (Kore wa Zombie desu ka?)

Rk5MfLq.jpg

2. Kyoko Sakura (Mahou Shoujo Madoka Magica)

1362741985853.jpg

3. Yukikaze Panettone (Dog Days)

oLMZwNX.jpg

4. Merry Nightmare (Yumekui Merry)

hFE7QVy.jpg

5. Nymph (Sora no Otoshimono)

3LE85.png

6. Shana Tohka Yatogami (Date a Live)

Tohka_with_sandalphon.jpg

7. Yami (To Love-Ru)

3LEhT.png

8. Yui Kotegawa (To Love-Ru)

3033262867_20e2a4c386.jpg

9. Brioche d'Arquien (Dog Days)

brioch10.jpg

10. Shirayuki Hotogi (Hidan no Aria)

0TmVbm4.jpg

11. Goemon Hachisuka (Oda Nobuna no Yabou)

cQ14rpP.jpg

Harem? 97% postaci które mógłbym tu umieścić zabiłoby mnie, zanim zdążyłbym pomyśleć o haremie : P
Podejdę do tematu do góry kołami i zapytam się po cholerę wam aż tyle uwagi od aż tylu postaci, które mogłyby reagować różnie xD
Chciałbym pogodoć o tym, bo od zawsze do teraz i na wieki uważam haremy za zabawki dla ułomnych.

Ale, żeby nie było offtopu za wielkiego, chciałbym w swoim haremie mieć to cudo:

Q6SOlkT.jpg

ptuXjc6.jpg

ruRhtdY.png

...Padłem xD ~ Arjen

• Upvote 1

:trollface: Własny harem 

No to tak :

1. Kuroki Tomoko z Watashi ga motenai no wa dou kangaetemo omaera ga warui!

Kuroki.Tomoko.full.1237078.jpg

2. Mizore Shirayuki z Rosario Vampire 

Mizore_Shirayuki_by_TLS10.jpg

3. Yuno Gasai z Mirai Nikki :trollface:

Gasai-Yuno-353x494.jpg

4. Rangiku Matsumoto z Bleach 

manga-connais-matsumoto-rangiku-img.jpg

5. Yourichi Shihouin z Bleach

Sexy_Forces_Yoruichi_by_n0_name.jpg

6. Mirajane Strauss z Fairy Tail 

sexy_mirajane_by_tremblaxx.png

Na razie tylko tyle :ming:

Edited by RedBalance12

Well. Dat Kuothowy temat, wy zboki xD

Dobra, skoro mus to mus, skoro już pisze te niech będzie: (kolejnośc randomowa)

1. Yoruichi Shihoin (Bleach)

tumblr_m6bcgz2GCy1rzfo3wo1_500.jpg

2. Mirajane Strauss (Fairy Tail)

Mirajane_serving_drinks.jpg

3.Yami(To Love-Ru)

597px-Yami.jpg

4.Sakuya (Sword Art Online)

Sakuya.png

5.Nemesis (To Love-Ru)

Utoloverudarkness_-ch024_001-002.jpg

6.Pozycja szósta, choć nie wiem czy mogę ją zapisać, prawdopodobnie, cytując Warmena, byłbym martwy zanim pomyślałbym o haremie, ew. dopadłby mnie Domine, ale to byłby los raczej mniej bolesny. Cóż, można się domyśleć o kogo chodzi, ale boję się bardzo reakcji Domine, który wykopie mnie w kosmos i jeszcze pierdyknie banhammerem, więc nie dodaję, 

DOBRA XOZ, ale w razie wybuchu słusznego gniewu Domine, bo to hańba myśleć o haremach gdy ma się ją, to jakże odważnie będę się chował za tobą i przejmiesz lwią część jego ciosów. Otóż oto ona:

Erza Scarlet (Fairy Tail)

erza.jpg

A teraz wychodzę z internetu, bo nie chcę być w pobliżu kiedy Domine znajdzie tego posta Q.Q Żegnam, odwiedźcie czasem mój grób.

Edited by Spinwide

Ukeź chce mieć własny biszowy harem. Chociaż.. Cycki też są fajne. Więc Ukeź zbiera harem pół na pół. Kto by w nim był? 
Ino, część 'męska', bisze~ :
1. Syo Kurusu z Uta Pri (bo to szota c:)

Cover.jpg

2. Mikaze Ai z Uta Pri (bo to Ai *U*)

Mikaze-Ai-uta-no-prince-sama-34671231-50

3. Ichiru Kiryuu z Vampire Knight (bo ma szare włosy, bo sentymetn, bo go kocham ;_ ;)

IchiruKiryu11.png

4. Kise Ryouta z Kuroko no Basket (bo model, bo blondyn <3)

kise_ryouta__by_momoi_chan-d5fugw1.png

5. Otani Atsushi z Lovely Complex (bo uroczy kurdupel i fajny c:)

165810-snapshot25044.jpg

To były bisze. Teraz czas na panie z cyckami <3

6. Shura Kirigakure z Ao no Exorcist (bo cyyyyyyyyyyyyyckiiiiiiiiiiiiiiiii i to zaje babka <3)

Artiste_Grs1k_Kirikagure_Shura.png

7. Futaba Kutsuki z Green Green (bo fajna z niej laska~)

Futaba.Kutsuki.330979.jpg

8. Shirayuki Mizore z Rosario To Vampire (bo ją wielbię~)

63823.jpg

9. Isurugi Noe z True Tears (bo jest urocza i już)

benevolence.jpg

10. Azusa Nakano z K-ON! (bo jest bardzo urocza :3)

59236.jpg

Edited by Ukeś

Nay, nikt nie chce porozmawiać, tylko się przechwalacie kogo byście w tych haremiach nie nawsadzali?
XkGWlRd.jpg
Spon, idę powiedzieć Dominowi :trollface:

W sumie pomyślałem, że zrobię, bo mi się nudzi. Oto więc lista (oczywiście niepełna, pełna jest znacznie dłuższa) moich anime crush. Odwrotna numeracja zastosowana specjalnie by na start nie rzucać najlepszego ;p

10. Seraphim - Ta dziewczyna zdecydowanie wie jak postępować ze skończonymi zbokami ;D + ma mocny charakter i nie boi się walczyć o swoje.

kore-wa-zombie-desu-ka-10-7.jpg

9. Ayame Shaga - A tu tak dla odmiany postać, która sama jest zbokiem, bądźmy szczerzy, że każdy facet swojego czasu na takową dziewczynę poleciał, głównie przez przyjemne myśli związaną z "co by było, gdyby". Poza tym lubi gry SEGA'i. Idealna dziewczyna dla zboczonych graczy :lunaderp:

ayame_shaga___mizumi_no_reijin_by_shinoh

8. Sailor Mars / Rei Hino - Co tu dużo mówić, zauroczenie z dzieciństwa. Każdemu kto oglądał "Sailor Moon" nie muszę tłumaczyć czemu.

Sailor-Mars-sailor-moon-25242688-712-661

7. Akeno Himejima - spokojna i delikatna dziewczyna, "hojnie obdarzona przez naturę". W walce zmieniająca się w prawdziwą demonicę i siejąca mistrzowskie zniszczenie.

Himejima_Akeno.jpg

6. Saeko Busujima - dziewczyna z czymś co niemal podchodzi pod rozdwojenie jaźni. Z jednej strony ideał dla większości dojrzałych mężczyzn. Silna, opiekuńcza, szczera i baaaardzo niezawodna. Z drugiej zaś ma skłonności do sadyzmu wobec swych wrogów, co dodaje jej kolorytu i burzy tą "perfekcję" tworząc coś na swój sposób pięknego. 

Saeko_large.jpg

5. Tsukiumi / Sekirei no. 09 - szczerze? Główny powód, dla którego oglądałem Sekireia. To jedna z najbardziej stanowczych i terytorialnych dziewczyn jakie można napotkać w anime haremowych. Mimo tak silnej rywalizacji o względy protagonisty, umie złączyć siły z innymi Sekirei, gdy to jest konieczne. Wie czym są sprawy ważne i ważniejsze. Tak, jest nieco, jeśli nie bardzo egoistyczna, ale wynagradza to całą resztą charakteru. Ostra rywalizacja o 4 miejsce z wyżej wymienioną panią, ale jednak tamta bardziej "do mnie trafia".

sekirei02.jpg

4. Dead Master / Yomi Takanashi - Cóż mogę powiedzieć. Z jednej strony miła i zamknięta w sobie dziewczyna, która potrzebuje oparcia i w trakcie oglądania BRS sami chcielibyśmy jej pomóc, z drugiej jedna z najbardziej zabójczych dziewczyn na jakie można się nadziać. Konkretniej Dead Master, awatar Yomi, to zdecydowanie nie ktoś z kim chciałbyś spotkać się w ciemnym zaułku. Czemu? A dlatego.

DM-yomi-full.jpg

3. Red Saber / Pani Nero Claudius Caesar Augustus Germanicus (tak, uniwersum Fate KOCHA rule 63) - I tak WIEM, Red Saber miała tylko krótki występ w jednym odcinku serii spinoffowej, ale mimo wszystko to moja ulubiona Saber przez jej udział w Fate/Extra i Fate/Extra CCC. Samemu w to nie grałem, gdyż jestem do bólu przyzwyczajony do zachodnich RPGów i w japońskich po prostu się gubię, a ich przechodzenie to katorga. Widziałem gameplay z obu gier i ta postać mnie niewiarygodnie urzeka. Tak, ona w tym uniwersum jest Nero, wymordowała kilka tysięcy itd. Mimo wszystko jej zachowanie budzi jedno wielkie "dafaq" i wskazuje na złożoność tej postaci. Z jednej zapatrzona w siebie egoistka, z drugiej dba o protagonistę, z trzeciej z kolei... To (włączcie adnotacje jeśli chcecie coś rozumieć.

saber_in_red_2_by_sachicolate-d54rouk.pn

2. Seras Victoria - reasumujmy: poruszająca historia, dobrze zarysowany charakter, mimo bycia wampirem nie straciła człowieczeństwa, gorąca jak samo serce Piekła. Jesteś skończonym bydlakiem i przypadkiem na nią wpadłeś? Nie ma przebacz, zginiesz w męczarniach.  

tumblr_static_coloured_seras_victoria_by

1. Homura Akemi - Naprawdę muszę to wyjaśniać? Szczerze, to mi się nie chce, gdyż każdy kto chce zrozumieć powinien obejrzeć Mahou Shoujo Madoka Magica i żeby była absolutna jasność, nie mówię o wersji Homury z serialu, gdzie to ma 14 lat, bo nie jestem loliconem, mówię o wersji z kilku lat w przód przy zachowaniu obecnego charakteru (na co też wskazuje art w spoilerze). 

Akemi.Homura.full.1081696.jpg

Dodaj jeszcze scp-293 Warmęłe :rainderp: A nikt nic nie pisał, bo każdy zamilkł przez niesamowitość Twojego haremu :v

Całkiem ciekawa lista klimuk :D Tylko 3 postaci nie znam.

Ano, głównie przez to, że nie patrzyłem na same "walory estetyczne", ale i na to jak mi się podobał charakter danych postaci i notabene to właśnie on zadecydował o kolejności (gdybym miał stosować wyłącznie wedle wyglądu to na liście musiałaby się znaleźć Succubus z K****** Fantasy :rainderp:).

A tak poza tym, to jest raczej lista "anime crushes", aniżeli plan haremu, bo to co tu dałem to mieszanka wybuchowa i przepis na Armageddon jakiego świat nie widział xD 

Edited by klimuk777

Yay~! Spełniamy marzenia! :yay: A ja głupi myślałem, że marzeniem 90% otaku jest wyjazd do Japonii... :ming:

Harem... tja, szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie za bardzo tego - postacie ni z tego ni z owego pojawiają się w haremie i... są z tego zadowolone? A może to wbrew ich woli? A może...? A tak poza tym, czym by się tam zajmowały?! Itp...? Haha, nie za bardzo jestem w stanie się ustosunkować do abstrakcyjnego haremu, który tak znikąd miałby racje bytu... takie skrzywienie mam, że bez plotu się nie obejdzie - fabuła byłaby kluczem do powstania takiego tworu, ale jakoś do tej pory nikt nie napisał o mnie żadnej powieści z udziałem dwudziestu paru mangowych piękności (a może ja o tym nie wiem, derp), więc nie, nie wyobrażam sobie tego xP

Chyba że pójdziemy tą drogą, co klimuk i zrobimy listę anime crush, która jest dla mnie sensowniejszym pomysłem, bo wiele postaci z anime po prostu zasługuje na uwagę pod względem pięknego wyglądu i niezwykłego charakteru do tego stopnia, że z pewnością wielu chciałoby się z nimi zapoznać nieco bliżej, ale zaraz harem? Bez przesady, jedna czy dwie postaci na raz wystarczą! xD Harem nie jest ani pomysłem rozsądnym, niekoniecznie miły, a czasem wręcz niebezpiecznym (coś na zasadzie mentosy+cola ^^)

Ech... zamiast wstawiać listę plotę tak bez sensu, gome ^^" Skoro już przy nie jesteśmy, to tam umieściłbym wszystko, co śliczne, urocze, mordercze i różowowłose! ^^ Hmm... chyba tylko Yuno z Mirai Nikki spełnia te wszystkie wymogi, ale powiedzmy, że te trzy ostatnie cechy są opcjonalne... oczywiście im więcej tym lepiej, ale... mniejsza o to, po więcej danych zapraszam ~tu~! ;]

97% postaci które mógłbym tu umieścić zabiłoby mnie, zanim zdążyłbym pomyśleć o haremie : P

No, jedyny eksponat, jaki sobie sprawiłeś, zabije Cię jak tylko mrugniesz, więc to w sumie mała różnica xD

No, jedyny eksponat, jaki sobie sprawiłeś, zabije Cię jak tylko mrugniesz, więc to w sumie mała różnica xD

Postawiłbym go przed lustrem, taki troll-sposób : P

Nie mógłbym myśleć o robieniu haremów z postaci, które znam. Chociaż idąc tym sposobem myślenia:

wiele postaci z anime po prostu zasługuje na uwagę pod względem pięknego wyglądu i niezwykłego charakteru do tego stopnia, że z pewnością wielu chciałoby się z nimi zapoznać nieco bliżej

Pokusiłbym się o spotkanie z Panią Yukari Yakumo. Chociaż znając swój zawiły i nieprecyzyjny sposób przekazywania myśli, pewnie rzuciłaby mnie na pożarcie jakimś stworkom, rozjechała pociągiem, czy coś x3

Skoro już przy nie jesteśmy, to tam umieściłbym wszystko, co śliczne, urocze, mordercze i różowowłose!

Pomijając różowe włosy, to jestem idealnym kandydatem na to! ^&^

Chyba że pójdziemy tą drogą, co klimuk i zrobimy listę anime crush, która jest dla mnie sensowniejszym pomysłem, bo wiele postaci z anime po prostu zasługuje na uwagę pod względem pięknego wyglądu i niezwykłego charakteru do tego stopnia, że z pewnością wielu chciałoby się z nimi zapoznać nieco bliżej, ale zaraz harem? Bez przesady, jedna czy dwie postaci na raz wystarczą! xD Harem nie jest ani pomysłem rozsądnym, niekoniecznie miły, a czasem wręcz niebezpiecznym (coś na zasadzie mentosy+cola ^^)

Ech... zamiast wstawiać listę plotę tak bez sensu, gome ^^" Skoro już przy nie jesteśmy, to tam umieściłbym wszystko, co śliczne, urocze, mordercze i różowowłose! ^^ Hmm... chyba tylko Yuno z Mirai Nikki spełnia te wszystkie wymogi, ale powiedzmy, że te trzy ostatnie cechy są opcjonalne... oczywiście im więcej tym lepiej, ale... mniejsza o to, po więcej danych zapraszam ~tu~! ;]

Coś mi się wydaje, że każdy tak samo pomyślał - anime crush <-> harem i każda lista dotyczy tych dwóch tematów. Przynajmniej tak u mnie jest ^^

O, masz konto na Anime-Planet, wysłałem Ci zapro do znajomych :D

W sumie też uważam, że to głupie, ale temat o haremie, jakbym napisał coś innego to by spinali na spina, że offtopuje :octcry: ZNOWU.

Ale to Kłot zakładał temat, czego innego się spodziewać? :rainderp: Przeszło mi przez myśl edytnąć liste, i dać te wasze "anime crush" (cokolwiek to jest) ale jestem zbyt leniwy by to zrobić.

@Discors

Masz strasznie wysokie wymogi :rainderp:

Warm, nawet najbardziej idealny kandydat nie ma żadnych szans z jakąkolwiek kandydatką! xD

Spin, no jasne, że mam! Ale chodzi o wymogi dla kandydatek czy ogólnie dla haremu? xd

Xyz, a nie chwaliłem się nim wcześniej? ^^ Hmm... może faktycznie nie xd Ps. a zapro chyba przyjąłem, ale nie jestem pewny xD

Hmm... biorąc pod uwagę powyższe, może sam sobie taką listę sprawię? (ctrl+c/ctrl+v listy z anime-planet) Ale teraz się mi nie chce xP

Edited by DiscorsBass

Bo nie mam cycków, to mnie dyskryminujesz? Dawno Cię nikt nie zdekapitował gitarą? :<

Spin, skoro to były wysokie wymogi, to boję się spytać jak niskie Ty masz xD Mój betonowy ludek pociśnie wasze haremy, gdy tylko mrugną! Pochwalcie mnie, bo wygrałem ^&^

Mój betonowy ludek pociśnie wasze haremy, gdy tylko mrugną! Pochwalcie mnie, bo wygrałem ^&^

Ale ten SCP przez skręcenie karku. Duchowi czy wampirzycy (tudzież mahou shoujo) wszystko jedno co z ich karkiem, bo to im de facto nic nie robi xD 

Bo nie mam cycków, to mnie dyskryminujesz? Dawno Cię nikt nie zdekapitował gitarą? :<

Jakby to tak delikatnie ująć... TAK!! xD i tak, dawno nie byłem dekapitowany, a gitarą to już w ogóle x)

Dobra, to ja też się pochwalę swoją listą~! (w końcu .__.) Może nie od razu harem, ale wszystkie te postacie na pewno zaprosiłbym na jedną wspólną imprezę i biorąc pod uwagę ich różnorodność, na pewno byłoby ciekawie, a biorąc pod uwagę ich wygląd na pewno byłoby wokoło ślicznie x) Nadmienię, że list ta ta jest formą pośrednią między aniem crush a haremem, więc w pewnym stopniu się pokrywa z każdą z nich i w pewnym stopniu z żadną xD K, starczy tego wstępu!!

Lust ze Stalowego Alchemika (鋼の錬金術師). [Hagane no Renkinjitsushi]

tumblr_maq4guh1NS1rwgx88o1_500.png

Madoka z 魔法少女まどか☆マギカ。[Puella Magi Madoka Magica]

JK6KJba.jpg

Miku z serii Vocaloid.

hatsune_miku-v01.png

Mikasa z 進撃の巨人。[Shingeki no Kyojin]

tumblr_static_mikasa_ackerman_render_o2_

Misato Katsuragi z 新世紀エヴァンゲリオン。[Neon Genesis Evangelion]

Misato-katsuragi-fini.png

Yuno Gasai z 未来日記。 [Mirai Nikki]

G1dbI.png Hi there~! ^^

Yuuko Kanoe z 黄昏おとめxアムネジア。 [Tasogare Otome x Amnesia]

Tasogare_Otome_x_Amnesia_Mystery_12_Yuuk I na co się paczysz...?

Megumi z 屍鬼。[shiki]

Shiki4-00119-1024x576.png Słodkich snów~! :* 

Victoria Seras z ヘルシング。[Hellsing]

Seras_Victoria_by_bezzalair.jpg

Yukiko z Persony 4...

1340596886748.jpg

Rea z さんかれあ。[sankarea]

sankarea.jpg

Dead Master z ブラック☆ロックシューター。 [black Rock Shooter]

184f8b5c.jpg

Stocking z Panty & Stocking with Garterbelt. 

anime-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%

Celes & Kyouko z ダンガンロンパ。[Danganronpa]

1616_9d30_500.jpeg

Pinkamena "Pinkie" Diane Pie z... a już nie pamiętam xP

3sUE7.jpg

Tam niektóre postacie się powtarzają z poprzednich list, ale postarałem się, aby arty były inne ;] Tak z ciekawości sprawdziłem i okazało się, że tylko około 29% z podanych piękności należy w pełni do gatunku ludzkiego... Ciekaw jestem, czy tylko mi tak lista wyszła czy to ogólna tendencja w świecie anime? x]

Hmm... aby impreza była udana, dobrze by było zaangażować w niej jeszcze jakieś osoby trzecie, mówię głównie o znajomych powyższej gromadki. Wśród nich znalazłby się na pewno Yukki, przecież nie chcemy, aby Yuno nam smutała (i biegała z ostrymi narzędziami), a także Kyubey... ciekawe, czy wyszedłby z jakąś nową puella magi? xD

Ja mam Yuno  Gasai, wystarczy ze powiem jej że macie Yukkiego i możecie się pożegnać z życiem

Hmm... w moim przypadku byłaby to właściwie prawda... ale niech spróbuje go odebrać drugiej Yuno... :ming:

Edited by DiscorsBass

Harem, harem, harem... jakoś specjalnie ciekawego nie mam:

1. Berun~★ Frederica Bernkastel z Umineko no Naku Koro ni/Chiru

http://i.imgur.com/MFw2WKt.jpg

Po prostu. Była pierwszą postacią jaką poznałem.

2. Homura Akemi z Mahou Shoujo Madoka Magica

http://i.imgur.com/xMmoQmE.jpg

Miło byłoby mieć postać poruszająca się w czasoprzestrzeni

3. Nagahide Niwa z Oda Nobuna no Yabou

http://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/niwanagahide_1987.jpg

103 punkty.

4. Enma Ai z Jigoku Shoujo

http://pre13.deviantart.net/f203/th/pre/f/2010/283/9/7/enma_ai_by_hiperion_sama-d30hp59.png

Ten brak emocji i bezwzględność.

5. Seryu Ubiquitous z Akame ga Kill!

http://i.imgur.com/jsUOKy4.png

JUSTICE!!

6. Kurome z Akame ga Kill!

http://vignette3.wikia.nocookie.net/akamegakill/images/2/2b/Kurome_main.png/revision/latest?cb=20140824205818

Uwielbiam jej logikę.

7. Illya von Einzbern z serii Fate

http://images2.fanpop.com/images/photos/5200000/Illya-fate-stay-night-5267908-600-893.jpg

Loli, loli, loli...

8. Senjougahara Hitagi  z Monogatari Series

http://data1.whicdn.com/images/41566948/original.png

Tsundere, które potrzebuję.

9. Kanade Suzutsuki z Mayo Chiki!

http://oi44.tinypic.com/3496jhs.jpg

Idealna do wymierzania kary.

10. Ranka Lee z Macross Frontier

http://static.tumblr.com/enu005p/vuzlx9lca/ranka_lee_4398.png

11. Akame z (zgadnij tytuł)

http://vignette3.wikia.nocookie.net/akamegakill/images/d/df/Akame_main.png/revision/latest?cb=20140824211312

OP szermierz zawsze potrzebny.

12. Kureha Sakamachi z Mayo Chiki!

http://vignette2.wikia.nocookie.net/mayochiki/images/b/be/KurehaAnime.png/revision/latest?cb=20130726024715

Legalne 15.

13. Karin z Karin

http://vignette2.wikia.nocookie.net/chibivampire/images/0/0e/Karin_looking_strange.png/revision/latest?cb=20130426174537

Jedna z sympatyczniejszych postaci jakie spotkałem. Ma cudowne imię.

14. Eva-Beatorice z Umineko no Naku Koro ni/Chiru

http://images5.fanpop.com/image/photos/28900000/Eva-Beatrice-eva-beatrice-28992592-627-480.jpg

Za topienie w kisielu i samo zachowanie.

15. Kurumi Tokisaki z Date A Live

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20141229205127/shipoffools/images/1/17/Kurumi_tokisaki_fanart_by_keid88-d66l7lw.jpg

Swój do swego ciągnie. #YangireGloriousMasterRace

16. Yuno Gasai z Mirai Nikki

Kto nie chciałby Yandere u siebie? :3

17. Lizbeth (Rika Shinozaki) z Sword Art Online

http://i1062.photobucket.com/albums/t481/sunnysideAB/Anime/Sword%20Art%20Online/Episode%207/HorribleSubsSwordArtOnline-07720pmkv_snapshot_0635_20120819_064010.jpg

18. Maka Albarn z Soul Eater

http://i.imgur.com/Og33S4I.jpg

Za najładniejszy "uśmiech" jaki widziałem.

19. Esdeath z Akame ga Kill!

http://img06.deviantart.net/9e35/i/2014/203/6/7/esdese__esdeath___akame_ga_kill__by_ishira_san-d7r738n.png

Czymś musiałem zamknąć listę. Z drugiej strony te tortury...

Wiele postaci pochodzi z tego samego uniwersum, ale to nie moja wina, że jestem chciwy i chce wszystkie. I właśnie sobie uświadomiłem, że muszę zmienić dilera, gdyż większość wyselekcjonowanych postaci ma zrytą banię. Część z nich została dobrana ze względu na ich przydatne umiejętności.

Edited by Garin

hZ9dK.png
Mógłbyś chociaż oszczędzić innym wysiłku w patrzeniu na twój żałosny fapmateriał i sprawić by nie trzeba było klikac w linki w spoilerach. W niektórych pozycjach brakuje też opisów, więc nie mogłem śmiać się ze wszystkich. To głupia praktyka internetowa, ale - gratuluję odkopania tematu sprzed dwóch lat, Garnek-chan. Mam nadzieję że wiesz co zrobiłeś źle. Nie wierzę, że masz 17 lat. Spróbuj dobrać takie postaci, które będą w stanie cię polubić a nie torturować, zabawko. To może być ciekawe, Garnek-chan.