Skocz do zawartości

Sugestie, uwagi, propozycje dotyczące pamiętnika


Cuddly Doggy

Recommended Posts

O tyle, o ile istnieje ogólny temat z propozycjami i uwagami co do działu, to co do pamiętnika nie istnieje, a że chciałabym by wpisy tam pojawiały się w miarę systematycznie, potrzebne jest wasza pomoc. Oczywiście, oceny co do wpisów, wytykanie błędów czy głaskanie po główce są mile widziane. Oprócz tego tutaj macie miejsce by ewentualnie zgłaszać swoje pomysły, co do wpisów, które bardzo będą mi pomocne- będę wiedziała, dzięki nim, o czym wy chcielibyście przeczytać.

 

Ostatnio w pamiętniku pojawiły się moje dwa wpisy, które diametralnie się od siebie różnią. I tu powstaje pytanie, który lepszy? Osobiście lepiej się czułam, gdy pisałam o podniebnych walkach, niż o zagubionej owcy, ale to wy to będzie to czytać i chce się dostosować do waszych oczekiwań.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam o zagubionej owcy i bardzo mi się spodobało :) Nie widziałam jakichkolwiek błędów, tylko chyba kilka logicznych(tak mi się wydaje), ale czytając ledwo zwróciłam na to uwagę. Ogólnie przyjemnie się czytało, pod koniec dobrze urozmaiciłaś akcję i za to właśnie duży plus. Za opowiadanie daję 9,5/10(A to dlatego, że nigdy nie widzę kompletnego IDEAŁU, lecz temu bardzo mało brakowało). To jest moja ocena. Nie czytałam Podniebnych Wilków, ale czuję że się wkrótce do nich zabiorę.

 

We wpisach najbardziej lubię jeśli jest bohaterstwo, przyjaźń, akcja, mały dreszczyk. To jest dłuższa robota, więc nie zmuszam, nie wiem czy dasz radę znaleźć czas, bo takie opowiadanie wymaga dużo czasu.

 

Czekam na następne wpisy.

 

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...