Skocz do zawartości

[konkurs plastyczny][wakacje] Fluttershy na wakacjach.


KochamChemie

Recommended Posts

Drodzy artyści, wreszcie nadszedł ten czas. Przegrzebcie wasze pokoje, szukajcie kredek, ołówków, gumek, farb... a co ja mówię? Szukajcie czegokolwiek, czym da się rysować. Narysujcie pracę przedstawiającą Fluttershy na wakacjach(koniecznie letnich... )

 

 

Czego od was oczekuje i jakie są zasady konkursu?

-Tematyka jest chyba wiadoma. Fluttershy na wakacjach. Mogą być przedstawione również inne postacie. Najważniejsza jest oczywiście Fluttershy.

-Zakaz saucy oraz clop artów jest chyba oczywisty.

-Macie 2 tygodnie na przesyłanie prac, od dzisiaj.

-Zakaz plagiatu... podpisujcie swoje prace.

-Zgłaszajcie się pisząc tu posta.

-Jedna praca na osobę. Jak przez przypadek wyślecie pracę(którą uważacie za "złą") i zrobicie jakąś inną to po prosty wyślijcie nową. (ale bez przesady)

-Dowolny STYL pracy. Humanizacje, antro, standardowe kucyki.

-Wyróżnione zostaną 4 osoby. (nagrody w postaci wyróżnień, wiem że ich jeszcze nie ma ale będą.)

-Jeśli są jakieś pytania, to zawsze można napisać posta w tym temacie.

 

 

Prace proszę wysyłać na maila : [email protected] lub na pw.

Termin składania prac do 9 sierpnia. 

Życzę powodzenia.

Edytowano przez KochamChemie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy mogę użyć edytora z gry (Fluttershy na aucie + ewentualnie Angel - zgoda autora nie wymagana) - pierwszy i najdłuższy etap pracy

2. Czy mogę użyć wektorów z DA (za zgodą autora) i dodać je na tle ładnego widoczku (Colorado, USA)

 

Pierwszy etap - w grze Forza Horizon (kupno za wirtualne pieniądze odpowiednich grafik, pomalowanie auta, znalezienie odpowiedniego miejsca na mapie świata, ustawienie auta, zrobienie zdjęcia) - Czas pracy: kilka godzin (z dbałością o detale 3-4 albo i więcej  :ohmy: )

 

Drugi etap - znalezienie i dodanie Fluttershy do zdjęcia.  

 

Czy taka nietypowa praca przejdzie? Wolę zapytać, żeby nie zmarnować czasu mojego i Twojego. 

 

Przykład

 

25g8m82.jpg

Różnica - tym razem "zdjęcie" było by nie na torze, a na świeżym powietrzu w jakimś fajnym miejscu. Pikniku?

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy mogę użyć edytora z gry (Fluttershy na aucie + ewentualnie Angel - zgoda autora nie wymagana) - pierwszy i najdłuższy etap pracy

2. Czy mogę użyć wektorów z DA (za zgodą autora) i dodać je na tle ładnego widoczku (Colorado, USA)

 

Pierwszy etap - w grze Forza Horizon (kupno za wirtualne pieniądze odpowiednich grafik, pomalowanie auta, znalezienie odpowiedniego miejsca na mapie świata, ustawienie auta, zrobienie zdjęcia) - Czas pracy: kilka godzin (z dbałością o detale 3-4 albo i więcej  )

 

Drugi etap - znalezienie i dodanie Fluttershy do zdjęcia.  

 

Czy taka nietypowa praca przejdzie? Wolę zapytać, żeby nie zmarnować czasu mojego i Twojego. 

 

Przykład

 

Spoiler

Różnica - tym razem "zdjęcie" było by nie na torze, a na świeżym powietrzu w jakimś fajnym miejscu. Pikniku?

 

Drogi Triste Cordisie, mam teraz dylemat. Bo widzisz, mi bardziej chodzi o dzieła do stworzenia których nie używa się gotowych schematów(co nawet zostało napisane w "regulaminie konkursu). Jednocześnie odnoszę wrażenie, że jest to rzeczywiście coś twórczego. Ale jeśli chodzi o twórczość "komputerową"/"cyfrową" to bardziej mi chodzi o sprawne używanie tabletu graficznego. Używanie gotowych wektorów. Wybacz, chodziło mi o coś innego. 

Na pewno będzie w tym dziale konkurs w którym będziesz mógł się spełnić.

 

Jeśli chodzi o umieszczanie swoich prac na Deviant Arcie przed zgłoszeniem na konkurs.

Prosiłbym o podanie linków do swoich Deviant Artów jeśli rozważacie taką możliwość. Tylko nazwijcie owe prace, tak aby było widać że są na konkurs. (na przykład: Praca na konkurs, Fluttershy na Wakacjach. Może być też w deskrypcji)

 

Jeśli chodzi o nagrody... Spokojnie, jest ich na tyle dużo, że każdy ma szansę zostać wyróżnionym. 

Edytowano przez KochamChemie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o umieszczanie swoich prac na Deviant Arcie przed zgłoszeniem na konkurs.

Prosiłbym o podanie linków do swoich Deviant Artów jeśli rozważacie taką możliwość. Tylko nazwijcie owe prace, tak aby było widać że są na konkurs. (na przykład: Praca na konkurs, Fluttershy na Wakacjach.)

 

Daje pracę na Devianta, ale podpisuje, że są na konkurs, wtedy wysyłam na pw. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż i tak Vile rozgniecie pewnie wszystkich. Ale co tam. .-.

 Bez przesady, nie na darmo dałem do rozdania aż 4 wyróżnienia. Poza tym, że VileRaven ma "niezłą" kreskę, to pamiętajcie, że liczy się też pomysłowość.

Edytowano przez KochamChemie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak polegniemy z VileRaven :P

 

Chociaż i tak Vile rozgniecie pewnie wszystkich. Ale co tam. .-.

 

 

Nie nawidze tego typu komentarzy ._. Tak samo jak nie lubię gdy ktoś przy zgłaszaniu sie do konkursu zawsze mówi że i tak nic nie wygra lub i tak nie ma szans...

Czuję się trochę ... obwiniana ?

 

Uważam iż takie coś to nie prawda... myślę że każdy ma równe szanse. wystarczy się postarać i wymyślić coś ciekawego :3 co nie koniecznie może mi sie udać tym razem ponieważ tematyka jest narzucona.

 I proszę nie poniżajcie się tak. Sami siebie krytykujecie a to bardzo nie fajnie... powinniście jak najbardziej lubić to jak rysujecie żeby w przyszłości rysować jeszcze lepiej.

Ludzie uwierzcie w siebie !  a nie tak na starcie od razu stwierdzacie że wam się nie uda...

to tyle ode mnie na ten temat i na prawdę życzę wszystkim wygranej i więcej wiary w siebie ^^  :giggle:

Edytowano przez VileRaven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I proszę nie poniżajcie się tak. Sami siebie krytykujecie a to bardzo nie fajnie... powinniście jak najbardziej lubić to jak rysujecie żeby w przyszłości rysować jeszcze lepiej.

Ludzie uwierzcie w siebie !  a nie tak na starcie od razu stwierdzacie że wam się nie uda...

to tyle ode mnie na ten temat i na prawdę życzę wszystkim wygranej i więcej wiary w siebie ^^  :giggle:

Nadzieja jest pierwszym krokiem na drodze do rozczarowania. Przewidując swoją porażkę, unikam przykrych niespodzianek. Mogą jedynie czekać na mnie miłe zaskoczenia.

 

Pytanie. Co w tagach robią "[motyle!]"? Czy one także są obowiązkowe w pracy?

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja jest pierwszym krokiem na drodze do rozczarowania. Przewidując swoją porażkę, unikam przykrych niespodzianek. Mogą jedynie czekać na mnie miłe zaskoczenia.

 

Pytanie. Co w tagach robią "[motyle!]"? Czy one także są obowiązkowe w pracy?

 ale nie powinno sie od razu mówić że się przegra ... poza tym czuję się bardzo niekomfortowo w takich sytuacjach .-.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie popieram punkt widzenia VileRaven, uwierzcie w siebie!!!

Ludzie... JEST DUŻO NAGRÓD. Tutaj nie ma pierwszego miejsca... są wyróżnienia.(Aż 4!)

 


Co w tagach robią "[motyle!]"?

Och, przepraszam. To tylko mój wygłup. Motyle mi się kojarzą z cuttie markiem Fluttershy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...