Skocz do zawartości

Niezwykłe Przypadki Aby [Oneshot][Comedy]


Feather

Recommended Posts

https://docs.google.com/document/d/10PWVkVqiQLZQ_XvzL6kpihxNDE9GK_h_-b2T0hAw5V8/edit?usp=sharing

 

"Aba mieszka z mamą od urodzenia mimo tego, że swoją pełnoletność osiągnęła prawie rok temu. [...] Całe życie też nasza spędziła nad książkami, muzyką i nad rysowaniem, oraz włóczeniem się po mieście. Wszystko jednak zmieniło się pewnego dnia, gdy mama oświadczyła jej, że wyrusza na kilka miesięcy do Canterlot, wspomóc jej siostrę"

 

Teraz Aba jest sama i musi nauczyć się być samodzielna. Czy jej się uda? Dowiecie się tego w tym zbiorze krótkich opowiadań, które opisują jej mniej lub bardziej niezwykłe przygody! 

Zapraszam do czytania.

 

----------

Kilka uwag dla czytających:

- Proszę o wytykanie mi błędów

- Tekst wyjustuję po skończeniu całości

- Nie, nie będzie osobnych linków do każdej przygódki

- Przygody będą krótkie, ale będzie ich dużo, chociaż może dłuższe się zdażą

- Miałem pozwolenie na wykorzystanie wszystkich oc inne pewnie wymyśliłem.

 

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się na prawdę fajnie. Bohaterka sympatyczna i szczerze podobna do mnie pod różnymi względami :wrWgR:  Akcja tocząca się w kuchni i nad książkami też niezła. Nie powiem zaśmiałam się parę razy. Może nie tak jak przy "Pinkie Pie learns a new word", ale jednak garstka śmiechu była.  Z wielką chęcią będę wyczekiwać następnych przygód Aby  :pinkie:

Edytowano przez Breeze
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawe opowiadanie, kojarzy mi się z "Kevinem samym w domu", nie wiem czemu :rainderp:
Błędów rażących oczy nie wykryłem, przyjemnie się czyta, szczególnie te dziwne wstawki o stanikach i Darkach Waderach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha  :pinkie4: Kolejny rozdział równie dobry jak pierwszy, a może jeszcze lepszy?  :pinkie3: Akcja mnie rozwaliła, a jak pomyśle jakie miny mieli ci chuligani to śmiać mi się chcę. Write more, please  :wrWgR:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za dobre opinie :D 

 

Haha  :pinkie4: Kolejny rozdział równie dobry jak pierwszy, a może jeszcze lepszy?  :pinkie3: Akcja mnie rozwaliła, a jak pomyśle jakie miny mieli ci chuligani to śmiać mi się chcę. Write more, please  :wrWgR:

 

Będę więcej pisał, ale gorąc mi odbiera dużo weny. Pewnie wieczorami chłodniejszymi będę pisać, o ile wena wróci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę więcej pisał, ale gorąc mi odbiera dużo weny. Pewnie wieczorami chłodniejszymi będę pisać, o ile wena wróci.

Skąd ja to znam   :cheese:  

Edytowano przez Breeze
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rozdział. Właśnie skończyłam czytać ^^ Bardzo fajny, zresztą jak każda przygoda młodej Aby. Spodobał mi się motyw z władcą pierścieni xD Jak i niewielka informacja o kolejnych "wybrykach" klaczy. Z wielką przyjemnością będę oczekiwać kolejnych przygód. Powodzenia i weny!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rozdział. Właśnie skończyłam czytać ^^ Bardzo fajny, zresztą jak każda przygoda młodej Aby. Spodobał mi się motyw z władcą pierścieni xD Jak i niewielka informacja o kolejnych "wybrykach" klaczy. Z wielką przyjemnością będę oczekiwać kolejnych przygód. Powodzenia i weny!

 

Cieszę się, że podoba Ci się moja praca, jaką wkładam (chociaż jest niewielka) w pisanie tych komedyjek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Szczerze? Gdy zobaczyłem napis "kilka w jednym" myślałem o czymś znacznie dłuższym, biorąc pod uwagę twoje możliwości :rainderp:

Przygody śmiechowe, fajnie, że "Piórek" też się tu pojawił (zresztą, nie mogło by go tu zabraknąć), postać Aby nieźle wykreowana (nie wiem na ile jest oparta na faktach), ogólnie przyjemnie się czytało, tylko trochę krótko było.

Masz u mnie plusa za te "fapy" xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Gdy zobaczyłem napis "kilka w jednym" myślałem o czymś znacznie dłuższym, biorąc pod uwagę twoje możliwości :rainderp:

Przygody śmiechowe, fajnie, że "Piórek" też się tu pojawił (zresztą, nie mogło by go tu zabraknąć), postać Aby nieźle wykreowana (nie wiem na ile jest oparta na faktach), ogólnie przyjemnie się czytało, tylko trochę krótko było.

Masz u mnie plusa za te "fapy" xD

 

Dzięki. Faktycznie, krótkie, ale... takie miało być :I Serio... krótkie gagi, zbiorek mały taki wow :P cieszę się, że się podobało się :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...