Skocz do zawartości

Niezwykłe Przypadki Aby [Oneshot][Comedy]


Feather

Recommended Posts

Dawno mnie nie było i miałam trochę do nadrobienia. Jednym słowem: Sweet! :3 Z każdą chwilą od poznania Feathera nie mogłam się odczekać następnych  ;) Opisy naprawdę są na wysokim poziomie, a i komentarze myślowe jak:

 

Zahaczył więc o kwiaciarnię, w której kupił piękny, zgrabny bukiecik malutkich, brzoskwiniowych różyczek.

Debilu, zupełnie jakbyś miał się jej zaraz oświadczyć… - myślał całą drogę, pomykając z kwiatkami przez miasto.

 

No. Uwierz mi nie chciałbyś widzieć rozczarowania na mojej twarzy, gdy doszłam do nagłówka...? (mniejsza o to): Słowo końcowe. Co mogę powiedzieć na koniec? No cóż... po prostu dobrej weny, dużo czytelników i więcej takich opowiadań ;) To tyle jak na razie ode mnie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było i miałam trochę do nadrobienia. Jednym słowem: Sweet! :3 Z każdą chwilą od poznania Feathera nie mogłam się odczekać następnych  ;) Opisy naprawdę są na wysokim poziomie, a i komentarze myślowe jak:

 

Zahaczył więc o kwiaciarnię, w której kupił piękny, zgrabny bukiecik malutkich, brzoskwiniowych różyczek.

Debilu, zupełnie jakbyś miał się jej zaraz oświadczyć… - myślał całą drogę, pomykając z kwiatkami przez miasto.

 

No. Uwierz mi nie chciałbyś widzieć rozczarowania na mojej twarzy, gdy doszłam do nagłówka...? (mniejsza o to): Słowo końcowe. Co mogę powiedzieć na koniec? No cóż... po prostu dobrej weny, dużo czytelników i więcej takich opowiadań ;) To tyle jak na razie ode mnie ^^

 

Dziękuję bardzo :D cóż mogę powiedzieć? Na pewno napiszę jeszcze jakiegoś fica, a może i kilka, lecz chcę zająć się sesjami. No i mam też nieco obowiązków... ale mam coś w planach, możliwe, że nieco zmieni to oblicze pewnej grupy w fandomie. Tak, to tajemnica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i koniec historii, było miło, ale się skończyło. Naprawdę udany fic - jak już wspominałem, nieźle się uśmiałem. Końcówka bardzo fajna, (tekst z buteleczką chloroformu rozwala:D). Pozostał tylko lekki niedosyt...

 

Dziękować ;D wiem, mogło być dłuższe, ale... no jak już opowiadania króciutkie były, to nie chciałem na siłę teraz robić z tego czegoś, czym by to nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
×
×
  • Utwórz nowe...