Skocz do zawartości

[Zabawa] Znajdź swój alkohol, zapisy


D'yer'ailt

Recommended Posts

184463dz.png

 

Tak więc moi mili zdecydowaliście się znaleźć swój alkohol tak?

Wiedziałam, że ich rozpijemy...

Oj przestań, to tylko dla zabawy... oby...

Tak więc aby prawnie zostać przyjętym do zabawy musicie podać tu kilka istotnych rzeczy:

- Jakiego oczekujecie smaku

- Jakiego ewentualnie oczekujecie zapachu

- No i ile wasz przyszły trunek ma mieć procentów (słaby/ mocny itp.)

Ja mam nadzieję, że każdy weźmie słabe. PRAWDA?!

Eeee, tak, jasne...

A po podaniu informacji, wasz nick zostanie wyświetlony w głównej zabawie i zacznie się dobieranie.

Nie przekonałeś mnie skarbeńku...

Oj daj im szansę! Zobaczysz, że będziesz zadowolona. A na uspokojenie może spacerek po sadzie?

No dobrze. Ale długi!

Jak sobie życzysz.

Edytowano przez Moonlight
Link do komentarza

A co mi tam.

 

Smak: Ostry, lecz nie gorzki. Taki, którym można się długo delektować, który długo się pamięta.

Zapach: Delikatny, lekko mleczny. Alkohol niekoniecznie musi być wyczuwalny tak od razu.

Moc: > 60%

EDIT: Niech będzie, może być mniej. Chyba, że jednak taka moc się gdzieś znajdzie.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza

Procent: około < 55%

 

Procenty:  81%

 

Procenty: Między 70% a 80%.

 

Moc: > 60%

 

 

Nie chciałbym być nieuprzejmy, ale dobijacie mnie tymi odpowiedziami! Jak już coś piszecie to może postarajcie się o chociaż minimum powagi. Przecież taki procent mógłby spowodować trwałą ślepotę! Rozumiem że to pewnie jakieś żarty, ale naprawdę moglibyście nieco spasować! 

Link do komentarza

Nie chciałbym być nieuprzejmy, ale dobijacie mnie tymi odpowiedziami! Jak już coś piszecie to może postarajcie się o chociaż minimum powagi. Przecież taki procent mógłby spowodować trwałą ślepotę! Rozumiem że to pewnie jakieś żarty, ale naprawdę moglibyście nieco spasować! 

Ja nie żartuję, może inni tak. Alkohol etylowy nie powoduje ślepoty, a już na pewno nie po jednej butelce. Wiem z doświadczenia. Nie wiem natomiast o co się pienisz, jak i tak nigdy na oczy swoich zamówień nie ujrzymy.

Link do komentarza

Nie chciałbym być nieuprzejmy, ale dobijacie mnie tymi odpowiedziami! Jak już coś piszecie to może postarajcie się o chociaż minimum powagi. Przecież taki procent mógłby spowodować trwałą ślepotę! Rozumiem że to pewnie jakieś żarty, ale naprawdę moglibyście nieco spasować! 

Ilość procentów zależy tylko od gustu pijącego. Nie wiem czy wiesz ale są różne "sposoby" spożywania alkoholu. Można się nim delektować, czyli powoli cieszy się smakiem. Lub go po prostu pochłaniać. Działa to na zasadzie "Założysz się że tyle wypiję?". W alkoholu nie zawsze chodzi o to aby się zwyczajnie, po staropolsku upić. Czasem najważniejszy jest smak. ;)

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...