Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja bym się tam zbytnio nie nakręcał. Ot Twilight dostanie lanie, pobędzie trochę źle, puszczą jakąś piosenkę (Trixie zaśpiewa?), ale i tak Trixie zrozumie że zemsta wcale nie jest taka fajna i wszystko będzie OK. Na koniec group hug, list to trollesti i możliwe że "grejfrut end pałerful Trixi" odmieni się i wszyscy zostaną przyjaciółmi. Obym się mylił. :fluttershy3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tam zbytnio nie nakręcał. Ot Twilight dostanie lanie' date=' Trixie zrozumie że zemsta wcale nie jest taka fajna i wszystko będzie OK. Na koniec group hug, list to trollesti... obym się mylił. :fluttershy3:[/quote']

Ja to raczej przeczuwam jakąś brudną sztuczkę ze strony Trixie. Może nawet jakieś "zakazane" zaklęcia, albo sabotaż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że w uczciwym "pojedynku" nie miała by najmniejszych szans. Od dawna dostępne są rysunki na których nosi jakiś wisiorek. Ale ja już taki jestem. Po wysokich oczekiwaniach i rozczarowaniu jakie miałem po pojedynku Anakin vs Obi Wan z Zemsty Sithów wolę "pozytywne rozczarowania".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie tak: - Trixie powraca do Ponyville. - Wyzywa na magiczny pojedynek Twilight. - Walczą na zaklęcia, Trixie dzięki nieuczciwej sztuczce wygrywa. - Twilight załamana śpiewa i opuszcza Ponyville. - Ktoś (pewnie Spike, bo to on jest bohaterem tego sezonu) udowadnia Twilight nieuczciwość Trixie. - Podczas jeszcze bardziej epickiego pojedynku wygrywa Twilight, a Trixie załamana opuszcza Ponyville. - FANTAZJA MATALOSA - W drodze z Ponyville znajduje róg Sombry. Zostaje opętana jego mocą. Powraca w ostatnich odcinkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...