Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Bella Thorne-Sweetie Bell

Katy Perry-Rarity

Nelly Furtado śpiewająca poniaczowe piosenki ?!?!!

WTF ?!!? *o*

Jeśli ot nie fake,to czekam co z tego wyniknie,ale podejrzewam bajzel...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej pełnometrażówki to fake,kucyki z przeszłych generacji jeśli się nie mylę nie mają prawa być użyte,przecież Rainbow miała być jako Firefly a Pinkie jako Surprise.I to tylko przykład!

W dodatku Derpy w obsadzie..Nieźle ludzi trollują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda, to znamy imiona dwóch pozostałych kucyków z CMC(tych, które poznała Babs). Ale jeśli to nie jest prawda, to trzeba czekać, kiedy się w szóstkę spotkają. A tak w ogóle, kto jeszcze zauważył, że CMC mają układ: jednorożec, pegaz, kucyk ziemny? Jeszcze Babs Seed jest ziemniakiem, więc można się domyślać, że pozostała dwójka(te dwa blank flanki, które poznała Babs) to pegaz i jednorożec.

A tak w ogóle, to ciekawi mnie, czy zrobią Twi skrzydła takie jak u normalnego pegaza, bo takie w stylu Celestia/Luna/Kredens by jej nie pasowały. Już się doczekać nie mogę, choć nie jestem za Twi - alicorn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na film bym się zgodziła, gdyby obsada była ta sama, inaczej nawet nie mam zamiaru tego oglądać ;p.

Ale fanom teraz różne pomysły wpadają do głowy (Czyżby grafiki Twi alicorna to ich sprawka? Się okaże :D ), możliwe że i to wymyślili :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film bez oryginalnej obsady? NIGDY!!!!!! :rapidash: Sprawa tego czy Twilight urosną skrzydła czy nie to nadal jest wielka niewiadoma. Możliwe, że Hasbro tylko nas trolluje. Nie wiem czy Twilight została by alicornem na zawsze. Wiązało by się to pewnie z tym, że musiała by zamieszkać poza Ponyvllle, a co za tym idzie oddzielić się od reszty przyjaciółek. Nie wiadomo jak by się wtedy sam serial potoczył. Możliwe że twórcy zrobili by coś, żeby serial nie stracił swojej epickości albo totalnie by go zepsuli (OBY NIE!!!!). Tak czy siak Twilight-alicorn to dalej są plotki, będą plotkami dopóki nie zostanie wyemitowany odcinek. Tylko wtedy się dowiemy czy to był fake czy to była prawda. Pozostały jeszcze nie całe 6 dni, więc to nie dużo czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie...czy naprawdę niektórzy uwierzą w wszystko co się napiszę?

To IDEA wiki,wiki poświęcona na pomysły i spekulacje to po prostu wymysł pewnego gościa.Po co rozważać coś co nigdy się nie zdarzy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się kiedy ktoś jeszcze zwróci na to uwagę...

Poza tym ten opis nie trzymał się kupy.

Blue Belle- Please. Oni są trochę bardziej kreatywni.

Derpy w obsadzie z głosem? Chciałbym, ale bardzo nieprawdopodobne.

Katy Perry i inne takie- no comment.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...