Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

Nah, nvm. Powinniśmy raczej ubolewać, że trzeciego sezonu nie będzie w sierpniu. Choć tyle się naczekaliśmy, że tyle nam nie zaszkodzi :P

(może nie tyle teoria mi się kojarzy, co reakcja pewnych osób) Kath :rdhug: ^^

Trudno, poczekamy ^^ I tak czas szybko zleci :> Może by zrobić listę 100 rzeczy do zrobienia przed 3 sezonem?

Aha ;)

:cadancehug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Swoją drogą czy w końcu wiemy czy będzie to duży sezon (26 odcinków), czy mały sezon (13 odcinków - kiedyś pojawiły się takie pogłoski i nie pamiętam czy zostały w końcu zdementowane)? Co do tego, że rozpocznie się we wrześniu to się nie dziwię. Na jakich kanałach puszczają nowości w sezonie ogórkowym, lub jak kto woli letnich wyjazdów na wakacje. Z drugiej strony mam nadzieję, że pominą "powtórzenia" odcinków okolicznościowych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą czy w końcu wiemy czy będzie to duży sezon (26 odcinków), czy mały sezon (13 odcinków - kiedyś pojawiły się takie pogłoski i nie pamiętam czy zostały w końcu zdementowane)?

Co do tego, że rozpocznie się we wrześniu to się nie dziwię. Na jakich kanałach puszczają nowości w sezonie ogórkowym, lub jak kto woli letnich wyjazdów na wakacje. Z drugiej strony mam nadzieję, że pominą "powtórzenia" odcinków okolicznościowych...

Było tak że były 2 grupy które pracowały przy odcinkach, każda grupa robiła po 13 odcinków, więc mogę się one różnić graficznie

Coś takiego słyszałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie kolejny spoiler, który był oczywisty :D

http://www.equestriadaily.com/2012/07/spoiler-crystal-empire-information.html

Po CM można było się skapnąć -.-

Kurczę, Władek miał rację! Mogłam go nie tłuc buzdyganem.

Ale zabawki według mnie kitowe.

So exciting! :cadanceawesome: Ale dziś dużo newsów nałapałam ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odcinków tylko? Cóż.. nawet nie jestem na to zły. Może nie idą tym razem na ilość a na jakość - wtedy może być i te 13 odcinków (zresztą można zobaczyć jaki postęp mają w animacji w spoilerach III sezonu). Mogliby równie zrobić 40 minutowe odcinki w co wątpię, że tak się stanie (zapewne czas emisji na to by nie pozwalał + jest to dużo roboty z robieniem odcinka).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odcinków le FUUUUUUUUUUU :<

ZACZNIJMY PANIKOWAĆ!!!!

Dołączona grafika

:rainderp:

26 + 26 + 13 = 65

Mam nadzieję że zasada 65 odcinków w przypadku kuców nie zostanie zastosowana.

http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/SixtyFiveEpisodeCartoon

hmmm

a) sezon 3 będzie ostatni

b) porzucą kręcenie serialu i przestawią się na robienie filmów na DVD, które będą wychodzić raz na ruski rok i będą dodawane do zabawek

c) będą kolejne sezony tylko nie wiadomo od kiedy, jakie odstępy czasowe będą pomiędzy nimi, a odcinki będą pojawiać się co dwa tygodnie zamiast co tydzień

d) sezon 3 zacznie się powiedzmy na przełomie września/października i zakończy się w grudniu => 1/2 miesiące przerwy => sezon 4 (kolejne 13 odcinków) od marca.

e) Prawdopodobnie w czasie tej przerwy po 3 sezonie zostaną przeprowadzone dokładne badania by dowiedzieć się jaka jest oglądalność/zainteresowanie/zyski/etc... i jak wszystko będzie OK to zapali się zielona lampka dla kolejnych 65 odcinków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odcinków...cóż muszę przyznać,że jestem zdziwiony tą decyzją.Patrząc na popularność innych show fakt,że ten cieszy się nie mniejszą popularnością myślałem,że spokojnie będzie ich 24/26 czego swego czasu pisało na TV.com.Mam tylko nadzieje,że nie oznacza to koniec serii.Liczba 65 odcinków jest naprawdę bardzo dobra dla koncernów typu Hasbro gdyż potem mogli by zarobić równie dużo puszczając same powtórki.Mam jednak nadzieje,że do tego nie dojdzie.Wszak nie wyobrażam sobie by kuce były kiedykolwiek popularniejsze a następne serie na pewno tej nie dorównają.Choć może sezon 4 również nastąpi niedługo po tym z tego co wiem to sezon 3 został zakończony już jakiś czas temu a Meghan McCarthy mówiła(o ile dobrze zrozumiałem),że obecnie nadal pracuje nad odcinkami co chyba paradoksalnie potwierdziło sezon 4... Po za tym sądząc po tytule newsa z ED to 13 zostało potwierdzonych,ale czy powiedziała,że sezon 3 będzie miał tylko 13 odcinków?Jakoś nie zdołałem usłyszeć/zrozumieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto zaznaczyć,że praktycznie potwierdziła sezon 4 i zaznaczyła,że sezon 3 skończyli robić już dawno a nadal pracuję nad odcinkami do FiM i nie planują filmu.Wniosek nasuwa się sam.I bym poczekał z prawdziwością tej informacji do premiery pierwszego odcinka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...