Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ok , dzięki za odpowiedzi , zapewne jak wrócę z roboty o tej 19 , to daję głowę , że tutaj pojawi się kuupa komentarzy i linków do odcinków z 3 , więc jakoś sobie poradzę i nadgonię z lekkim poślizgiem thx :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, panie i panowie, (prawie) dotrwaliśmy, na przekór tym, którzy twierdzili, że fani wykruszą się w przerwie między sezonami :) Ze spoilerów widziałem tylko ten pierwszy, najkrótszy, więc do końca nie wiem, czego się spodziewać. Słyszałem opinie, że odcinek będzie przewidywalny... Ok, a który taki nie był? Najlepsze w MLP jest to, że nawet pozornie ograne motywy serwuje w smacznej i zaskakującej oprawie. Więc jasne, Sombra/Somber/whatever zostanie pokonany, być może w dość banalny sposób, ale jestem pewien, że po drodze dostaniemy dużo dobrej akcji, okraszonej świetnym humorem i różnymi smaczkami. Nie wiem jak wy, ale ja właśnie dlatego oglądam ten serial, niekoniecznie po to, żeby być zaskakiwany fabułą samą w sobie. Choć nie powiem, 'Canterlot Wedding' potoczyło się nie do końca tak, jak przewidywałem. No ale to odcinek klasy światowej, nie wymagam aż tak wiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

To wybacz mój błąd,w sumie zaraz idę spać bo senny jestem już.Mi się wydaje że jak ktoś umie w miarę angielski to nie potrzeba tak dużo czasu,ale mogę się mylić.No nic pozostaje poczekać,bo już coraz bliżej xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...