Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

TEORIA SPISKOWA SPRZED CHWILI (jeszcze ciepła) Przypominają coś wam te drzewa? Odcinek 1 sezon 1, piosenka PP? Z czego śmiała się różowa wariatka? A teraz przypomnijcie sobie, kim była NMN. W najlepszym wypadku mamy powrót NMN (ukrywała się w snach innych kucyków, zyskiwała na sile i czekała na moment do ataku) W prawdopodobniejszej wersji: Luna chce pomóc każdemu kucykowi, jaki ma koszmary. Więc dlatego widzieliśmy ją w śnie Scootaloo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

i dla pewności klip w razie jak ktoś go nie widział

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=yutuUrrGdQg&feature=player_embedded

  • CMC = banan na twarzy zapewniony z tą 3
  • Scoot = W KOŃCU
  • Dash = akurat tej to pełno wszędzie i zawsze coś odwali teraz pewnie nastraszy dzieciaki i za to pewnie później jej się oberwie lub będzie czas "zemsty Scoot"
  • AJ = AJ no moar background pone?
  • prawdopodobnie też Luna = W KOŃCU W KOŃCU W KOŃCU W KOŃCU W KOŃCU W KOŃCU W KOŃCU W KOŃCU :lunaderp:
ŁO PANIE! najpierw odcinek z Trixie a teraz takie coś :D

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Czyli widzę,że będzie małe powtórzenie motywu wcześniejszych odcinków.A co do tego zdjęcia przy ognisku - faktycznie żal Scootaloo.Apple Bloom i Sweetie Belle z siostrami,a ona sama :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to w 100% potwierdzone info, ale źródłem jest podobno osoba z DHX Studio

Dołączona grafika

dobra wiadomość: będzie s4

zła/obrzydliwa wiadomość: w finale s3 Twi stanie się kolejnym alicornem + księżniczką (podziękowania dla Hasbro za tak pomylony pomysł na zabawki)

zła/obrzydliwa wiadomość nr.2: Derpy totalnie zniknie (jak zauważyliście już w s3 jest jej mało a to dopiero początek) zostanie usunięta z "ekipy" background ponies (do kosza)

zła/obrzydliwa wiadomość nr.3: Hasbro będzie coraz bardziej wpychać się w tworzenie serialu i można się spodziewać więcej kiczu w kolejnych sezonach

no cóż jeżeli to prawda to GG MLP:FIM kaput jak dla mnie. MARY SUE ALICORN TWILIGHT herp derp Hasbro >.>

niech to okaże się jakimś super imba kłamstwem (EPIC FAKE)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Ok.Co do tego,że będzie sezon 4 nie było żadnych wątpliwości. Co do Alicorna...wydaje mi się,że była by nim(jakby co)tylko na chwilę.Np. na zakończenie sezonu 3 ale w 4 powróci do normalności.Ciężko mi uwierzyć,gdyż było by to dziwne.Co miała by Twi robić jako alicorn.Ta akcja może się sprzedać,ale chyba tylko na chwilę. Co do Derpy.To jest bezsensu.Derpy nie jest mniej,jest tylko lepiej ukryta.Nikt nie robi problemów,że się pojawia w tle więc powody jej usunięcia są bezsensu.Po za tym scena z jej udziałem była usunięta na Itunes więc nadal ciężko w to uwierzyć. Co do wpychania się Hasbro do show to wątpię by zmieniali zwycięską drużynę.Sprzedaż zabawek jest ważna,ale w sumie nigdy nie była wyższa niż do tej pory więc po raz kolejny to by było co najmniej głupia decyzja. Ja bym zaczekał na koniec sezonu a potem na gdybanie. Jedyne prawdopodobne zdarzenie to Twi Alicorn,ale nadal uważam,że był by to zabieg krótkotrwały,np Twi zdecyduje się poświęcić tą moc by móc w spokoju żyć z przyjaciółmi. Edit: Co do Derpy to dziwne,zwłaszcza,że na comics conie było mówione,że Hasbro kocha Derpy,po za tym ma oficjalną zabawkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli usuną Derpy, to naprawdę bardzo niedobrze. Mam nadzieję, że ten news jest jakimś oszustwem. Co do Twilight, to mówiłem to wiele razy, ale powtórzę jeszcze raz. Niech zostanie alicornem. Czemu nie? Są jakieś powody dla których nie miała by nim zostać? O co wam chodzi? Twi, ma w sobie potężną magię. I co? Ma tak po prostu się zestarzeć i umrzeć? Marnotrawstwo. A co z Discordem? Kiedy wszystkie m6 się zestarzeją i umrą, pieczęć pęknie. Może taki właśnie Celestia ma plan? Ten spoiler akurat ma sens. Mimo to wolałbym, aby zaczekali z tym trochę dłużej. Np do sezonu 5. Pamiętajmy jednak, że lata w MLP lecą. Prześledźcie odcinki i zobaczcie ile razy zmieniły się już pory roku. Niedługo nasze kochane klaczki będą za stare na bohaterki dla dzieci i serial się skończy. Oczywiście to, że Twilight odda nieśmiertelność dla przyjaźni też jest prawdopodobne, lecz moim zdaniem kiczowate i oklepane. Jak będę chciał zobaczyć oddawanie nieśmiertelności to sobie załączę jakiś romans fantasy. W każdym bądź razie, dzięki Lukiner. Ten spoiler może okazać się bardzo ważny. Szczególnie w sprawie Derpy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy jednak, że lata w MLP lecą. Prześledźcie odcinki i zobaczcie ile razy zmieniły się już pory roku. Niedługo nasze kochane klaczki będą za stare na bohaterki dla dzieci i serial się skończy.

Akurat odcinki nie są chronologiczne w serialu nie musiał minąć nawet rok.

Oczywiście to, że Twilight odda nieśmiertelność dla przyjaźni też jest prawdopodobne, lecz moim zdaniem kiczowate i oklepane. Jak będę chciał zobaczyć oddawanie nieśmiertelności to sobie załączę jakiś romans fantasy.

Szczerze?Już wolę ten oklepany motyw,niż by Twi była ogromnym alicornem.(chyba,że zachowa swoje rozmiary to inna sprawa:twilight2:).Ale i tak wolę ją jako jednorożca wtedy w ogóle wątpliwe by mieszkała w Ponyville a cały czar przyjaźni pryśnie.

Link.

Wygląda na to,że coś jest na rzeczy.Z tego wszystkiego najbardziej mi żal Derpy;(

Ale sam serial raczej się nie zmieni.Co najwyżej będzie więcej charakterystycznych miejscówek algo allicornów.Choć to tylko plotki,wygląda na to,że mogą być prawdziwe,ale Derpy naprawdę szkoda by było.

Choć z tego co słyszałem z USA to po prostu zwykła plotka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit:

Co do Derpy to dziwne,zwłaszcza,że na comics conie było mówione,że Hasbro kocha Derpy,po za tym ma oficjalną zabawkę.

dlatego liczę że jednak to wielki wałek ale kto tam wie Hasbro to Hasbro

Czemu nie? Są jakieś powody dla których nie miała by nim zostać?

zostanie księżniczką, zamieszka w pałacu, będzie miała obowiązki, zerwie kontakty z Ponyville i resztą mane6, przyjaźń osłabnie i więź z EoH też, etc...

O co wam chodzi? Twi' date=' ma w sobie potężną magię. I co? Ma tak po prostu się zestarzeć i umrzeć? Marnotrawstwo.[/quote']

Do dlaczego Starswirl umarł skoro był najpotężniejszy ze wszystkich? Schował sie przed Celestią w szafie, aby ta nie wsadziła mu EoH w tyłek i nie zmienił się w alicorna? Twi, ma w sobie potężną magię, bo taki ma talent (patrz jej CM) i tyle, a i tak daleko jej do tego co robiła Trixie gdy nosiła Alicorn amulet (czar odmłodzenia, itp) - widać jaka jest różnica między magią Twi, a magią Alicorna więc nagła zmiana w tak potężną istotę jest pomylonym pomysłem. Chyba że ten dziennik co miała Luna w S2S3 zmieni ją na chwile w alicorna w kluczowym momencie finału S3 a potem dziennik wyparuje tak jak chwilowe skrzydła i OP moc Twi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy przeczytałem tego newsa, bardzo się przeraziłem. Już nie chodzi o to, że w serialu mają pojawić się jakieś absurdalne zwroty akcji, ale że Hasbro po chamsku ingeruje w kanon dla pieniędzy. Jednak na szczęście, jeżeli tak dłużej się zastanowić, można śmiało dojść do wniosku że nie jest to prawdą - chcą wywołać szum, żeby było o nich głośno. Pamiętacie kiedy Lauren pisała, że Rainbow Dash ma mieć chłopaka?

Oczywiście to' date=' że Twilight odda nieśmiertelność dla przyjaźni też jest prawdopodobne, lecz moim zdaniem kiczowate i oklepane. Jak będę chciał zobaczyć oddawanie nieśmiertelności to sobie załączę jakiś romans fantasy.[/quote']

Wątpie żeby alicorny były nieśmiertelne. Na pewno żyją bardzo długo, ale ich czas również nadejdzie.

Nie przesadzaj. Nawet kucyki ziemne żyją dość długo. Przykładowo, gdzieś na początku (zdaje się, że w odcinku Winter Wrap Up, ale się nie założę), Granny Smith wspominała, że 'nie używała magii od setek lat' (co ciekawe, nie tylko wskazuje to na długość jej życia, ale również na zdolność posługiwania się magią w dawnych czasach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie kiedy Lauren pisała, że Rainbow Dash ma mieć chłopaka?

Sorry,że cie zawiodę,ale to nie L.Faust pisała ten post.To był żart.

I powtarzam,jeśli bycie allicornem polegało by TYLKO na dorobieniu pary skrzydełek to dla mnie może być.Najgorsze by było gdyby musiała opuścić Ponyville,ale szkoda marnować na to czas.To tylko niepotwierdzone plotki i to z tego co wiem od Reddita.Poczekamy zobaczymy,nie ma co panikować.W sumie Shining Armor i Mi Amore Cadenza też były wprowadzone przez Hasbro(a nie jak pozostali,przez Lauren)a naprawdę trzymają poziom i chyba nie da się ich nie lubić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arroyo - Jak byś czytał My little dashie,a sequel (tak wiem, że to tylko fic, tak jak wiele innych), to byś wiedział, że każdy kuc ma jakąś magię - pegazy magię do pchania chmur (inne kuce, oprócz jednorożców, które są najlepsze w magii tego nie zrobią), dzięki magii kuców ziemnych wyrastają rośliny (jeśli myślisz, że to normalne, to przypomnij sobie zdziwienie Applejack, jeśli dobrze pamiętam, gdy wspominała w 9 odcinku I sezonu o samorosnących roślinach w lesie Everfree)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola hola... Zapominamy chyba, że Canterlot jest olbrzymi. Jeżeli Twi musiałaby zamieszkać w zamku, to najpewniej znalazłoby się jakieś miejsce dla mane 6.

Nadchodzacy odcinek zwie sie "Wonderbols Wonderbolt Academy" Jezeli RD dostanie sie do WB to chyba nie zostanie w ponyville, sądzę że pomimo jej eoh, zostanie z WB w Canterlot/cloudsdale...

Co do samego pomysłu na Twilicorna... Nowy efekt EOH :lunaderp: tworzenie megazorda. Mane 6 w ciele Twi (jakie schizy, jaka faza :lunaderp: tez tak chce). Jak ktoś już wspomniał, nie minęła nawet połowa sezonu. Zobaczymy co będzie w przyszłości.


:drurrp: jestem zbyt leniwy na usuwanie podpisu tapatalka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry,że cie zawiodę,ale to nie L.Faust pisała ten post.To był żart.

Też muszę Cię zawieść, bo Faust też o tym wspominała. Co prawda w formie żartu, ale jednak...

Arroyo - Jak byś czytał My little dashie,a sequel (tak wiem, że to tylko fic, tak jak wiele innych), to byś wiedział, że każdy kuc ma jakąś magię - pegazy magię do pchania chmur (inne kuce, oprócz jednorożców, które są najlepsze w magii tego nie zrobią), dzięki magii kuców ziemnych wyrastają rośliny (jeśli myślisz, że to normalne, to przypomnij sobie zdziwienie Applejack, jeśli dobrze pamiętam, gdy wspominała w 9 odcinku I sezonu o samorosnących roślinach w lesie Everfree)

Co prawda, nie tłumaczę spraw związanych z kanonem przez wymysły fandomu, ale masz rację. Sam kiedyś do tego doszedłem, gdy zastanawiałem się, dlaczego pegazy mogą chodzić po chmurach, a inne kucyki nie. Tylko że ich magia jest bardzo mała, natomiast w przypadku Granny Smith chodziło o większe umiejętności. Ale to już rozmowa na inny temat...

Edit: a My Little Dashie i nieoficjalną kontynuację przeczytałem ;p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...