Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ekhm,chyba ktoś już ten temat poruszył ale został zignorowany.

img-646962-1-69170__safe_toy_official_princess-skyla_so-soft.jpg Przypatrzcie się napisowi po jej prawej; "Mommy,are you a princess too?"

Pocieszając więc samą siebie stwierdzam,że będzie dzieciak Cadance x Armor,zważając na częste błędy autorów tych vectorów na opakowaniach,wnioskuję że wygląd też będzie miała podobny.

Dobra,chyba wszelkie plotki dotyczące Twilight alicorna można włożyć między bajki.

582417_473773359351833_949978037_n.jpg

To chyba raczej też nie jest niczym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha. Discord powraca. Nareszcie. Jestem naprawdę ciekaw czemu Celestia go przywiozła. Słyszałem, że chce sprawdzić czy da się sprawić by tak nie szalał. I ma w tym pomóc Fluttreka. Ale ile w tym prawdy to nie wiem. Tak czy siak już mniej niż 19h będziemy wiedzieć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gorącego tematu przemiany Twilight w Alikorna:

Prawdopodobieństwo:

Hasbro już wiele razy udowodniło, że jest nieprzewidywalne. Ale nie pasuje mi parę szczegółów... Może wymienię pewne niuanse: Wahania Luny na początku sezonu 3 czy Twi jest gotowa, czarna księga, oraz teksty z reklam Hasbro: o odkryciu przeznaczenia jednego z kucyków (Twi leciała w tle ale wcale nie musi być mowa o niej. Trolling happens), o ślubie i o epickiej podróży Twi.

Jak dla mnie są to tylko ochłapy, poszlaki, nie żadne pewne dowody, na których można opierać jakiś twardy pogląd.

Moje zdanie jest następujące: Twi przygotowywała się do epickiego zadania, "THE Adventure!". Polegać ono miałoby wg. mnie na... odnalezieniu kucyka godnego zmienienia w alikorna, przy czym pójdzie daleko, a znajdzie bardzo blisko miejsca startu, w Ponyville. I według mnie nie będzie to nikt z Mane 6. Raczej dodadzą nowy wątek niż usuną już istniejące, złożone relacje między postaciami, wprowadzając chaos z alikornowaniem.

A co, jeśli jednak:

Nowe wątki, przygody... Ale i historia o dorastaniu, obowiązkach i smutnych rozstaniach. Możecie sobie mówić co chcecie, ale przyjaźń z resztą Mane 6 nie byłaby już tym samym. Mimo ukucykowienia, gagów, lekkości z jaką Hasbro opowiada historię, jest to temat chyba zbyt ciężki i odstraszający dziecięcą widownię (do któej MIĘDZY INNYMI kierowany jest serial). Najwyżej 1 odcinek, ale nie więcej.

Jak w tej historii, (to chyba był jakiś mit grecki) w której król pozwolił zwykłemu człowiekowi zażywać przez jeden dzień rozkoszy władzy, po czym pokazał mu, że nad tronem cały czas wisiał nagi miecz. Na cienkim, końskim włosiu. I spytał, czy chce rządzić jeszcze jeden dzień. Koleś przełknął ślinę i odmówił. Władza boli, władza ciąży, władza niesie konsekwencje. Nie zrobiliby tego Twilight. Nie na dłużej niż jeden jedyny, bardzo klimatyczny, ale wracający na koniec do starego porządku odcinek.

Poza tym, jak już wspomniałem - po co? są tysiące kucyków, dlaczego Twi nie może mieć po prostu zadania zatachania jednego na uździe przed Siostrunie?

- "Hej, Twilight, chcemy powielić modny schemat, więc znowu musisz coś za nas zrobić! Aby cię zachęcić - jeśli ci się uda, walniemy o tym witraż na pół sali tronowej!"

- "Where should I begin?"

Jak dla mnie powyższe jest wystarczająco prawdopodobne i satysfakcjonujące, aby w to wierzyć. Jeśli się mylę - cóż, tym lepiej! Będzie to oznaczać nie mniej, nie więcej jak to, że Hasbro wciąż potrafi zaskoczyć Paladyna.

Edit: 22:22. Ciekawą godzinkę ustrzeliłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Flutterka nam tu z-rage-uje :) Scenarzyści mają niezłe pole do popisu.. eh.. przeklęte 16h...

Ale na prawdę: powrót Discorda to świetny pomysł, był chyba najbarwniejszą postacią ze 'złych'. Dziwię się tylko że Pinkie jest tak bojowo nastawiona (chyba że coś przeoczyłem?). Szansa na powrót małego chaosu powinna być dla niej spełnieniem marzeń :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Season 3 Episode 13

Magical Mystery Cure

Aired Date: February 16, 2013

Synopsis: When Twilight casts a spell that switches the Cutie Marks and destinies, the only way to reverse the spell is by writing her own magic.

Opis ostatniego odcinka.Nie ma nic na temat allicornów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie i pięknie :)

W IV Sezonie taki odcinek skupiony na Scootaloo, no no.. Tylko jak by wytłumaczyli fakt, że jej ojciec tyle czasu się ukrywał?

Stał się gwardzistą, a Scootie została z mamą. Heh, coś takiego by pewnie było. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. Equestria to taki Hobbiton, musi być strzeżony przez strażników na granicach. Dzielne klacze i ogiery, niedbający o swoją wygodę poświęcili życie by uchronić EQ przed fatum. Każdy z nich składa przysięgę 10 lat służby, po których może wrócić do normalnego życia, bądź poświęcić je dla tej wyższej sprawy. Dziadek scoo był jednym z nich, ale został pojmany prze nieprzyjaciela podczas rutynowego zwiadu. Ojciec przysięgał, że go odnajdzie i sprowadzi do domu. W ten sposób zostawił swoją rodzinę. Jednakże coś poszło nie tak - dziadek został zabity podczas próby odbicia, o ojcu słuch zginął. Matka Scoo z żalu rzuciła się w przepaść. Mała Scoo została pozostawiona na pastwę losu. Na szczęście pozostała jej ciotka, która o nią dba. Po 3 latach odnalazł się ojciec. Okazało się że przy próbie odbicia był przy śmierci dziadka, następnie został spętany i brutalnie torturowany. Jednakże nie pisnął słówka. Teraz pragnął tylko jednego - zemsty, spotęgowanej wiadomością o śmierci żony, i przypuszczeniach o śmierci córeczki. Ostatecznie został ochrzczony błyszczącym mieczem - tylko to jego przeciwnicy wiedzieli. Po 10 latach służby nie wie gdzie się udać.. kiedy docierają do niego informacje o wydarzeniach w ponyville, słyszy wzmiankę o CMC. Z niedowierzaniem słyszy o swojej córeczce, młodej i zdrowej. Pędzi jej na spotkanie.

No.. nie umiem pisać ficków, ale macie tu pomysł. Jak Hasbro to wykorzysta, chcę 5%! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...