Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

"Problem w tym", że niektóre osoby z Hasbro stwierdziły, że alicorn Twilight będzie na stałe. Poczytajcie wcześniejsze spoilery. Oczywiście może to być trolling (zdarzało się), ale w tym przypadku szczerze w to wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zmiana w serialu i od razu obstawiacie, że będzie niefajnie, źle i beznadziejnie. Może akurat wam się spodoba?

Kiedyś oglądałam jeden serial (zwykły, nie animowany), w końcowym odcinku 3 sezonu uśmiercili jedną z głównych postaci, myślałam wtedy że serial ten będzie beznadziejny i nie będzie sensu oglądać go dalej, a co się okazało? Nie był taki zły, nawet fajny jak na początku... Zamiast dać czemuś szanse robicie z igły widły...

Ja myślę, że na samym początku (przed intro, o ile będzie) CMC zaczną namawiać Twi żeby zrobiła coś, żeby miały znaczki i wszystko poplącze, pozamienia się, może i na końcu zostanie księżniczką, ale i tak będzie nadal w Ponyville i 4 sezon będzie o tym, jak sobie radzi ze skrzydłami, ale wszystko będzie jak kiedyś... Animacja ta sama, postacie te same, piosenki i humor ten sam, tylko Twi będzie miała skrzydła, tak jak Rarity chwilowo (ale miała).

Kto wie, może dodadzą nową postać do serialu na ostatni odcinek...

Najlepiej czekać aż dadzą jakąś minutę odcinka dzień, czy dwa dni wcześniej, może coś się rozjaśni.

No i skoro 3 sezon polega głównie na przygotowanie do czegoś Twi, to czemu w ostatnim odcinku nie miałaby temu czemuś stawić czoła? Nawet jeżeli to miałyby być skrzydła? O! Albo powrót jakiegoś zUego charakteru?

Skąd wiecie, że Element na głowie Twi, to korona? Może całe mane6 się tak wystroiło, razem z EoH, bo stawiły czemuś czoła i Twi wyczarowała sobie na stałe skrzydła, a koronacja dotyczy kogoś innego? (Wiem że bez sensu, ale... xD) Też tak może być, a dowiemy się za 2 tygodnie ;D.

I takie pytanie: Czy na jakimś odcinku się zawiedliście? Myśleliście przez chwilę, że twórcy coś zepsują (nie licząc teraz tego odcinka)? Przecież nie robili by czegoś, co by im zaszkodziło, brak fanów = brak pieniążków...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie racja, odeszła po 1 sezonie, w drugim była konsultantką, a teraz sam nie wiem


To był skrót myślowy :) 'Wywalili' ją, pokazując jej pomysłom środkowe kopytko; choćby sprawa Księżniczki Cadance, która według H musiała koniecznie być alicornem 'bo zabawki'. I fakt, odeszła sama, może dlatego że miała dość takiej, a nie innej polityki H.


Dobrze wiedzieć, taka sytuacja ułatwia sprawę - jak ktoś chce to może już teraz uznać sezon trzeci (i na upartego także pewne elementy drugiego) za niekanoniczny, bo niepokrywający się z wizją pani Faust która de facto nad nim nie pracowała. Mówię - skończy się na tym, że jedni wypną się na serial i zaczną dopisywać historię po swojemu a drudzy będą dalej oglądać.

(...) Nie można niszczyć serialu z powodu sprzedaży zabawek. (...)


Można. Taktyka jest wręcz genialna - z jednej strony mają zabawki i gadżety a z drugiej serial które to wszystko promuje i jednocześnie zarabia sam na siebie. Wszystkie decyzje należą do nich i gdy zajdzie potrzeba mogą dać Twilight nie tylko skrzydła i tron ale też i natrzaskać nowych postaci z których można by zrobić zabawki. W razie czego można też dorzucić róg postaciom które wcześniej go nie miały (albo skrzydełka, zależy) albo permanentnie zmienić wygląd (Big Macintosh z dredami, a co!) i już mamy nową serię zabawek. Z serialem mogą zrobić WSZYSTKO a nam to się może spodobać albo nie. W praktyce nie zrobi to różnicy póki zyski będą takie jak to sobie oszacował dział ds. sprzedaży.

Dlatego dobrze, że mamy tak rozwinięty fandom. W najgorszym wypadku sami będziemy dopisywać ciąg dalszy, nawiązywać do opowiadań kolegów/ koleżanek, tworzyć własne historie (ok, już tworzymy, ale gdyby nowe pomysły twórców przestały nam pasować i serial straciłby swoją świetność nabrałoby to większego znaczenia), tak więc będzie dobrze.

A może nie będzie tak źle? A może niepotrzebnie się martwimy o przyszłość marki? Może jednak wyniknie z tego coś interesującego? Przekonamy się.

Albo powrót jakiegoś zUego charakteru?


King Sombra. Moim zdaniem byłoby dobrze jakby dali mu druga szansę. Gdy zaczynała się druga część "Kryształowego Królestwa" liczyłem na sytą walkę z tymże panem a co się okazało? On sobie trochę poskakał, Shining Armor rzucił żoną niczym Heihachi synem, Spike uratował dzień i koniec. Nie wiem jak wy, ale ja czułem niedosyt. EWENTUALNIE mogłaby wrócić Chrysalis aczkolwiek nie mam pomysłu skąd miałaby czerpać energię. Ale koniec końców, dlaczego nie?

PS: Odnośnie ludzi w Equestrii... nie. To jest zły pomysł, zwłaszcza, że jesteśmy w trakcie trzeciego już sezonu. Gdyby od początku istniały przesłanki, że jacyś ludzie tam występują, to może zaakceptowałbym to jako jednorazowy spin-off, ale skoro od początku był to świat stworzony i przeznaczony dla kucyków to tak powinno zostać. Wprowadzenie ludzi zniszczyło by zarówno ten świat jak i moje (i zapewne nie tylko) wyobrażenia o nim. Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne już wiecie Trzynasty, finałowy odcinek trzeciego sezonu. Takie małe streszczenie

Twilight rzuca zaklęcie, która zamienia znaczki oraz przeznaczenia wszystkich jej przyjaciół, a jedynym sposobem na odwrócenie go jest napisanie swojego własnego zaklęcia. Nie zdaje jednak sobie sprawy z tego, że dokonując tego wielkiego wyczynu, wypełni swoje przeznaczenie, zostając księżniczką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesowały mnie spoiler do finału, ale jeśli streszczenie od Aresa to prawda to brzmi dennie. Po co mialaby wrzucać takie zaklęcie. Twilight zawsze zdawała sobie sprawe ze to dosyć niebezpieczna zabawa. Do tego, jeśli wymyślenie czaru powoduje bycie księżniczką, to raczej byłoby ich więcej niż trzy. A taki Starswirl Brodaty? To dopiero musiałby być ultraprincessa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciągnołeś to z wiki MLP. każdy tak może zrobić.

A kto powiedział,że tak zrobić nie można?Ten spoiler nie został tu jeszcze dodany,a więc nie rozumiem powodów ku którym on miałby go tutaj nie wstawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział,że tak zrobić nie można?Ten spoiler nie został tu jeszcze dodany,a więc nie rozumiem powodów ku którym on miałby go tutaj nie wstawić.

A czy ja coś mówię, że nie miało by to być wstawione mówię, że każdy mógł sobie tak zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie za to znienawidzić, ale ja nie tylko nie mam nic przeciwko Twilight-Księżniczce-Alicornowi, ale wręcz chciałabym, by tak było (w zasadzie wyczekiwałam kiedy takie coś nastąpi już po obejrzeniu kilku odcinków pierwszego sezonu), w końcu Księżniczka nie wzięła jej pod swoje skrzydła, nie uczyła przez wiele lat i nie wysyłała na niebezpieczne misje dla własnego widzimisie. Już na początku sezonu trzeciego zaznaczyła, że ma co do Twilight poważniejsze plany i czy to faktycznie będzie Księżniczko-Alicorn, czy jakaś inna rzecz, to najprawdopodobniej wprowadzi spore zmiany, ale zmiany są dobre i potrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli powrócą wszystkie złe kuce? Ktoś wcześniej wspomniał, że przeciągnięcie Discorda mogło być takim przygotowaniem się na najgorsze.

Chrysalis + Sombra + ewentualny nawrót "syndromu" Nightmare Moon = epicki finał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby wszystkie siły zła powróciły. Hoho... to już by było moje spełnienie wrażeń. A tak naprawdę to byłby najbardziej epickie zakończeniu sezonu w dziejach kucyków. :P

Fakt!

To był by jeden z najlepszych przygód. I jedyny taki odcinek od 1 do 3 sezonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie chciałabym wszystkich złych sił w jednym odcinku ;__;

Chaos gorszy niż za grzaniem tronu przez tyłek Discorda. Może się to wydać super-duper-uper epickie, ale w rzeczywistości nie zawsze powali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając najnowsze promo, zauważyłam uścisk mane6 za pomocą EoH, tego jeszcze w żadnym odcinku nie było, więc może jednak Hasbro się z nas nabija i ona zrezygnuje z bycia księżniczką? :D Czas pokaże...

(Ten filmik, sekunda 0,5:

)

Wrzućcie trochę luzu i obejrzyjcie to, super przeróbka (filmik powala, od śmiechu aż łzy mi lecą xD) [ŁAT?!]:

I jeszcze podniosę Was na duchu:

Nie ma co płakać, krzyczeć i piszczeć że będzie beznadzieja. Przypomnijcie sobie jak było gdy pierwszy raz obejrzeliście MLP, też płacze, krzyki i piski że beznadzieja? :D

Chciałabym zobaczyć w ostatnim odcinku:

-Piosenkę (nawet nie jedną!)

-Sonic Rainboom!

-Zamiana Celestii z kimś tam i ona zostaje kucykiem wielkości Twi ^^.

-Lunę! Jak nic Lunę najlepiej na dłużej niż 5min!

-I ogólnie humor, epic walka (czy coś takiego), Discord po stronie chaosu (chociaż na chwilę niech go poniesie ;] ).

-I niech ten odcinek pobije Ślub w Canterlocie, mój ulubiony, liczę na więcej takiego typu odcinków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział,że tak zrobić nie można?Ten spoiler nie został tu jeszcze dodany,a więc nie rozumiem powodów ku którym on miałby go tutaj nie wstawić.

Z całym szacunkiem, ale ja już go tutaj widziałem i to nie raz, nie dwa.

Popieram @up. I nie rzucam bluzgami na nikogo dopóki nie zobaczę odcinka.

Moim zdaniem po prostu nie ma co snuć sto milionów różnych teorii, kto kim będzie, kto się z kim zamieni, itd itp, jak i tak znając życie żadna z nich nie będzie w 100 procentach trafna.

Będzie nam dane dożyć odcinka to zobaczymy, ot co.

@edit: At the other hand, trochę skłamałem że nie rzucam bluzgami dopóki czegoś nie zobaczę jako pewnego, bo gdy pomyślę o ludziach w Equestrii, to jedyne co mi na myśl przychodzi to bogaty zasób bluzg :)

@edit2: Czytam sobie tak pierwszą stronę tego tematu, a tam toczyła się dyskusja o tym, czy w trzecim sezonie pojawi się jakiś nowy "mane" kucyk, oto post z jednym z argumentów przeciwko:

wątpię by dodali nowego, można zobaczyć, że wśród mane6 mamy: 2 pegazy, 2 jednorożce i 2 zwykłe czyli dodanie nowego zachwieje tą równowagą. Jeśli już dodać to po jednym z każdej kategorii.

No i teraz, i tak ta równowaga zapewne będzie zachwiana po finale sezonu, więc może w S4 jakiś nowy unicorn żeby to wyrównać? Nie wiem. Aczkolwiek czuję, że właśnie zaprzeczyłem temu co wyżej napisałem o tym, że nie snuję przyszłościowych teorii :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lerloare, ludzie w MLP to tylko plotka (moim zdaniem), równie dobrze mogłabym zrobić screena z tego promo i powiedzieć, że połączą My Little Pony z Littlest Pet Shop:

.

Z każdym dniem przybywa Brony i niektórzy mogą mieć dziwne pomysły, powiedzą coś dla żartów, później ktoś tą plotkę poda dalej i dalej, może nawet trafi do jakiegoś większego portalu, bo koleś który to wymyślił miał tam znajomego, z którym zrobili sobie razem wczesne Prima Aprilis (ale wymyślam xD).

5dni do nowego, +7dni do Koronacji, damy radę! ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie w MLP to tylko plotka

Przepraszam, wiem co masz na myśli, ale moja natura nie pozwala mi tego zostawić, muszę się przyczepić - ludzie w MLP to rzeczywistość już wieeele lat. :)

Przepraszam jeszcze raz :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...