Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ktoś powiedział że do nowego odcinka 5 dni a do koronacji 7 to znaczy że w sobotę normalny odcinek a w poniedziałek ten z koronacją czy ja coś źle ogarnąłem? :P

Nie spamię, tylko uprzejmie się pytam, jeśli ktoś uważa to za spam, to przepraszam :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest coś jak dwuodcinkowy finał czy coś zupełnie nie związanego z Twi która spieprzyła wszystkim CM?

Nic o tym nie wiem, serio! Wszędzie trąbi się tylko o koronacji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan jest nowy? My panu wszystko wyjaśnimy.

- Sezon ma jednoodcinkowe zakończenie.

- Koronacja to będzie pewnie odcinek o typowej zamianie „mistrza z uczniem, kiedy to obydwaj rozumieją, jak trudno jest być tym drugim.”

Swoją drogą, czy możemy liczyć w ostatnim odcinku na więcej niż:

„To jest XXX ty, Twilight Sparkle się tym zajmij/Jest źle, armia nie daje sobie rady, więc potrzebujemy Elementów Harmonii/Droga Twilight/Hahahahahaha.” od Celestyny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzono 26 odcinków w sezonie czwartym. Skaczę z radości :D

@down: Heh, dopiero co mamy pierwsze takie prawdziwie oficjalne potwierdzenie S4, a tu już by się premierę chciało ;D jedno jest pewne, po finale S3 za 11 dni, na pewno czeka nam dosyć długi okres bez nowych odcinków.

@down2x: Intuicyjnie bez wnikania w źródła, ja uważam że będzie tak jak zawsze ;] październik/listopad tego roku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, niedługo będzie pewnie nowy dział na forum skoro już zapowiedzieli 4 sezon! :D

Na wiosnę ma być ponoć dubbing 3 sezonu (żeby piosenek nie popsuli), najgorsze będzie to czekanie na nowe odcinki. Trudno mi wytrzymać 2 tygodnie, co mówić o kilku miesiącach, oby było warto, no i więcej Luny! ^^

Ps. http://www.equestriadaily.com/2013/02/26-episodes-in-season-4-confirmed.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się zdaje że wydarzenia w ponyville w 4 sezonie będą po kilku latach jeżeli TS zostanie księżniczką na stałe, a to że Celestia i Twi zamienią się miejscami to tylko pogłoska/plotka. Przynajmniej mi się tak zdaje bo nie śledzę informacji od hasbro.

@up super obrazek

131327147782.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się zdaje że wydarzenia w ponyville w 4 sezonie będą po kilku latach jeżeli TS zostanie księżniczką na stałe, a to że Celestia i Twi zamienią się miejscami to tylko pogłoska/plotka. Przynajmniej mi się tak zdaje bo nie śledzę informacji od hasbro.

To by było dość dziwne,po za tym Molestia Mhm...Celestia w swojej nieskończonej mądrości nie mogła by jakoś odmłodnieć mane 6?Przecież Trixie robiła to bez problemu z amuletem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jak Twi będzie Alicornem to można by było dać nowego jednorożca do drużyny żeby równowaga została zachowana. Obstawiam Trixie.

@up

Czy ty to rozumiesz że (jak ja przypuszczam) wydarzenia w 4 sezonie będą się rozgrywać po latach i odmłodzenie mane6 było by dziwne???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coooo?! Ktoś zamiast Twi?! Żartujesz sobie? To ona jest reprezentantką klejnotu Magii, nie można ot tak dać kogoś innego!

I przepraszam, troszeczkę mnie poniosło ^^.

Nie chodzi mi żeby ktoś zajął miejsce twi tylko żeby doszła 1 osoba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jak Twi będzie Alicornem to można by było dać nowego jednorożca do drużyny żeby równowaga została zachowana. Obstawiam Trixie.

@up

Czy ty to rozumiesz że (jak ja przypuszczam) wydarzenia w 4 sezonie będą się rozgrywać po latach i odmłodzenie mane6 było by dziwne???

Trixie...Zamiast Twilight? ....

GDZIE JEST MOJA SIEKIERA?!:twiangry::madtwilight::rapidash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty to rozumiesz że (jak ja przypuszczam) wydarzenia w 4 sezonie będą się rozgrywać po latach i odmłodzenie mane6 było by dziwne???

Nie,nie było by w tym nic dziwnego,po za tym nie chodziło mi tylko o 4 sezon,ale ogólnie o całą przyszłość serii,nie muszą się one starzeć by zmienić wygląd na starsze,w tej kreskówce równie dobrze można być wiecznie młodym bez problemu.Przynajmniej chyba jak kto chcę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...