Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

Ja jednak uważam' date=' że Twi nie przyjmie tytułu księżniczki ze względu na resztę.[/quote']

I ja tak uważam to samo było w odcinku np. biletomistrzyni to wydaje mi się że Twii będzie w takiej samej sytuacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Z tego co wyczytałem to nie jesteś do<>informowany. Ona "będzie" księżniczką na stałe i w czwartym sezonie będzie się uczyć jak nią być. Czyli jak mi się zdaje będzie się uczyć jak być alicornem.

Ortografia i stylistyka. Proszę schludniej pisać posty.

~Tisosek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wyczytałem to nie jesteś do informowany. Ona "Będzie" księżniczką na stałe i w czwartym sezonie będzie się uczyć jak nią być. Czyli jak mi się zdaje będzie się uczyć jak być alicornem.

A w formie Alicorna Twilight dostanie głos Freemana... :ming: Proszę cię.

Ale Gordon Freeman nic nie mówi przecież :ming: ~Siper

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się zdaje że głos Twi się nie zmieni, a raczej jestem pewien.

Jesteś pewien?

tumblr_mhg2el6luQ1r9z5sco1_500.png

Lubisz teorie spiskowe, czyli w to powinieneś uwierzyć bez problemu. Oficjalny wpis z Twittera Tary Strong

Just announced!! Morgan Freeman to play "Twilight Sparkle" in the MLP feature film "ShawFlank Redemption"

— tara strong (@tarastrong)

June 20, 2012
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona jest rodziną z Cadence, Luną i Celestią, ale mi się zdaje że jeszcze nią nie jest.

Twalöt nie jest rodziną z Luną i Celestią. Nie mamy potwierdzenia, że kredens jest spowinowacona z Luniakiem i Celestią, poszlaki=/=dowody. Owszem Twilight ma powiązania z Celestią, ale raczej na drodze uczennica<=>Nauczyciel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawajek1, wybacz, ale... Skąd ty do cholery te informację bierzesz? Twi rodziną z Celestią i Luną? Zamiana w Alicorny dla reszty Mane 6? Ta, a na dodatek w 5 sezonie będzie miała chłopaka i będą mieli dziecko? Proszę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siper, Jak ja tak patrzę to nie wiem czy się śmiac czy płakac z kąd oni to biorą i kto powiedział że 5 sezon będzie? wątpie w to bardzo. A to wszystko to tylko domysły i plotki prawdę dowiemy się kiedy będzie wyemitowany sezon 4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 sezon powinien być, choć po Hasbro można spodziewać się wszystkiego. Mam nadzieję, że sezon 4 będzie zaraz po wakacjach, albo pod koniec sierpnia (w to drugie wątpię, ale nadzieję można mieć).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzi mi się Twicorn. Będą przed nią klękać, będzie mieszkała w zamku w Canterlocie, czego ona ma być księżniczką? Co z listami do Celesti? Mam nadzieję, że to tylko na 1 odc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie mieszkała w zamku w Canterlocie

Nikt nigdy nie mówił o mieszkaniu w Canterlocie. Równie dobrze mogłaby mieszkać w każdym innym miejscu. :ming:

A co do Twi jako alicorna to od początku wiedziałam, że kiedyś to zrobią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nigdy nie mówił o mieszkaniu w Canterlocie. Równie dobrze mogłaby mieszkać w każdym innym miejscu. :ming:

A co do Twi jako alicorna to od początku wiedziałam, że kiedyś to zrobią.

tak właściwie to ona mieszkała już w zamku w Canterlot (takich nazw się nie odmienia) tylko na czas studiów mieszka w Ponyville, tak przynajmniej słyszałam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej że mieszkała w Canterlot, no chyba że nagle okaże się że Cel nauczała ją drogą elektroniczną przez skajpa albo inny internetowy kurs magii :P.

Klękać przed Twi? A czy przed Cadence ktokolwiek klękał? Skoro już mamy tą różową alikornicę to chyba najlepiej na nią patrzeć odnośnie przyszłości Twi. Jak ktoś już wspomniał Cadence również nie dostała królestwa z marszu i większość czasu zajmowała się takimi niewdzięcznymi pracami jak opieka nad dziećmi, nie będąc księżniczką chyba niczego :P. No bo sorry chyba nie mówimy że Cadence jest jakąś księżniczką Miłości czy Bóg wie czego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do najbliższego odcinka, zatytułowanego Games Ponies Play mam pewne obawy. Oglądając nowo wstawione zdjęcia (nie widziałem filmu ani nic nie czytałem) coś mi się wydaje, że Cadence wygląda na znudzoną klacz, która pozwala sobie na zbyt dużo, nawet jak na Księżniczkę. Na zdjęciu jacyś dwaj pomagierzy wyglądają na zakłopotanych, a Cedence wygląda jakby była po mocnym melanżu. Mam nadzieje, że ten odcinek będzie o kucykowej Olimpiadzie, a nie o kompleksach Cadence lub czymś podobnym. Nie wiem, czy jest coś na ten temat, ale wdaje mi się, że będzie w tym odcinku piosenka. Na razie nie wiadomo też, kto jest autorem tego odcinka, ale mam dwa warianty: Meghan McCarthy lub Merriwether Williams. Jeśli była by to ta pierwsza osoba, to odcinek byłby bardzo fajny, a fabułą kręciła by się koło sportu, a jeżeli nasz nieudolna scenarzystka, to odcinek byłby, moim zdanie niesamowicie kiepski, a wątek sportowy byłby zepchnięty na bok, lub w charakterze "zapchaj dziurę", a na pierwszy plan poszedł by nudny i pewnie bezsensowny motyw "zakłopotanej" księżniczki.

Jeśli chodzi o ten odcinek, to wydaje mi się, że albo będzie świetny, albo strasznie kiepski, ale to zależy od tego, czy wykonała go osoba, która ma poukładane w głowie, czy też nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...