Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W tym spoilerze Kredens zachowuje się jak Kryska, która udawała ją. Ech, tak się nie zachowuje prawdziwa Cadence :lyra3:. A co jeśli to ... Chrysalis xd? Sory za taką chaotycznosc w tym poście ale pisze z komórki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych dyskusji Twilighto-Alicorno-Księżniczkowych: sami się nakręcacie, dopisujecie coraz to nowe hipotezy, a za chwilę dyskutujecie, jakby te wyssane z palca hipotezy były potwierdzonymi informacjami. Mój apel: Spokojnie, wyjdzie odcinek, to się wszystko okaże, Hasbro na pewno nie wprowadzi jakichś ogromnych, nienormalnych zmian, które miałyby rzutować na przyszłość serii.

Za ten czas łapcie lepiej spoilery odcinka 12 z napisami:

http://www.youtube.com/watch?v=glGmwb57z6U

http://www.youtube.com/watch?v=hi2kThZpMVk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mystheria ma rację. Nie ma co spekulować i kłócić się o rzeczy, które są zupełnie nie potwierdzone. Poczekamy, zobaczymy...

A tak przy okazji chciałbym podziękować Mystherii za szybkie tłumaczenie odcinków. Jesteś świetna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... w sumie jej szkoda bo zawsze z takimi rzeczami to akurat ona się wkopuje :/. Ale wolę taką Rarity niż taką w stylu 'Sleepless in Ponyville' pomiatającą własną siostrą T_T.

Zapowiada się conajmniej dobry odcinek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie dowiedzielismy sie kto to byl dla Rainbow. A szkoda.

Po drugie, czyzby Equestria Games w S4? Najlepiej jako podwojny odcinek ;P

Po trzecie, kto nie ogladal live streama to nie wie, wiec napisze - z nastepnego odcinka wiemy juz tyle ze Pinkie dostanie "przeznaczenie" od AJ, a Rairity od Dashie ;) zapowiada sie co najmniej pasjonujaco :D

Edit: Ah @up mnie uprzedzil :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli matka Derpy musiała mieć zeza.. ech' date=' ta kucykowa genetyka![/quote']

Nie, nie sądzę, aby zez musiał być dziedziczny. Możliwe, że przez pewien wypadek(błąd w animacji :rainderp:) nabyła zeza. Choć mógł być dziedziczny, jeśli nie od matki, to od kogoś innego z rodziny.

A tak wracając do tematu - no to mamy potwierdzenie na Twili jako alicorna. Jeśli dobrze zrozumiałam przekaz spojlera, to stworzą Powierniczce Elementu Magii skrzydła za pomocą Elementów Harmonii(co pewnie prawie każdy zauważył, a może nawet każdy kto obejrzał spojler).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę zmienię temat.

Skoro Twilight ma na zawsze zostać alicornem i zyskać tytuł księżniczki, to chyba będą musieli zmienić czołówkę serialu. Co wy na to? Może też piosenka rozpoczynająca odcinek będzie inna? A może jednak zmiany nie zajdą aż tak daleko?

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że sprawy nie zajdą aż tak daleko jakoś nie widzę Twi jako alicorna na zawsze. Jestem tego przeciwnikiem ale ok to moje zdanie. Co do openingu czy opłacałoby się im zmieniać? Szczerze wątpie dla nich to dodatkowa praca. Wydaje mi się że rozwiążą to w odpowiedni sposób i Twi zostanie sobą i nie będą musieli nic zmieniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja nie mogę! Zapowiada się tak fajnie i tak zabawnie xD no i epicko ^^. Ja osobiście chcę zobaczyć Twi jako alicorna i nie mogę się jeszcze bardziej doczekać najbliższego odcinka.

Pytanie czy dam radę się oprzeć wszystkim zapowiedziom które dopiero będą... To będzie horror!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...