Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

Jedna piosenka z tego co widziałam trwa 3 min. czy jakoś tak... Czyli na cały odc. zostaje jeszcze mniej czasu! Mam nadzieję, że jednak będzie dłuższy

I pewnie zakonczą odcinek w jakimś tam momencie który będzie potrzebował C.D tak jak np. w Hobbicie xD

Weź mnie nie osłabiaj. Wiesz jak ja czekałam na walkę ze smokiem?! 3h filmu, a tu się okazuje, że to dopiero 1 część xD .

Dobra, musicie mi pomóc! Piosenka w tle z tego promo jak się nazywa? (To takie She's on fire, czy jakoś tak xd) Strasznie mnie to drażni, ciągle mam ją w uszach i chętnie bym sobie ją posłuchała (o ile istnieje jako całość).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

A wyobraźcie sobie, co by było, gdyby 'Canterlot Wedding' ucięli w połowie (Twilight znikająca w zielonych płomieniach) i na dokończenie trzeba by było czekać ponad pół roku :rainderp:

Czyste okrucieństwo. Też myślę, że ten odcinek będzie dłuższy niż przeciętnie, natomiast nie tak długi jak poprzednie dwuczęściowce (stąd brak rozbicia na dwie połowy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za 2 dni dowiemy się ilu jest prawdziwych poniaczy bo prawda jest taka że prawdziwy fan czegoś kocha to bezgraniczne i nie odwraca się od tego nawet gdy jest źle, A Ja mogę uważać się za Poniacza pełną gębą, bowiem lubię G1 (ah piękne dziecięce lata moje) i G4 (dlatego, że obudziło sentyment do G1 i naprawdę ma zarąbiste postacie i fabułę). Nawet jak nie robię czegoś związanego z fandomem to kucyki zawsze gdzieś się przyplątaną i mnie natchną . Jedyne czego nie zniosę to skrajności, wszytko może być byle nie w dawce wywołujące palpitacje serca i inne sensacje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarrot Odcinek wciąż może być dłuższy, ale nie więcej, niż o 8 minut, zależy, czy się zgodzą nieco przyciąć reklamy (co w tego typu odcinkach, gdzie spodziewane są największe zyski raczej nie jest spotykane, ale nadzieja matką głupich, a każdą matkę należy szanować :P).

@WładcaCiemnościIWszelkiegoZła na bank seria nie skończy się tym, że Twilight odbije palma i zacznie się unosić pychą. To serial dla najmłodszych, a takie zawsze mają happy end (dany wątek co najwyżej przewinie się w trakcie któregoś odcinka). Jeśli przemiana Twily pozostanie bez zmian na dłuższy czas/na zawsze to i tak raczej nie poświęcą całego sezonu tylko jej. Nie sądzę też, by Twily wyjechała do Canterlotu (przynajmniej nie bez przyjaciółek, ewentualnie dany wątek będzie krótkotrwały, podobnie jak RD wyleciała do Akademii Wonderbolt, a w następnych odcinkach już wróciła).

Co do tego czego ewentualnie księżniczką może zostać Twilight, to czy tylko dla mnie jest oczywiste, że księżniczką przyjaźni? (w końcu o czym jest mowa w serialu i czego ona się uczy? heloł! :P).

Wielu jeszcze spekuluje ile sezonów przed nami, a to oczywiste. Będzie dokładnie tyle, ile się będzie opłacało producentom, a dam sobie łapki poucinać, że na niczym obecnie tak nie zarabiają, jak na MLP, więc to inne seriale powinny się bać :P To, że koniec sezonu przywodzi na myśl koniec serii też jest dość oczywiste, bo producenci sami nie wiedzą, czy będą kolejną serię wypuszczać, dopóki nie skończy się obecna, nie usiądą i nie przedyskutują wszystkiego, aż wszystko zostanie zapięte na ostatni guzik, więc w każdej chwili wolą mieć możliwość ogłoszenia "Fajnie było, ale to już koniec, narka".

Ja się tylko obawiam jednej rzeczy. W przyszłych sezonach (tak, tak, wiem, nie ma potwierdzenia, że one powstaną) może się już zacząć wstawianie czegokolwiek, aby tylko podtrzymać serię przy życiu. Widoczne to już było w wielu serialach, gdzie przenoszono je na coraz wyższy poziom i wyższy i wyższy, aż osiągnięto szczyt możliwości, a mimo to ciągnięto je dalej robiąc fabułę absurdalną, pokręconą i nieciekawą (jak ktoś oglądał Lost-Zagubieni, to powinien wiedzieć o co mi chodzi, z początku genialny serial, a ostatnie sezony były tak zakręcone, że już nie wiadomo było kto z kim gdzie i po co).

PS Wybaczcie ten potok słów, ale mi też powoli zaczyna się udzielać panująca gorączka (gorączka sobotniej nocy:9QuUw:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% RD musi mieć znaczek Fluttershy, bo tak mówi piosenka, to Fluttershy odczarowuje RD, więc Twilight... się znaczek nie zmieni? O.o Pokręcone to wszystko ale zaczyna się od tego, że Twi pomaga Fluttershy i jedziemy takim wzorem:

Twilight -> Fluttershy -> Rainbow Dash -> Rarity -> Applejack -> Pinkie Pie. Czyli Twi musi mieć swój znaczek skoro Fluttershy ma znaczek Pinkie Pie. Wyciągając wnioski z piosenki, oczywiście.

Patrzcie prawy dolny róg screena! Czy to nasza DJ'ka? Zdejmie znów gogle? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melodia ładna, nie powiem, ale jednak trochę nie brzmi jak Twi tutaj... Z oceną, czy to oficjalna, czy dobra jakościowo podróba, zaczekam do soboty.

[edit]

Czytając posty pod piosenką z innych stron informacyjnych, pada jakaś Sofia the First. Możliwe, że to stamtąd pochodzi, ale to tylko plotka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenka fajna, ale nie pasuje mi do MLP, czymś się różni od wszystkich innych... To może być jakaś fanowska piosenka.

A i na 100% Twi będzie miała swój znaczek:

vo4o08.jpg

Fluttershy - Pinkie Pie,

Pinkie Pie - AJ,

AJ - Rarity,

Rarity - RD,

RD - Fluttershy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe. Może jednak będą w stanie zmieścić całą epickość w jednym odcinku. Skoro nie mogą już zrobić odcinka dwuczęściowego to jedynym rozsądnym rozwiązaniem będzie wydłużenie odcinka. Jeśli wszystkie udostępnione materiały "nie nakładają się na siebie" i to wszystko zebrane w jedno trwa dłużej przewidywany czas odcinka to wszystko wskazuje na to, że jednak dostaniemy wyjątkowy, dłuższy odcinek. Może nawet do trzydziestu minut?

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się już oswajać z Twi - alicornem, choć wciąż jestem nieco sceptyczna... ale każdemu trzeba dać szansę. Pożyjemy, zobaczymy, może będzie ciekawie. ^^ A sądząc po piosenkach będzie epicko. Nie mogę się doczekać! :pinkie2:

A i ciekawe, czy się zmieszczą w czasie. :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może jestem dziwny ale nie lubię tych piosenek. Jak do tej pory podobało mi się jedynie Racist Barn w tym sezonie >_>

Możesz mieć niestety rację Jarrot co mnie martwi. Jeden odcinek w którym wszystkie problemy przepycha się na siłę wciskając kopyto w tyłek postaciom wyduszając piosenkę? Nie powiem żebym był zachwycony takim podejściem. Po raczej średnim Keep Calm and Flutter On nie mam już do twórców tego ślepego zaufania :\. Wolałbym klasyczne wypchnięcie jakiegoś villana na scenę, ale na to przyjdzie poczekać te pół roku. Ewidentnie widać już w spoilerach że wszystko jest zrobione w pośpiechu a pośpiech nigdy nie jest dobrym doradcą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie mogli inaczej... To najkrótszy sezon, piosenki to jedyna szansa żeby wszystko ładnie zmieścić, no i żeby zostało czasu na epickie wypełnienie przeznaczenia Twilight. :pinkie2:

Tekst nowej piosenki:

Spike: [yawns] I still don't know what you had to wake me up for. I love sleeping in the rain.

Twilight Sparkle: It's not about the weather, Spike. Rarity had Rainbow Dash's cutie mark and said this was Rainbow Dash's cottage. Something strange is going on. [knock knock]

Rainbow Dash: Hey, guys.

Twilight Sparkle: Rainbow Dash! Why is Rarity doing your job? And what in Equestria is going on in...here?

[Rainbow Dash]

These animals don't listen, no, not one little bit

They run around out of control and throw their hissy fits

It's up to me to stop them 'cause plainly you can see

It's got to be my destiny, and it's what my cutie mark is telling me

[Fluttershy]

I try to keep them laughing, put a smile upon their face

But no matter what I try, it seems a bit of a disgrace

I have to entertain them, it's there for all to see

It's got to be my destiny, and it's what my cutie mark is telling me

[Pinkie Pie]

I don't care much for pickin' fruit and plowin' fields ain't such a hoot

No matter what I try, I cannot fix this busted water chute!

I've got so many chores to do, it's no fun being me

But it has to be my destiny, 'cause it's what my cutie mark is telling me

[Applejack]

Lookie here at what I made, I think that it's a dress

I know it doesn't look like much, I'm under some distress

Could y'all give me a hand here and help me fix this mess?

My destiny is not pretty, but it's what my cutie mark is telling me

[Rarity]

I'm in love with weather patterns but the others have concerns

For I just gave them frostbite over top of their sunburns

I have to keep on trying for everyone can see

It's got to be

[Fluttershy]

It's got to be

[Pinkie Pie]

My destiny

[Applejack]

My destiny

[Rarity, Rainbow Dash, and Fluttershy]

And it's what my cutie mark

[Pinkie Pie and Applejack]

It's what my cutie mark

[All]

Yes, it's what my cutie mark is telling me!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...