Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

Spijżcie co znalazłem.

My Little Pony: Friendship is Magic Airs Season 3 Finale This Saturday

The third season of the latest animated series of “My Little Pony” will have its season finale Saturday, complete with a well-known host, on the Hub cable television network.

“My Little Pony: Friendship is Magic” is wrapping up its third season on the Hub on Saturday, February 16, 2013. The series, which debuted in 2010, was not only successful with young girls, but gained a massive following of adults, some of whom call themselves Bronies. Many adult fans credit the writing, characters, animation and music for reasons that they enjoy the show.

The third season, unlike the first two seasons, was only 13 episodes compared to 26. To mark the occasion, Miss America 2013 Mallory Hagan will be presenting the episode on the Hub Network. Hagan is an Alabama native, who attended Auburn University before moving north and becoming Miss New York and later, Miss America.

The season finale episode is written by M.A. Larson. Larson, who also worked on such series as “Symbiotic Titan” and “My Gym Partner’s A Monkey,” has written several episodes that fans of “Friendship is Magic” hold in high regard such as “Sonic Rainboom” and “Magic Duel.”

The season finale of “My Little Pony: Friendship is Magic” will air on The Hub network at 9:30am central this upcoming Saturday morning.

a tu link: http://www.facebook.com/rarity.belle.543

najnowszy wpis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Przenajświętsza Celestio, nie wytrzymam dłużej. Niech ten odcinek wycieknie. Zgadza się, niech wycieknie. I tak dostaliśmy kupę spoilerów, więc to tylko uchroni nas przed kolejnymi. Nie jestem zwolennikiem czekania. Nie czerpię przyjemności z czekania na odcinki. Czym szybciej tym lepiej, byle w dobrej jakości. Jeżeli odcinek będzie miał 30 minut i 3 piosenki o łącznym czasie 7 minut, to możemy się spodziewać naprawdę epickiego zakończenia sezonu. Jak użyją w serialu tej dramatycznej ścieżki dźwiękowej co w zapowiedzi to już chyba zawału ze szczęścia dostanę. Chciałbym napisać jeszcze ostatnie słowo podsumowanie przed emisją, ale na razie się wstrzymam ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wygrzebałem jedną rzecz...

244331__safe_text_spoiler-s03e13.jpg.jpg

Z tego wynika, że znamy ledwie trzy (od biedy cztery, jeśli I Belong się sprawdzi, ale w to wątpie, bo Sophia the First tak samo brzmi) z SIEDMIU! piosenek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG OMG OMG OMG! Ta trzecia piosenka... jest bardzo fajna i śmieszna xD Twi tańcząca na tym stoliku - padam ze śmiechu i jeszcze wpadka Rarity. Ciekawi mnie tylko dlaczego mane6 pozmieniały się znaczki i... czy będzie opening który tak bardzo lubię ^^.

1 odcinek, w którym będzie zamiana CM + wypełnienie przeznaczenia Twi, do tego 7 piosenek + wydłużony odcinek do, załóżmy, 30min = Best Episode Ever! Brakuje mi tylko Sonic Rainbow i ten odcinek może będzie jeszcze lepszy niż 2 finałowe 2 sezonu.

To już jutro, wytrzymam, ciekawe ile czasu zajmie tłumaczenie odcinak Mystherii, jeżeli będzie on dłuższy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba naprawdę kupię ten mikrofon. 7 PIOSENEK *.*

Tylko mi się już powoli miesza. To Twi zrobi chaos w życiu przyjaciół, czy to jakoś tak samo? ._.

Bo po tej ostatniej piosence mam dziwne wątpliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow - 7 piosenek. Nie uwierzę póki nie usłyszę. :derp: Szkoda, że siedzę na badziewnym łączu i ani teraz, ani jutro nie posłucham.

W sumie nie wiem co o tym myśleć, bo do tej pory była maksymalnie jedna dłuższa piosenka, ale trzymała poziom. Mam nadzieję, że to nie będą byle jakie utwory zrobione na szybko :bonbon2:... Raczej nie przepadam za musicalami, ale piosenki z MLP lubię, więc może mi się spodobać. Poza tym przez ostatnie kilka odcinków czekałem na jakąś piosenkę i w końcu się doczekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 piosenek?! Jeśli będą dobrze wpasowane w przebieg akcji, to może to być The Best Episode EVER! :pinkie2: I jeszcze ta zamiana znacz...

WTH? Wait a minute... kto pozamienia M6 znaczki? Discord? Same przypadkowo to zrobią? Twi wydawała się zbyt zdziwiona... chyba, że przypadkowo to zrobiła.

Nie mogę się doczekać odcinka! Czemu ten czas tak się dłuży?

A, jeszcze jedna sprawa. Jeśli będzie dłuższy odcinek, to z piosenkami może być OK. Lecz jeśli zwyczajny, krótki, to ciekawi mnie, jak to zmieścili. Ale te 7 piosenek nie jest chyba pewne... prawda? Bo jeśli pewne, to możemy się spodziewać:

- dobrego odcinka

- średniego odcinka

- długiego odcinka

- najgorszego odcinka ever, or...

- THE BEST EPISODE EEEVEEER! :pinkie2:

Pozostaje czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...