Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Niestety was rozczaruję co do długości... On będzie trwał 22 minuty...

:lol: Ten artykuł pisano zanim w ogóle pojawiły się doniesienia o tym, że odcinek ma być dłuższy... dokładnie to 2 dni temu. Poza tym autor z góry założył, że długość odcinka będzie normalna. Nie wiedział wtedy o 7 piosenkach. Dlatego też nadal obstawiam, że będzie on dłuższy.

A co jeśli masz rację?

tumblr_lsi1cutOwj1qflerw.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale lepiej być miło zaskoczonym, niż niemiło rozczarowanym...

Czy ktoś zauważył Derpy na niebie, jak Twi śpiewała o poranku w Ponyville?

Zaś taniec Spike'a przypominał mi raczej jakąś starą kreskówkę z serii Animaniacs czy coś niż Gangnam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zaczynacie mnie lekko niepokoić. Nadal nie chce mi się wierzyć, że upchają 7 piosenek w 22 minutach, ale warto rozważyć opcję takiego failu. Jeżeli faktycznie przedłożą formę nad treść to pozostanie nam tylko jedno wyjście.

Będziemy musieli wybrać 6 Bronies, którzy użyją Elementów Bulwersu by wystrzelić w kierunku siedziby Hasbro Tarreth'a z Wielkim Banującym Młotem Zagłady. Wtedy wszystko jakoś się odkręci, a ja będę nosił te wąsy.

1024px-Pinkie_with_mustache_S3E09.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej. Niema się jeszcze czym bulwersować. Odcinek jak na razie nie wyszedł, a tak jak już wcześniej powtarzałem ze 100 razy, raczej będzie dłuższy. Po prostu logika na to wskazuje. Będę w szoku jeśli nie będzie miał przynajmniej 30 minut.

Do piosenek też nic nie mam, a nawet jestem za. Szczególnie podoba mi się "True, true friend". Piosenki przyspieszają akcję w pozytywny sposób, co zostawi więcej czasu na inne wątki. Wiemy, że piosenek jest 7. Łączny czas trzech znanych piosenek wynosi około 6 minut, tak więc zakładając, że reszta też będzie podobnej długości, całość wyniesie 14 minut w porywach. Jeżeli dobrze dedukuję i odcinek będzie dłuższy, to zostaje minimum 16 minut serialu. Jeżeli zła opcja się sprawdzi i odcinek rzeczywiście będzie miał 22 minuty, zostaje wtedy tylko 8 minut na niemuzyczną akcję, co byłoby smutne, ale jest to moim zdaniem mało prawdopodobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zbliżającego się wielkimi krokami odcinka... mam olbrzymie obawy.

Wszystkie rzeczy, o jakich słyszałem w tym odcinku budzą we mnie niepokój. Twilight Alicorn, 7 piosenek, dłuższy czas odcinka... Mimo iż odcinek robi Larson, a słynie on z tych lepszych odcinków, to będę mieć pełno w gaciach przy odpalaniu tego tworu.

Zegar tyka, a do premiery pozostało 15 godzin, 54 minuty i 47 sekund. Boje się i modle, aby ten odcinek był przynajmniej przyzwoity, ale to jaki będzie, to już czas pokaże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA... Czyli Księżniczka Celestia sprawiła, że Twili zostanie alicornem(dedukując i obserwując wszystkie spojlery).

Niestety Odc. będzie trwał tyle co standardowy czyli 22min.. To będzie istny musical.

@Edit:

Do odcinka zostało mniej więcej 6godz.. Już się nie mogę doczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś tak btw zauwayżył ogiera który ciągnie sofę ?

Postura BigMaca ale ten CM powinien być na innym ogierze XD

A moim zdaniem to będzie wyglądało tak:

Dzisiejszy odcinek 22 minuty w których to :

Pomieszanie CM

Nieco Beki z tym związanym

Naprawa całego bałaganu

Finał odcinka Twi z powodów mi nieznanych dostaje skrzydła

Słowa Powierniczki Dobroci "You look just like a princess"

TBC w sezonie czwartym ;)

Aha i sądzę, że może te 7 piosenek odnosi się do całego cyklu czy

Dzisiejszego odcinka i 2 pierwszych w czwartym sezonie

Ale to tylko moje przypuszczenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to są spoilery?

Klipy, wiadomości, zrzuty, cokolwiek co ma w sobie informację o fabule nadchodzącego odcinka.

A teraz tak to gadających "22 minuty - 7 odcinków":

Za 6 godzin wszystko się wyjaśni więc calm down, czekamy. Moja teoria jest taka, że albo odcinek będzie przedłużony, albo te 7 piosenek będą trwać po pół minuty, maksymalnie jedna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klipy, wiadomości, zrzuty, cokolwiek co ma w sobie informację o fabule nadchodzącego odcinka.

A teraz tak to gadających "22 minuty - 7 odcinków":

Za 6 godzin wszystko się wyjaśni więc calm down, czekamy. Moja teoria jest taka, że albo odcinek będzie przedłużony, albo te 7 piosenek będą trwać z pół minuty, maksymalnie jedna.

aha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...