Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

Cóż....

Podzielenie odcinka na 3 części spowodował, że nie martwię się już muzykami. Pokazanie dzisiaj tylko jednego odcinka było chamską zagrywką, ale spowodowało, że według mnie, odcinek będzie bardzo dobry (minimum 9/10). Dzięki tej wiadomości mam już pełno w gaciach teraz, a niżeli przy odpalaniu odcinka.

Oczekuje na coś świetnego, a odcinek zbliża się do nas nieubłaganie szybko. Larson... nie zawiedź mnie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wszytko we mnie buzuje! A muszę poczekać na napisy pl, więc obejrzę jeszcze później ._. Mam nadzieję, że odc będzie świetny :pinkie2:

Ale jestem przeciwna Twicornowi-księżniczce, i chcę żeby to było tylko na 1 odc. chociaż wiem że jest to mało prawdopodobne :grr:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin do odcinka.

10 godzin do tłumaczenia Mystherii (Wielka Celestio, byleby było dzisiaj!).

7 piosenek w 22 minuty.

I Hasbro nas trolluje.

Raz Larsson podaje, że odcinek wydłużony, raz ktoś inny mówi, że nie... Hasbro to trolle, nie ma co wierzyć spolierom, trzeba czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 3 odcinki... To daje nam ponad godzinę.

A ja myślę, że będą wyemitowane dzisiaj te 3 odcinki. Z czego wnioskuję?

Otóż Hasbro wyraźnie zaznaczyło, że Princess Coronation odbędzie się dzisiaj o 16:30 czasu polskiego. A przecież ukazanie koronacji będzie w ostatnim/na przełomie drugiego a trzeciego odcinka, right?

Więc tak myślę. To tylko taka luźna teoria... Pożyjemy zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona zostanie koronowana w pierwszym odcinku(a przynajmniej tak przypuszczam ze spoilerów i opisów odcinka), a kolejne to początek sezonu czwartego, więc dzisiaj ich nie dadzą(ponieważ to się tak nie odbywa. ludzie finał sezonu i dwa odcinki dalej z następnego, a potem czekanie kilka tygodni/miesięcy na kolejne? Bez sensu).

@up

Tak jak mówiłem, odcinek 44 min(podwójny), lub 1godz 6 min(potrójny), ale za to mamy 3 odc trwające w sumie 1godz i 6 min(dużo się nie pomyliłem).

@Edit

Zostały już tylko 3 godziny do emisji odcinka. Zaczynajcie się przygotowywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będą trzy odcinki, to..

1. Twi zostaje ali

2. Twi pracuje jako ali

3. Twi rezygnue z ali na rzecz przyjaciółek

badabum! :)

Jak ma zrezygnować? Obetnie sb skrzydła? xD

+ W 4 sezonie wszytko będzie kręciło wokół Twi -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi strasznie przeszkadzało to jak w pierwszym sezonie główna bohaterka miała wokół siebie tyle uwagi. Straszne!

Hasbro za bardzo ją wywyższa, w 3 sezonie była prawie we wszystkich odcinkach, z czego w kilku była jako jedna z głównych postaci (np. Magic Duel)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było jest główną postacią. Poza drugim sezonem scenarzyści kreowali ją na protagonistkę która de facto wprowadzała nas do tego świata. Z resztą jak wyobrażasz sobie 'zrównanie' wszystkich postaci? Nagle okazuje się że Pinkie jest siostrzenicą jakiejś imperatarowej Imperium Śmiechu a Rarity jest zaginioną siostrą Księżniczki Saddle Arabii? Bez sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsumie żartowałem z tymi 3 odcinkami, ale kto tam wie, może będzie suprise xD. Widzę że Alicorn Drama nadal trwa. Twi się wywyższa, bezczelnie występuje we wszystkich odcinkach, jak ona się wywyższa... buahaha. BTW to AJ miała najwięcej czasu poświęconego w sezonie 3, miała aż 2 odcinki skupiające się tylko na niej.

3...2...1 alicorn drama start!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pomysły na nowe odcinki:

1. Nauka latania Twi(Jeżeli nie zrezygnuje(a nawet jeżeli zrezygnuje to przed nią).

2. Powrot starej Twi(jeżeli rezygnuje i Celestia ją odmieni(nie wiem w jaki sposób)).

3. Nowi Antagoniści(1-3) i powrót starych. (np.: Krolowej Chryslais, Discorda(nigdy nic nie wiadomo) lub Trixie.

4. Rodzice Rainbow Dash, Fluttershy i Spikea.

5. Lepiej poznani rodzice Twilight Sparkle, Pinkie Pie i Rarity.

6. Nauka latania Scootaloo.

7. Przyjęcie Rainbow do Wonderbolts(Co by zmniejszyło występowanie jej w odcinkach lub wogóle jej brak).

8. Powrót Lightning Dusta(przemienionego po pobycie w Rainbow Factory i prubującego wszystko naprawić).

9. Zmagania CMC żeby zdobyć znaczki lub zdobycie ich(co moglo by spowodować rozpad głównych założycieli tego klubu).

10. Nowa głowna postać(dla zrownoważenia ilości kócyków(gdy Twi nie zrezygnuje z bycia Ali) w Mane6 co by się nazywało wtedy Mane7. Obstawiałbym: Trixie, Lyre lub jakąś nowa postać(Jeżeli chcecie obstawiać to musicie wybrać jaiegoś Jednorożca).

11. Odcinki poboczne z Derpy, Lyrą lub z jakąś inną znaną postacią tła.

12. Jakieś nowe śluby. Bo jak do tej pory widzieliśmy tylko jeden.

13. Igrzyska Kucyków(na zakonczenie sezonu jako film pełnometrażowy)(z kategoriami dla młodszych/starszych, chudszych/grubszych, magii podstawowej/zaawansowanej, wyścigi ziemne/powietrzene, podnoszenie ciężarów(wystąpienie Iron Willa) i lekka atletyka(samemu jak i w dróżynie)-sam; wyścig na pięć kopyt, pokazy lotnicze(samemu jak i w drużynie) itp.- Dróżynowe. Rywalizujące ze sobą kucyki Twilihgt i Trixie; Rainbow, Applejack, Lightning Dust i Gilda(no i może pinkie(jest tak szybka że przeganiala Rainbow(w odcinku z gildią) i w odcinku samotna imprezka biegła tak szybko jak leciala Dash i miała poświate za sobą(czy coś takiego) jaki Dashie i Lightning Dust)i jeszcze może jakieś kucyki tła)- starsze kucyki; Apple Bloom,Sweetie Belle(nie wiem gdzie by mogła konkurawać), Scootaloo,Diamond Taira,Silver Spoon(nawet nie wiem w jakiej konkurencji by wystąpiły), Babs Seed i inne pomniejsze mniej ważne postacie- młodsze kuce.

14. Dodatkowo najwięski antagoniści(czyli: Król Sombra, Discord i Królowa Chrysalis(wiem że była też Nightmare Moon, ale to obecna księżniczka luna(a może oni we trójkę ją zmienią w złą wiedźmę)) połączyli siły i chcą przejąć władze na całą Equestrią(I to by się nadało na niezły film)

15. Punkty 13 i 14 razem.

W sumie to daje mniej/więcej 30odc. i film pełno metzrażowy.

ad.8

Wolałbym żeby dolączyła pod koniec sezonu.

ad.13 i 14

Ktoś mówił o masowym powrocie antagonistów, więc prosze bardzo.

ad.15

Nie wiem czy coś takiego było by w ogóle możliwe, ale jeżeli tak to by było super(no bo wszystkie kuce by były zajęte igrzyskami a reszta świata była by pusta(bez nielicznych którzy nie mogli na nie(igrzyska) iść) i mogła być przez nich(antygonistów) zdobyana).

To moje wszystkie propozycje na odcinki do sezonu 4.

P.S.

I tak wiem że punkt 13 sie do końca nie spełni, a 15 to w ogóle nie możliwe żeby coś takiego było.

Uwaga!

Jestem dyslektykiem i piasłem ten post przez pół godziny, nie chciało mi się już poprawiać literówek(jeżęli takowe wystąpiły)(staram się ich nie robić ale i tak).

@Edit

Jeżeli chcecie pisać opinie na temat moich pomysłów to prosze bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu? Już była cała dyskusja na ten temat... Owszem będzie to trochę burzyło logikę i wygląd serialu, ale MLP będzie rwało dalej. Może Twili w nowej roli okaże się dobrym pomysłem... Ja tak by na to patrzył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...