Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

Jakoś wątpię w 24 odcinki,chyba,że zostaną dodane w trakcie trwania obecnych trzynastu;)Jak dla mnie sezon 3 może mieć 13 odcinków.Przecież mamy potwierdzenie niemalże sezonu 4.Po za tym Hasbro wyda w tym/albo przyszłym roku gry na podstawię FIM oraz komiksy.A MM nad czymś pracuję...ciekawość mnie zżera nad czym;)Pewnie nad sezonem 4.Gdyby to był koniec to zwolnili by też pisarzy a wręcz przeciwnie zatrudnili paru.Więc reasumując tak.Wszystko będzie ok.(O dziwo kiedyś w identycznej sytuacji była kreskówka Kim Kolwiek)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Skoro kilka miesięcy temu była mowa, że sezon 3 robią 2 studia, każdy po 13 odcinków, to pomyślcie chwilę logicznie - te pozostałe odcinki nie wyparują. Albo odcinki będą dłuższe, albo sezon 4 wyjdzie znacznie szybciej. Za mało informacji, żeby wyciągnąć konkretne wnioski, ale wystarczająco, żeby zacząć panikować, eh?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na film jakoś nie liczę,ale możliwe,że coś będzie na rocznice My little pony w 2014(30 lat).A co do wiadomości Andersons'a to po krótszym 3 sezonie będzie więcej sezonów(:sweetiebelle:)zarówno krótszych jak i dłuższych.Życie znowu nabrało sensu.:pbat::pbat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hooray !!! (cieszy się niczym pewien sławy żul z internetu) Najważniejsze że będziemy mieli nowe sezony i nasz kochany serialik nie skończy się na 3 sezonie !! Nawet mogę znieść krótsze sezony, oby trwał on jak najdłużej. Byle nie tyle co Moda Na Sukces, bo braknie mi miejsca na dysku w laptopie jak będę ''pożyczał'' odcinki MLP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...