Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Z tą grudniową premierą to się wzięło prawdopodobnie stąd, że kiedy twórcy wyjaśniali, że MLP nie zacznie się w sierpniu, użyli sformuowania - o ile pamiętam - "pod koniec roku". No i jeszcze to, że ma wyjść wtedy DVD z Kryształowym Królestwem, więc jakoś się połączyły te fakty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam nadzieje że to przedłużanie dnia premiery wyjdzie nam na dobre.Gadali że te 13 odcinków będą podrasowane jak nigdy dotąd. Według mnie najgorsze co może się stać to to że S3 skończy się na początku grudnia a S4 (jeżeli w ogóle będzie (mam nadzieje że tak)) rozpocznie się gdzieś w maju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon 3 rozpocznie się na 99% w wrześniu(może na początku października).Im więcej ludzi panikuje tym bardziej tworzą niestworzone teorię;)W grudniu będzie wydane DVD z kryształowymi kucami a biorąc pod uwagę kiedy było wydane DVD z Ślubem pary królewskiej to będzie na pewno miesiąc odstępu. @Talar Sezon 4 jest w produkcji.MM poniekąd to potwierdziła podobnie jak WA.;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezonów ma być dużo więcej, jedne dłuższe inne krótsze, nie wiem z czego to bedzie wynikało, ale mam nadzieje ze nie bedzie dużych przerw między sezonami, bo 5 miesięcy przerwy miedzy 13 odcinkowymi sezonami to troche za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co do tych scren-ów, to promieniuje od nich "dziwne uczucie". Po pierwsze wydają się bardzo statyczne, oraz ich wymiary nie są typowe w większości. Wyglądają one bardziej na panele w stylu, kamera się przesuwa po całym kadrze. Bardzo mnie uderza wnętrze butiku Rarity i czemu tu nie ma żadnej postaci (bez postaci mało to pasuje). Co więcej nie wydaje się by na ten panel dało się wsadzić jakąkolwiek postać, by to wyglądało dobrze. Wydają się to bardziej jak jakieś concept arty, albo w przypadku domku Rarity stuff z jakiegoś Point and Click-a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...