Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ludziska, mam coś:

Dołączona grafika

Jak myślicie? Fake? Obstawiałbym fake, ale z drugiej strony... Pamiętacie, gdy na początku MLP był najazd na to, że Rainbow Dash jest lesbijką? Przyznajmy szczerze, im zależy tylko na zyskach... Więc na pewno chcieliby uniknąć wszelkich skandali... Niewykluczone więc, że dadzą Dashini chło... ogiera 'na siłę', żeby nikt się ich nie czepiał. Co Wy o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długości odcinków nie zmienią raczej, bo jeżeli w odcinek włożysz reklamy to masz 30 minut (ktokolwiek kiedykolwiek oglądał live streama ten wie jak wygląda tam sprawa reklam -> sam nie wiem, które bardziej irytujące te z HUBa, czy po każdym ładowaniu MLG (nawet jak stream zdechł sam)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego każą nam tak długo czekać!!!?!

Zastanówmy się spokojnie. Ostatni odcinek 2 sezonu zostały wyemitowany 21.04.2012 [21 kwiecień 2012 r]. Dziś jest 1 wrzesień. Od tamtego dnia do dzisiaj minęło:77 dni!!. Skoro 3 sezon ma być w połowie września to zostały 2 tygodnie=14 dni!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie naszło, czym mogą się wyróżniać kryształowe kucyki... Tak sobie oglądam pierwszą generację i tam są kucyki z tęczówkami jak kamienie szlachetne (kryształy). Jakby jednak się mnie zapytać co o nich sądzę, to mówię, że są Creepy. Kryształowe może też się odnosić, że żyją za kryształowymi górami na północy Equestrii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie naszło, czym mogą się wyróżniać kryształowe kucyki... Tak sobie oglądam pierwszą generację i tam są kucyki z tęczówkami jak kamienie szlachetne (kryształy). Jakby jednak się mnie zapytać co o nich sądzę, to mówię, że są Creepy.

Kryształowe może też się odnosić, że żyją za kryształowymi górami na północy Equestrii.

Może i masz rację ale jakoś w to nie wierzę :lyra2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...